Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. [quote name='Bodziulka']...jak zgram, to pokażę ;)[/quote] to ja czekam, buziaki dla Boxa:loveu: :loveu: :loveu:
  2. No nareszcie sobie pooglądałam i miałam rację... jeszcze troche a bym jej nie poznała no chyba że tylko po skarpetce:lol: :evil_lol:
  3. [quote name='Bodziulka'] Za płotem stała kudłata sunia - zjeżył się, ale nawet nie szczeknął ;) [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Dzialeczka%20i%20okolice/86adb729.jpg[/IMG] I śpimy[/QUOTE] no odrazu mi kilka latek ubyło:evil_lol: jaka minka:evil_lol: :loveu: [QUOTE] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Dzialeczka%20i%20okolice/678d27d8.jpg[/IMG] Sorka za jakość, ale fotki są z komórek :roll:[/quote] a tu Box i jego nieodłączny pledzik:lol: :evil_lol: :loveu:
  4. Bubuś trzymaj się, pańcia ci tag dogadza, a ty co, szubciutko wracaj do zdrowia
  5. [quote name='evaxon'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/60/0l8w3gd2bn8tx2ty.jpg[/IMG][/URL] [/quote] A mówiłam, że jeszcze troche, a jej nie poznam:lol: :evil_lol:
  6. [quote name='Rybc!a'] [URL="http://img233.imageshack.us/my.php?image=obraz0983mq.jpg"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8651/obraz0983mq.th.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Mój jamnior też tak rozkopywał plażę, a jak mój tata próbował mu przeszkodzić bo prawie nas zasypał i zaczał zakopywać z drugiej strony (tata zakopywał), to w amoku kopania go ugryzł:lol: :evil_lol: Jaka szkoda, że nad morzem jest coraz mniej miejsc gdzie można przyjechać z psem. Zdjęcia ekstra, aż chce się wsiadać w pociąg i jechać. Rybc!a, dzięki:lol:
  7. czarne cudo:loveu: :loveu: :loveu: a jaki spokojny:lol: :cool3:
  8. no to mam przechlapane, jamnika było łatwiej wykąpać.....:shake:
  9. Kiedyś już mi mój jamniorek dokopał i widze, że teraz mam to samo:angryy:
  10. Ja mam nadzieję, że też wyrośnie... dziś mogłam sobie krzyczeć do upojenia, nic nie pomogło, dokończył już przy moich nogach:shake: :shake: :shake:
  11. Witajcie:lol: Nie mogłam się oprzeć żeby nie zobaczyć imiennika mojego boksia:loveu: Widze, że mają wspólną cechę - schronisko:shake: Będziemy was podglądać:evil_lol: :lol:
  12. Nie będe opisywać swoich doznań zapachowych bo szkoda gadać:shake: :shake: :shake: Boksiu koleżanki uwielbia tarzanko w padlince, więc zespół dobrany jest wyborowo.... Miałam kiedyś jamnika, który robił mi takie niespodzianki (więc jakieś doświadczenie mam:diabloti: )... ale z bokserem nie mam. Znacie jakieś sposoby na oduczenie od takich numerów???????? Przerobił kroś z was ten problem z boksiem???????
  13. No i mieliśmy dziś powtórkę z rozrywki..... znowu kąpanko:shake: :shake: :shake: z przyczyn tych samych...
  14. [quote name='teqquila'] jak nie jednen border:P [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/6173/67nz.jpg[/IMG] [/quote] Tysiaczku, kochanie, a gdzie ty tak lecisz?????????:lol: :evil_lol:
  15. Malutka kochana, Bubencja. Nie daj się psinko. Trzymamy za was kciuki, musi być lepepiej
  16. No proszę następny kanapowiec:evil_lol: :lol: A nie masz jeszcze zdjęć z nad morza???????? Miałabym dodatkową przyjemność śliczną suńkę i morze, które kocham. Jak nie masz to trudno, sama suńka jest śliczna:lol:
  17. No nareszcie, my się strasznie za wami stęskniliśmy, ale w piątek trening jest b.wcześnie a ja w pracy siedzę:shake: :-(
  18. a tutaj Dagon tuli się do kolanek swojej pańci:lol: [IMG]http://img424.imageshack.us/img424/6008/a44tx.jpg[/IMG] a tutaj koleżanki i koledzy Dagona z dogomanii:lol: [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/981/a206ur.jpg[/IMG] a tu ekipa RR:evil_lol: :lol: [IMG]http://img482.imageshack.us/img482/8558/a265zp.jpg[/IMG] no wystarczy, bo nas Asia przegoni.....
  19. No nareszcie, a myślałam, że się już nie doczekamy:lol: :cool3: No ja nie wiem Asia co się tak obijasz ze zdjęciami..... My cię troszkę wyręczymy, bo przecież wszyscy czekają??????? Zaliczyłem kąpanko w stawie na Zdrowiu [url]http://img69.imageshack.us/img69/1492/rok200604081109427hd.jpg[/url] Podrywam Beirę [url]http://img45.imageshack.us/img45/3800/rok200604081203486ta.jpg[/url] [url]http://img69.imageshack.us/img69/1154/rok200604081114009fm.jpg[/url] Dumny zwycięzca [COLOR=black]http://img69.imageshack.us/img69/3807/rok200604081204330mw.jpg[/COLOR] Asia nie gniewasz się??????????? [SIZE=1]Zdjęcia przekopiowałam z wątku Spotkanko w Łodzi i są autorstwa Givery[/SIZE]
  20. [B][I]znowu dzisiaj zmokłam, [/I][/B] [IMG]http://www.gifownik.pl/gify_gifownik_lut/rozmaite/pogoda/4.gif[/IMG] [B][I]kiedy będzie[/I][/B] [IMG]http://www.gifownik.pl/gify_gifownik_lut/rozmaite/pogoda/1.gif[/IMG] [I][B]???????????????????????????????[/B][/I]
  21. Bo Wam zazdroszczę!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja kocham morze!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak kocham, że mojego poprzedniego boksia (jest w avatarku) przywiozłam z wakacji w Kołobrzegu:lol:
  22. To ja widze że kocio tacie nieźle dokopał.... A wcześniej też tak na niego reagował???????? Czekam na zdjęcia:lol:
  23. Dzieńdoberek, sunieczka jest śliczna i przypomina mi mojego śp.jamniorka Filipka:lol: :loveu: Mam pytanko, czy wy mieszkacie nad morzem???????????? [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/9234/obraz0157ku.th.jpg[/IMG] Czy to tylko zdjęcie z wakacji???
×
×
  • Create New...