Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. hallo, hallo, co tutaj znowu taka cisza, a jak się Tysiu miewa?:lol:
  2. przypominamy się i idziemy na spacerek bo pogoda dopisuje:lol: [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/1791/n10000239xu.jpg[/IMG]
  3. no wiesz co Ewa, Madzia nas straszy pogodą, zamiast ładować się w pociąg i przyjeżdzać do Łodz:evil_lol: [SIZE=1][COLOR=yellow] (chyba nam zazdrości)[/COLOR][/SIZE]:evil_lol:
  4. No nie następna robi jakieś wykręty:mad: :mad: :mad: To już nic nie masz w zapasie z Dagonowych foteczek?
  5. faktycznie zobaczymy się dopiero w BC, proszę Mikulca wytarmosić odemnie:loveu:
  6. Gonia ja cię będę namawiała na boksia z całych sił:lol:
  7. gonia, no tylko jedno????????:mad: :mad: :mad:
  8. A ile ja mam trudności, żeby je razem uchwycić:evil_lol: ciągle się gdzieś na boki rozłażą:evil_lol:
  9. Ja też czekam na Tigrę na żywo, bo w tej Waszej galerii człowiek nie może się doczekać na zdjątka:evil_lol: :lol: Dopiero niunię wymiziam:lol:
  10. Ewa zmień tytuł na latające psy:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ekstra latająca eskadra:lol: mój tak nie chce
  11. Klaudia 98 masz o 10:32, ja mam 10:37, a Bell u ciebie (Kościuszki/Mickiewicza) o 10:48, przy Retkińskiej będziemy punkt 11:00:lol:
  12. Na trasie naszych spacerów jest hydrant, z którego nasze psiaki piją wodę. Na zdjęciu Imbirek czeka na puszczenie wody z jęzorem gotowym na strumień:evil_lol:
  13. No Imbirek przeżył jakoś ruchome schody na Dworcu Centralnym i w metrze:evil_lol: mnie się tylko nogi rozjechały i prawie zrobiłam szpagat:evil_lol: W Łodzi nie będzie tyle atrakcji, ale serdecznie zapraszamy i czekamy:lol: a teraz troszkę Imbirka i jego kolegi Rokiego:lol: [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/2663/n10000388bw.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/7713/n10000415dw.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/3533/n10000421de.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/7294/n10000430bh.jpg[/IMG] [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/7805/nowy14mc.jpg[/IMG]
  14. My będziemy:lol:
  15. No to trzymam Warszawę za słowo, czekamy:lol:
  16. Asia ty porozmawiaj poważnie z Dagonem:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: bo to przecież jego synek wykapany:lol:
  17. Bardzo dziękuję za komplementy, Iza zapraszamy częściej:lol: Imbirek czuje się b.dobrze:lol: Do Łodzi serdecznie zapraszamy, już nie wspomne, że miał ktoś do nas przyjechać (ciocia Aganiok i ciocia Bodziulka:mad: :mad: :mad: ) Ciocia gonia, też obiecała, zobaczymy:cool3: [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/6941/zz10000191gb.jpg[/IMG] A tak wygląda padnięty pies po kilku godzinach buszowania po lesie:lol:
  18. Imbir czeka na hasło do wyjścia i pilnuje plecaka:lol: [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/3966/zz10000035ei.jpg[/IMG] no i jesteśmy [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/919/zz10000117bg.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/2609/zz10000127gx.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/6941/zz10000191gb.jpg[/IMG]
  19. Ewa zdjęcia jak zwykle super, znowu się uśmiałam. :evil_lol: Masz bardzo fotogenicznu duecik:evil_lol:
  20. Tylko przekopuje pole w poszukiwaniu kamieni:evil_lol:
  21. kilka foteczek Imbirka dla tych którzy nie oglądają mundialu:lol: [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/6283/z10000475nr.jpg[/IMG] [IMG]http://img463.imageshack.us/img463/927/z10000485dg.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/6380/znowy19ub.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/7248/znowy22qt.jpg[/IMG] [IMG]http://img463.imageshack.us/img463/9254/znowy34hh.jpg[/IMG]
  22. Tam jest teraz objazd i nie jestem pewna czy 98 jeździ tamtedy. Simbik dojedziemy 98?
  23. No to dobrze, pooglądam sobie Thete:lol: My jutro też planujemy wypad plnerowy i nie ukrywam, że aparat biorę w konkretnym celu:lol:
  24. Oj Theta ma galrię, a ja dopiero teraz Was znalazłam:lol: Cześć Aga:lol:
  25. A mnie się też marzy wyjazd nad morze do Wisełki, pod nosem mamy jezioro, a do morza 20min. przez Woliński Park Narodowy, tam jest raj:lol:
×
×
  • Create New...