Od cioci Majorki mamy nowy program do zdjęć i się troszkę bawiłam
[IMG]http://img147.imageshack.us/img147/1218/u10000046hk.jpg[/IMG]
[IMG]http://img222.imageshack.us/img222/146/u10000317zm.jpg[/IMG]
pomału dojdziemy do wprawy, narazie ćwiczymy:lol:
po takiej burzy dobrze się śpi, jeżeli pies ma dobre zawory:angryy: o 5 mnie wyciągnął, ale później sobie jeszcze pospaliśmy i niedawno oko mi się otworzyło:lol:
Majorka, dokładnie się z tobą zgadzam, ja też jestem po zarządzaniu i marketingu, a profil finanse przedsiębiorstw i pracuję jako księgowa:lol: Bodziulka a Politechnika nie jest taka zła, mam to już za sobą, a np. techniczne przedmioty później zaczęły mnie bawić i nonstop siedziałam z moim TZ zeby mi tłumaczył. Stwierdził, że jestem głąb techniczny:evil_lol:
teraz mam urlop, a w pracy faktycznie czasami zapominam, że mam jakieś obowiązki i przeglądam forum, to wciąga, czuję się uzalezniona, chyba jakiś odwyk, albo co:evil_lol: :lol:
a o to jest pytanie Asiu, nie wiem, może dopiero w lipcu, ale mam urlop i nie wiem, narazie odrabiamy zaległości towarzyskie bo sie już wszyscy na nas poobrazali, że tylko ten pies i pies:shake: , ech, muszę ich trochę udobruchać:lol: