Bodziulka, a kto tam ma wielbłąda?????? no nie moge
[IMG]http://s10.photobucket.com/albums/a124/bodziulek/dzialeczka%20i%20okolice/th_8145c2ba.jpg[/IMG][IMG]http://s10.photobucket.com/albums/a124/bodziulek/dzialeczka%20i%20okolice/th_76018ca2.jpg[/IMG]:evil_lol:
to są dopiero spotkania trzeciego stopnia:evil_lol:
Zrób z tych zdjęć galerię Boxa, możesz tak jak simbik z Opką zrobić całą historię, te zdjęcia są niesamowite
Madzia Imbirek kombinuje, starał się wyciągnąć tego drąga z wody, ale nie pytaj się mnie dlaczego w taki sposób:evil_lol:
Klaudia dziękujemy bardzo:lol:
Bodziulka, a Box to ma swoją galeryjkę?:lol:
to jeszcze kilka fociszy Imbirka ze spotkania dogomaniaków:lol:
Imbir kombinator:lol:
[IMG]http://img215.imageshack.us/img215/1557/t10001031ot.jpg[/IMG]
[IMG]http://img215.imageshack.us/img215/1671/t10001055xl.jpg[/IMG]
[IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8695/t10001066vx.jpg[/IMG]
[IMG]http://img71.imageshack.us/img71/5879/t10001070hc.jpg[/IMG]
[IMG]http://img111.imageshack.us/img111/514/t10001245vk.jpg[/IMG]
[IMG]http://img223.imageshack.us/img223/8650/t10001318rf.jpg[/IMG]
Asia, Oleg to niech się nauczy na forum nie obrażać wszystkich, bo stwierdzenia jego nie każdy przyjmie z przymrużeniem oka. Jeżeli "tak ma" to niech przestanie mieć. Tysio jest wspaniały a nie "dupny":shake:
Krowy naogół są na zagrodzonym terenie, ale jak je zdaleka zobaczyłam na drodze to sama zdębiałam, raczej to nie jest miejsce dla krów i dotego prawie w centrum miasta, 10 min. drogi od stadionu Widzewa. Szybko nasze pieski poszły na smycz i całe szczęśćie bo Imbir strasznie się rozszczekał:lol:
gonia, Imbirek kotki toleruje (nie pamiętasz w Kundelku ile ich miał), ja też mam kota starucha w pracy, który przesiaduje u nas na biurkach, ale nie ma to jak pies, zwłaszcza bokser:lol: