Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. no to jeszcze zdjęcia na dobranoc z nową zabaweczką, właśnie ją dostaliśmy:lol: [IMG]http://img436.imageshack.us/img436/4310/10000722rx.jpg[/IMG] [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/5333/10000740dk.jpg[/IMG] [IMG]http://img484.imageshack.us/img484/513/10000758dq.jpg[/IMG]
  2. Błagam, tylko dokładniejszą mapkę niż Bodziulki mapka dojazdu na Pola Mokotowskie w Warszawie:evil_lol: :lol:
  3. No nareszcie jest misio :loveu: :loveu: :loveu: A miękie serce to nie jest nic złego:lol:
  4. dokładnie:diabloti: tylko nie wiem kto w takiej sytuacji będzie głośniejszy - Asia czy Dagon:evil_lol:
  5. a proszę bardzo, możesz oblewać 101 str., bo nawet 1000 posta sama sobie napisałam, więc zostaje tylko 101:lol: a na zdjęcia będę czekać w takim razie cierpliwe:lol:
  6. Mnie pasuje:lol: nikusia, a twój maluszek nie wystraszy się, bo będą same duże psy, jak on na takie reaguje?
  7. "Oblewałyśmy" 100 stronkę:lol: Będą jakieś zdjęcia białego misia????:cool3:
  8. [quote name='Imbir1']Imbir poranny:lol: (muszę was troszkę pokatować takimi zdjątkami, bo ja już dawno na nogach - 6:30 rano, a on zmienia kolejny boczek:shake: [/QUOTE] Muszę sama siebie sprostować, to jest godz. 5:30,:shake: Na spacerku z kolegą:lol: [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/8811/nowy10lo.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/1425/nowy21kx.jpg[/IMG] a to już na działce:lol: [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4701/nowy35gt.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/6017/nowy64jk.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/6216/nowy78do.jpg[/IMG] [IMG]http://img348.imageshack.us/img348/9889/nowy87om.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/6581/nowy97zi.jpg[/IMG] a tu znalazłam grzybka:lol: [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/5346/nowy104bd.jpg[/IMG]
  9. Ja mu się nie dziwię:lol:
  10. Przyszłam do domu i znowu nie działał net:shake: . Musiałam zadzwonić do serwisu i po 20min. pogawędek z informatykiem i po odinstalowywaniu i instalowaniu karty sieciowej znowu jestem z Wami:lol: (ciekawa jestem na jak długo?) Oto kolejne zdjęcia Imbirka:lol: Imbir poranny:lol: (muszę was troszkę pokatować takimi zdjątkami, bo ja już dawno na nogach - 6:30 rano, a on zmienia kolejny boczek:shake: [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/4383/a10000491nw.jpg[/IMG] [IMG]http://img282.imageshack.us/img282/2088/a10000556lt.jpg[/IMG] [IMG]http://img282.imageshack.us/img282/7662/a10000570xf.jpg[/IMG] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/4696/a10000692ne.jpg[/IMG] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/5289/a10000706ed.jpg[/IMG] reszta zdjątek później, bo przed spacerkiem już nie wyrobię:lol:
  11. Asia, chyba ta historia i jej przesyt wychodzi Ci bokiem, ja Ci radzę weź Dagona na spacer:lol: :evil_lol:
  12. No to co mie kołujesz kobieto?????????? Nawet się zdziwiłam, że zostałam wywołana do odpowiedzi:-o :crazyeye: ale z grzeczności odpowiedziałam:evil_lol: :lol: Faktycznie myślałam, że to do mnie pytanko:lol: Ale przynajmniej już wiesz:evil_lol:
  13. Asia, ja narazie pozostanę z jednym piesiem, wszędzie się z nim szwędam bo jest z niego mały demolant i w związku z tym dużo razem chodzimy:lol: W sobotę też go zabieram na wypad poza Łódź z moimi kumpelami, więc pewnie będą nowe foteczki:lol:
  14. Pewnie bym pobiegała, a może jakiś znajomy piesek jest na dole :lol:
  15. Ewa obiecała nam spotkanko w Boże Ciało, więc jeżeli się na nim pojawi to my się już postaramy obfocić Tigrę ze wszystkich stron:evil_lol: :lol:
  16. Bell już z tymi tłumami to nie przesadzaj to jest grono znajomych, w którym ostatnio zabrakło twojej osoby:shake: i nie przyszłaś do nas na imprezkę, czy ktoś się na nas obraził??????
