-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
ja na 100% dam odpowiedz w tygodniu bo jeszcze nie wiem czy mi się coś nie urodzi
-
Jutro też są pokazy agility i dziewczyny będą. My jedziemy na działkę:lol: Basia myślę, że da się zrobić
-
No bo myślałam, że o nas zapomniałaś:diabloti: :evil_lol: :lol: A jak tata przetrwał wystawe??? i jakie miał wrazenia???
-
Bell dla nas czy dla psiaków:lol: :evil_lol: Basia o 8:30 do jakiej 10-10:30 to zależy
-
:loveu: Moje kochanie jaką ma powazną minkę:lol: Byłem bardzo przejęty całą sytuacją:lol: :evil_lol: Ciocia Bell dziękujemy:lol: No tak, kastracja dla mężczyzn to strasznie poważna sprawa
-
Możemy sie spotkać ale znowu my mamy rano trening na Złotnie, to może jak będziemy wracać???? Dziewczyny co myślicie???
-
Basia ty jesteś niezmordowana:evil_lol: :lol:
-
A no własnie, ja starałam się delikatnie, że "nie, dziękuję", a Klaudia niewiele myśląc wypaliła "przecież on jest wykastrowany", no i panowie zakończyli temat krycia, a jakie mieli miny:evil_lol: :diabloti: :lol:
-
Cioteczko czasami trzeba, żeby pańcia mandaciku nie zarobiła:lol: :lol: :lol: Dzisiaj jak wracałyśmy z wystawy z ciocią Klaudią też nas jeden pan namawiał do zdjęcia kagańca psu ale pan był troszkę:drink1: i nie mogłyśmy się od niego odczepić
-
A tak wygląda Imbir jak wraca z treningu w środkach komunikacji miejskiej:evil_lol: :diabloti: :lol: na zdjęciu z Dagonem i Maksem:evil_lol: :lol: [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6640/dgm0su.jpg[/IMG] I jeszcze jedno zdjęcie w pociągu do Warszawy:evil_lol: :diabloti: [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/4476/imbir9pa.jpg[/IMG] Moja sierotka:loveu: :loveu: :loveu:
-
Robimy imprezke???????? :beerchug: :knajpa: :popcorn: :cunao: :drinking: :chlup:
-
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
Imbirka replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
A jak tam Halka, wiesz coś?????? -
No Tigrunia rośnie strasznie szybko:loveu: Kiedy robimy spacerek bo już dawno sie nie spotykaliśmy wszyscy, kiedy przywozisz Tigre do Łodzi????
-
[quote name='milena182']Piekne zdjecie a ty pewnie z Łodzi jestes jak imbir tam sie pojawia?[/quote] To my aż tak jesteśmy znani?????????????:-o Dagon "wiosenny" - świetnie wyszedł na tych zdjęciach:lol: :lol: :lol: Asia moge sobie przekopiować mojego "zdechłego psa" w autobusie
-
Tak wygladał wczorajszy trening w przewrwie (dziękujemy cioci asi za zdjątko). Dziś kibicowaliśmy naszej drużynie podczas pokazów agility na łodzkiej wystawie psów. Komentarzy różnych było dużo, bo chodziliśmy razem z Tysiem (a one jednak razem fajnie wyglądają), ale jeden nas ucieszył. Jedni państwo myśleli, że Imbir był wystawiany na wystawie i że ma papiery:multi: :lol: :evil_lol: Nie ważne, że to była ocena nieprofesjonalna, ale strasznie mnie ucieszyła. Imbirek wraca do formy:lol: :evil_lol:
-
Bokserka Buba - już nie cierpi i szczęśliwa biega za TM
Imbirka replied to Zu's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zu to była mądra decyzja, wiem ile miałaś wątpliwości i ile msz ich w tej chwili. Ona jest w tej chwili bardzo szczęśliwa i się nie męczy. Daliście jej więcej przez te 3m-ce niż inni przez jej całe życie Bubciu biegaj szczęśliwie za TM -
[quote name='aśka-od-dagona'][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/3889/dgm0zl.jpg[/IMG] [/quote] Ale fane zdjęcie :lol: Dagon zwycięzca:evil_lol: :lol:
-
Do dobranocki nie dotrwał:lol: :evil_lol: :lol:
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Imbirka replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Nic jej się nie stało????????? Proszę wymiziać, wygłaskać i co tam jeszcze lubi sunieczka od ciotki:loveu: :lol: -
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
Imbirka replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
No jedno??? Czekamy na więcej, co się będziemy tak rozdrabniać;) :evil_lol: :lol: -
Witajcie:lol: , wczoraj kaczki były za daleko i bardzo wielką miałem chęć do nich popłynąć, ale nie jestem najlepszym pływakiem;) i ta moja wstrętna pańcia tak mnie pilnowała :eviltong: Byliśmy nad zalewem w Czarnocinie i tam jest dużo żab, wię kaczki zamieniłem na żaby i też miałem świetną zabawę:lol: :evil_lol: Imbirek wymiziany i wycałowany grzecznie śpi na łóżku:loveu: :lol:
-
No Bodzio królewskie łoże:loveu: :evil_lol: :lol: Prawi jak księżniczka na ziarnku grochu:lol: :evil_lol: :loveu:
-
Imbirek wycałowany:loveu: :loveu: :loveu:
-
No to dzisiaj się udało przetrwać dzień bez tarzanka:evil_lol: :diabloti: Byliśmy 4 godz. nad wodą i Imbir może w sumie z 15 min. siedział spokojnie. Najlepsza zabawa to przeganianie żab z trawy i skakanie za nimi do wody. Nikt z nas nie wziął niestety aparatu, a ubaw mieliśmy wszyscy po pachy:lol: :evil_lol: Imbirek nawet próbował pływać ale wychodziło mu to strasznie niemrawo i zastanawiałam się czy za chwilę jak za daleko popłynie nie będę sama musiała wyciągać go z wody. Nie potrafi za dobrze skręcać tak żeby wrócić do brzegu i musiałam go kontrolować i powstrzymywać bo mnie się dziś kąpiel nie uśmiechała:evil_lol: :lol: