Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. Helloł Ozzulki:multi::multi::multi::multi: już piąteczek i będzie wolne:lol:... ale po co ja to piszę:roll: tutaj już ktoś się byczy....
  2. Witanko z rana:multi::multi::multi::multi::multi:
  3. helloł :multi::multi::multi: ja mam na głowie i w głowie cały czas blondi:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:;) Aguś dawaj więcej fotek, kapitalne stadko oni tworzą:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  4. helloł:multi::multi::multi::multi: a Medzio wygląda w nowym kompleciku prawie tak ślicznie jak Imbir:p:loveu::eviltong:
  5. [quote name='madzia i medor'] [SIZE=7]K[SIZE=5]uu[SIZE=3]kkkk[SIZE=1]uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :loveu:[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/quote] [quote name='evaxon'] ryku :mdleje:[/quote] [quote name='madzia i medor']Na patyku:diabloti::diabloti::diabloti::loveu:[/quote] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: witajcie moje koffane kogutki:loveu::loveu::loveu::loveu::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  6. no to Agniestka nie masz innego wyjścia tylko dawaj fotki:p:loveu:
  7. Dzieńdoberek zaryrani na maxa:multi::multi::multi::cool3: szyszka, widocznie jakaś bida się do Ciebie mocno dobija:evil_lol:;) [url]http://img61.imageshack.us/img61/9646/p8250016tx7.jpg[/url] boszsz, co za serdel, ona chyba znowu przytyła:cool3::cool3::cool3::evil_lol:
  8. Dzieńdoberek:multi::multi::multi::multi::multi: a u nas pada, spóźniłam się do pracy bo tramwaje stały, echhhhh ale się piątek zaczyna:cool3::cool3::cool3::cool3::cool3: szyszka, to jest m.in. ten motylek co go miałam nauczyć latać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:;)
  9. ja rozumiem:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:;)
  10. Zuzolandia też miała taki problem, ze nie mogła wklejać zdjęć, nie wiem jak temu zaradziła, to chyba jakiś błąd dogo wyskakuje:cool3:
  11. Iza, bo na FotoBlogach licznik stoi, to po to zeby sobie nie nabijać postów, miałam 3 płomyki a po odchudzeniu z postów na fotoblogach mam tylko 1:cool3:
  12. rano jak wychodziłam do pracy było 6 stopni tylko.... bryyyy, ale się zimno zrobiło:cool3:
  13. Imbirka

    Galeria LENKI

    mój poprzedni bokser też biegał przy rowerze, ale nie za długo, bo szybko się meczył
  14. Witamy się:multi::multi::multi::multi::multi: ja daje Imbirowi Royala dla Boxerów i jestem bardzo zadowolona
  15. Helloł babciu:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. Hejka:multi::multi::multi::multi::multi: boksiowa rodzinko
  17. Witamy się Ozzulki:multi::multi::multi::multi::multi: wreszcie znalazłam odrobinę czasu żeby przejrzeć co się na dogo dzieje:roll:
  18. taaaa, albo w takich specjalnych butach co mają wędkarze:cool3::cool3::cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. [quote name='Kate I Luka'][FONT=Tahoma]Zapomniałabym się pochwalić : wreszcie po 13stu dniach czekania :mad: i 7miu codziennych moich telefonach - dotarła do nas paczka zamówiona przez neta z jedzonkiem dla Gasiulki. Zmieniliśmy Acanę Spotr na Royal Canin Boxer, i Gastek z chęcią pałaszuje aż mu się uszy trzęsą. Czekaliśmy tak długo, w między czasie skończyła się Acana, a Gaś nie toleruje gotowanego - po ryżu czy makaronie z kurczaczkiem wymiotuje, i biedak przez te kilka dni czekania na sucha karmę i jedzenia puszek schudł że aż mu żeberka wychodzą :shake: Musimy się teraz wziąść za niego i doprowadzić do normalnego wyglądu. [/FONT][/quote] oj kurcze, ale się naczekaliście:cool3::cool3::cool3::cool3: Imbir też był wcześniej na Acanie Sport a teraz też pałaszuje Royala dla Boxerów i niestety tak jak Gastek, po gotowanym jedzeniu ma rozwolnienie i wymiotuje:cool3::cool3:
  20. [quote name='caroolcia']ja podejrzewam po cichu myszy - dostały mi się pod styropian i w elewacji szaleja wieczorami słychac w scianach chrobotanie :look3: ( burbik dostaje na głowe czując ich zapach :grins:) - trzeba sprawić sobie miaukuna :kociak: :eviltong:[/quote] ooooooo, czyżby nowy domownik się zapowiadał?:cool3::evil_lol: u nas na działce też już myszy zaczynają szaleć i Imbir niucha po kątach:cool3:
  21. Helloł Zuzanki:multi::multi::multi: no tak, grasuje się po dogo o 4 nad ranem, a teraz cisza:cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. Witamy się:multi:
  23. Witamy się:multi::multi::multi::multi::multi: więcej foteczek, więcej:loveu: psiaki są cuuudne:loveu:
  24. [url]http://images21.fotosik.pl/390/41579caef10c755b.jpg[/url] Mika na pierwszym planie:loveu::loveu::loveu::loveu:, no niezła jest, ta to wie jak się zaprezentować:evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu:
×
×
  • Create New...