  17. [quote name='bellatriks']No popatrz - każdy ma w zyciu jakąś rolę do spełnienia:evil_lol:[/quote] No Bell podpadasz na całej lini:mad: :evil_lol: i dotego wogóle o Nas zapomniałaś:mad: [quote name='teqquila']...Julia no coz takie jest zycie :smile: jak nie na fotkach to w realu zobaczysz :smile:[/QUOTE] I tu jest problem, bo nie wiem kiedy się zobaczymy:shake: Narazie ten weckend odpada, bo muszę spotkać się ze swoimi od serca kumpelkami (znamy się od przedszkola:lol: ) Zostałam postawiona pod murem i robię dla nich zaległe imieniny:lol:
  18. Przychodzę wczoraj po pracy do domu i moje "okno na świat" nie działa:shake: Wiecie jaka byłam nieszczęśliwa i co robi uzaleznienie. Ale dzisiaj tylko jak wstałam to poleciałam do kompa i wszystko działa :multi: :multi: :multi: Więc wieczorkim nadrobię foteczki Imbirka, specjalnie dla Was żebyście później miały słokie sny (oby znowu ni było niespodzianki z netem:mad: ):evil_lol:
  19. Mnie padł wczoraj w domu net i teraz nadrabiam w pracy:roll: Tysiu po kąpieli jest słodki, minkę ma nieszczęśnika (znając jego "upoobanie" do wody):evil_lol: Proszę wycałować tą słodką śnupkę od cioci:lol:
  20. [CENTER][B][SIZE=6][COLOR=magenta]Dzisiaj się bawimy[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [LEFT][IMG]http://www.gify.biz/gify%20okazyjne/gify%20sylwestrowe/silverster__10_.gif[/IMG][/LEFT] [CENTER][IMG]http://www.gify.biz/gify%20okazyjne/gify%20sylwestrowe/silverster__13_.gif[/IMG][/CENTER] [RIGHT][IMG]http://www.gify.biz/gify%20okazyjne/gify%20sylwestrowe/silverster__5_.gif[/IMG][/RIGHT]
  21. Ale mnie długo nie ma w domu i nie wim jak to tyle godzin w klatce, uprzątnęłam mu przedpokój z różnych rzeczy, kabli też tam nie ma i jest coraz lepiej, więc może nam sie uda:lol: Klatki już oglądałam i jszcze teraz przeczekuję jeszcze
  22. Witamy wszytkie, dawno nie widziane cioteczki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: No szybciutko na imprezkę, bo tanecznym krokiem musimy zaliczyć seteczkę :cunao: :cunao:
  23. No ja nie wiem kto niby sie mobilizuje do wstawiania zdjęć?????? Poproszę zdjątka Dagona:lol: [SIZE=1][COLOR=yellowgreen]Czy ja wszystkich muszę mobilizować??????? Jak sie ich nie pogoni to tak same z siebie[/COLOR][/SIZE]:shake:
  24. jestem w pracy ale mogę już zacząć się też bawić :multi: :smilecol: :bigcool: :pepsi: :knajpa: :cunao: :beerchug: :laola: :drinka: :drink1: :drinking: No to kto jeszcze na imprezkę u Imbirka????:lol:
  25. Aga nie mam sumienia ładować go do klatki, ja chyba jeszcze nie dorołam o tego:shake: Madzia, Felek to piękny pies i nie dziwię się, że tak szybko znalazł domek:lol: Za chwilę bedzie 100 stronka, szykować się na imprezkę:multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
×
×
  • Create New...