Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. oj kurcze to ktoś nie pomyślał, u nas spadają więc pieskowi nic się nie dzieje:lol:
  2. no to o.k. bo już troszkę się stęskniliśmy i nie mam z kim jeździć:razz:
  3. [quote name='Klaudia:-)']A ja dzisiaj jak jechałam do galerii widziałam Julie z Imbirem wychodzacą z zoologicznego przy Geancie. Ja w tą sobote nie będe wogóle w Łodzi,więc na treningu pojawie się w niedziele rano.[/quote] O proszę jak to człowieka wytropią:evil_lol: :lol: A my byliśmy najpierw u weta się zaszczepić bo wyjazd do W-wy się szykował i później po rybki do zoologa, ale nie było:roll:
  4. Klaudia i teqquila mają do was zadzwonić Piotrek albo Kasia w sprawie treningu i dokładnej godziny bo Piotrek gdzieś jedzie i nie wiadomo czy w sobote o 8.30 czy o 9.00 sie widzimy, to może zgadamy się jak już będzie coś wiadomo.
  5. :evil_lol: No ładnie to zamiast na trening to się na działkę jeździ??????!!!!!!!!:diabloti: A my czekaliśmy!!!!!!!!!!!
  6. [quote name='Agasia']Ojej to bosko!! :) Obiecuje wam z gory ze na was napadne :cool1: Pozwolicie mi sie przebiec po torze z moja bestia... ;) ? Wstawie kilka fot mojego.. [IMG]http://republika.pl/bbeagle/ozp%20(5).jpg[/IMG] I co przyjmiecie nas :diabloti: :diabloti: ?[/quote] Agasia, gdzie te zdjęcia były robione? Bo te hopki to troche takie toporne:shake: Czy jak piesek skacze i nie wyjdzie mu, to ta górna poprzeczka spada? Bo ze zdjęcia widać, że są na stałe, a jak tak to fatalnie... można się nieźle poobijać:shake:
  7. jakie powinna mieć wymiary albo rozmiar klatka dla boksia? bo może ja się zastanowię nad takim rozwiązaniem
  8. [quote name='teqquila'] :) [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/8474/a3sz.jpg[/IMG] [/QUOTE] jaki ty jesteś przystojniak, ciocia daje ci :calus: [QUOTE] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/6816/a22yv.jpg[/IMG] [/QUOTE] no proszę jak laski za tobą szaleją:loveu: [QUOTE] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/8113/a40il.jpg[/IMG] [/QUOTE] wiosna nastała więc jakies małe czochranko trzeba zaliczyć:loveu: :evil_lol: [QUOTE] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/1033/a74xa.jpg[/IMG][/quote] kocham te twoje skoki, uszka sa wspaniałe:loveu:
  9. ale one są kochane miśki, szkoda bell, że są tak daleko tak bym je wymiziała:lol: :loveu:
  10. i znowu coś mi truje ta pańcia:cool3: [IMG]http://img273.imageshack.us/img273/8937/m00000726mt.jpg[/IMG] moje śliczne jęzorki:loveu: [IMG]http://img273.imageshack.us/img273/8837/m00000939ne.jpg[/IMG]
  11. dokładnie tak, ja poświęciłam przedpokój ale nie będę opisywać jak wygląda, wstyd przyjmować gosici, musiałam zmienić klamki na gałki, bo sobie sam otwierał, a zamki też umie sobie przekręcić, całe szczęście, że w jeden mam na klucz bo bym mieszkanie pewnie zastała otwarte i bez psa
  12. No, skąd ja to znam.... Dory pociesz się, że po 2 m-cach jest troszkę lepiej:cool3:
  13. Imbirek też szaleje, zrywa firanki, ostatnio nawet z karniszem, niszczy i przekopuje kwiatki, musze go zamykać w przedpokoju i zabierać wszystkie rzeczy którymi mógłby zrobić sobie krzywde, a zostawiam zbawki, gryzaki, tak zeby miał czym się zająć, niewiele to daje ale zawsze...
  14. [quote name='g_o_n_i_a']A będa zdjęcia pachnącego Imbirka? :cool3: :loveu:[/quote] My jesteśmy gonia zawsze pachnący bo ze względu na problemy ze skórą kąpiemy się regularnie co 2 tygodnie:evil_lol: :lol: . Imbirek nie śmierdział ale bardzo dokładnie oblepił się gliną i zimią:diabloti: Narazie nie mamy dostępu do aparatu, ale następnym razem jak się wyplumkamy to porobimy zdjęcia:lol:
  15. napewno dalej niż do Rzeszowa:lol: (dokopała mi ta podróż po Imbirka), nawet nie wiem czy jest bezpośrednie połączenie, jakoś w tamtym kierunku jeździłam zawsze z przesiadkami:roll:
  16. [quote name='madzia i medor']W stronę Złotoryi, Legnicy, hmm:cool3: :cool3:[/quote] CHyba tylko Łódź i okolice:lol: niestety
  17. oki,bedziemy się zgadywać jakoś:lol:
  18. Kiedy się znowu spotykamy z faflunami????????????
  19. Buziaczki od Imbirka :buzi: :calus: :buzi: :calus: Właśnie ładuje się pod kołderkę :loveu: :evil_lol:
  20. A jacy wy wszyscy domyślni jesteście:multi: :loveu:
  21. No to miałyście tak fajnie jak my:evil_lol: Imbirek wykonał dzisiaj piękne tarzanko na świezo zaoranym polu, był pooblepiany gliną i ziemią dokładnie ze wszystkich stron:lol: :evil_lol: W tej chwili wykąpany i wysuszony śpi (zgadnijcie gdzie??):loveu:
  22. [quote name='Slizer'] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/4409/35mi.jpg[/IMG] [/quote] A jaki ma uśmiech:loveu: :lol: :loveu: :lol:
  23. Imbirka

    Metamorfozy

    [quote name='irma']i muszę oczywiście dopisać, że CIĄG DALSZY NASTĄPI reszta zdjęc w jego wątku - zapraszam[/quote] czy ten ciąg dalszy będzie dotyczył odrośniętej siersci:multi: :evil_lol: :lol: :diabloti: Śliczny łysolek, po raz pierwszy widze onka łysolka:lol: :loveu:
  24. To ja już sobie wyobrażam ile radości jest w tym ogonku:loveu: :loveu: :loveu: Betibeti wstawiaj zdjęcia!!!!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...