Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. a nie mówiłam:evil_lol: tylko czekałam na taką decyzję:evil_lol: serce zawsze wygra:lol:
  2. hehe, dobrze, że ja mam coś w zapasie:lol:
  3. No to ciąg dalszy naszej zabawy programem:lol: [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/9028/w2gh.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/9871/w10000378ed.jpg[/IMG] [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/815/w10000423rm.jpg[/IMG] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/2596/w10000651ib.jpg[/IMG]
  4. ale jak skromnie wstawia, tylko jedna?????????
  5. Od cioci Majorki mamy nowy program do zdjęć i się troszkę bawiłam [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/1218/u10000046hk.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/146/u10000317zm.jpg[/IMG] pomału dojdziemy do wprawy, narazie ćwiczymy:lol:
  6. [quote name='simbik']Tymczasem do mnie dotarły nowe fotki :multi: :multi: :multi: . [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/3341/0606teu33lh.jpg[/IMG] Normalnie kopia tatusia w umaszczeniu... i mam nadzieję nie tylko:roll: .[/quote] [CENTER]:loveu: :iloveyou: :loveu: :iloveyou: :loveu: :iloveyou: :loveu: :iloveyou: [/CENTER]
  7. no, zastawa jak się patrzy, mój ma jeszcze miskę "turystyczną" na wypady w plener:evil_lol:
  8. o proszę, natepny śpioch buszuje na forum:evil_lol: :lol:
  9. Jak dobrze, że Imbirek jest całuśnik, ale nie do wszystkich:lol: A może jakieś zdjęcia Fidelka:lol:
  10. A przepraszam to ile on tych misek ma??????:crazyeye: :evil_lol:
  11. po takiej burzy dobrze się śpi, jeżeli pies ma dobre zawory:angryy: o 5 mnie wyciągnął, ale później sobie jeszcze pospaliśmy i niedawno oko mi się otworzyło:lol:
  12. Majorka, dokładnie się z tobą zgadzam, ja też jestem po zarządzaniu i marketingu, a profil finanse przedsiębiorstw i pracuję jako księgowa:lol: Bodziulka a Politechnika nie jest taka zła, mam to już za sobą, a np. techniczne przedmioty później zaczęły mnie bawić i nonstop siedziałam z moim TZ zeby mi tłumaczył. Stwierdził, że jestem głąb techniczny:evil_lol:
  13. Ale słodziak:loveu: taki "imbirkowy":loveu: i Medorka zobaczyłam, ekstra, już sobie zrobiłam subskrypcje wątku i będę was odwiedzać:lol:
  14. Mój TZ ma kota i w pracy też mam kota i muszę się nim opiekować, jednak wole psy:lol:
  15. teraz mam tylko pare dni wolnego, może coś mi nie wyszło tak z tym pisaniem:lol:
  16. no przecie piszę, że w lipcu mam urlop ([SIZE=1]no może to trochę niewyraźnie wyszło[/SIZE]):evil_lol:
  17. chyba masz rację, u mnie bokserowiroza jest nieźle zawansowana:evil_lol:
  18. teraz mam urlop, a w pracy faktycznie czasami zapominam, że mam jakieś obowiązki i przeglądam forum, to wciąga, czuję się uzalezniona, chyba jakiś odwyk, albo co:evil_lol: :lol:
  19. ja czekam na dogomanii, razem z jakimiś anegdotkami, wspominkami itp. :lol:
  20. To ja czekam na fotograficzną historię Boxa:lol:
  21. gonia, jak przyjechałam bo Imbirka to kotów było kilka i patrzyły na niego z góry a on specjalnie nie był nimi zainteresowany:lol:
  22. coś trzeba robić, mój TZ mówi , że dziewczyny nie myślą tylko kombinują, więc w tym jestem dobra:lol:
  23. a o to jest pytanie Asiu, nie wiem, może dopiero w lipcu, ale mam urlop i nie wiem, narazie odrabiamy zaległości towarzyskie bo sie już wszyscy na nas poobrazali, że tylko ten pies i pies:shake: , ech, muszę ich trochę udobruchać:lol:
  24. bunia Imbirka nie będzie bo leczymy łapkę:lol:
×
×
  • Create New...