Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. Bodziulka, a kto tam ma wielbłąda?????? no nie moge [IMG]http://s10.photobucket.com/albums/a124/bodziulek/dzialeczka%20i%20okolice/th_8145c2ba.jpg[/IMG][IMG]http://s10.photobucket.com/albums/a124/bodziulek/dzialeczka%20i%20okolice/th_76018ca2.jpg[/IMG]:evil_lol: to są dopiero spotkania trzeciego stopnia:evil_lol: Zrób z tych zdjęć galerię Boxa, możesz tak jak simbik z Opką zrobić całą historię, te zdjęcia są niesamowite
  2. Wyrodna matka w taką pogodę ma wymagania:lol:
  3. O rety ile Boxa:loveu: jaki on słodziak. Ta siwizna troszkę zmieniła mu mordkę. No to oglądam
  4. Przyznaj się co on takiego zrobił, albo nie zrobił:lol:
  5. udusić z miłości??????????:lol:
  6. a już myślałam, że sobie pooglądam Boxa na zdjęciach z młodości
  7. To co mu chcesz zrobić, że może tego nie przeżyć???????????:evil_lol:
  8. No widzisz jak sława do głowy uderza:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  9. Mają rację, więcej foteczek Myszy i publika wzrasta:lol:
  10. Madzia Imbirek kombinuje, starał się wyciągnąć tego drąga z wody, ale nie pytaj się mnie dlaczego w taki sposób:evil_lol: Klaudia dziękujemy bardzo:lol: Bodziulka, a Box to ma swoją galeryjkę?:lol:
  11. Asia w takiej sytuacji to ja na opiekunkę się nie piszę, zaczynam sie bać:evil_lol:
  12. rozumiem, że dupny to ładny, a nie do doopy:evil_lol:
  13. to jeszcze kilka fociszy Imbirka ze spotkania dogomaniaków:lol: Imbir kombinator:lol: [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/1557/t10001031ot.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/1671/t10001055xl.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8695/t10001066vx.jpg[/IMG] [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/5879/t10001070hc.jpg[/IMG] [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/514/t10001245vk.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/8650/t10001318rf.jpg[/IMG]
  14. jeszcze znalazłam zdjątko Tysia:loveu: [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/1663/tt10001214hg.jpg[/IMG] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  15. Bo jeszcze mi zdemoralizujesz Asie, a mamy jechać w Bieszczady;) (jako przyszła opiekunka Asii boję się komplikacji;) :evil_lol: )
  16. zobaczymy na jak długo się zmobilizowała, jakby co to ja mam jeszcze jakieś foteczki ale zostawie na czarną godzinę:evil_lol:
  17. [quote name='aśka-od-dagona'] nic z tego Dziewczyny:evil_lol: Olek się do mnie nie odzywa:eviltong:[/quote] To i lepiej:evil_lol:
  18. Kasia to pomału zaczynamy odliczać dni to przybycia nowego domownika:lol:
  19. Tutaj też tylko krowy, ale za ogrodzeniem dalej były młode byczki:lol:
  20. Asia, Oleg to niech się nauczy na forum nie obrażać wszystkich, bo stwierdzenia jego nie każdy przyjmie z przymrużeniem oka. Jeżeli "tak ma" to niech przestanie mieć. Tysio jest wspaniały a nie "dupny":shake:
  21. Asia, gdyby nie smycz to bym miała korride:lol:
  22. Krowy naogół są na zagrodzonym terenie, ale jak je zdaleka zobaczyłam na drodze to sama zdębiałam, raczej to nie jest miejsce dla krów i dotego prawie w centrum miasta, 10 min. drogi od stadionu Widzewa. Szybko nasze pieski poszły na smycz i całe szczęśćie bo Imbir strasznie się rozszczekał:lol:
  23. Jakie kłamliwe, jak już chłopaka chcesz ściągnąć do Łodzi, to co o tym myśleć:cool3: :evil_lol:
  24. gonia, Imbirek kotki toleruje (nie pamiętasz w Kundelku ile ich miał), ja też mam kota starucha w pracy, który przesiaduje u nas na biurkach, ale nie ma to jak pies, zwłaszcza bokser:lol:
  25. I co to już wszystkie foteczki????????:crazyeye:
×
×
  • Create New...