-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
oooooo nie, tylko nie Kwasek:cool3::cool3::cool3: poproszę inne propozycje:p, pod takim nikiem nie będę występować:cool3::cool3::evil_lol:
-
cześć Zuzolki i Fruziolki:multi::multi::multi::multi::multi:
-
Helloł:multi::multi::multi::multi: głowa mnie boli, co za dzień:cool3:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Imbirka replied to bonita's topic in Foto Blogi
Dzieńdoberek :multi::multi::multi::multi::multi: Effka, jak Ty do mojej matki się zwracasz?????:mad::cool3: :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: -
[quote name='AgusiaTerierka']W "mojego Imbira" ...:razz:[/quote] [quote name='evaxon']Bimber , Bimber, Bimber :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkRed][B]hehe, no to słucham w takim razie waszych propozycji :evil_lol: [/B][/COLOR]
-
już widziałam tylko sam Imbir jest zajęty i teraz nie wiem na co się przemienić:cool3::p
-
oooooo, kurcze, a jeszcze niedawno nic takiego nie mogło być:cool3::cool3::cool3: lecę tam w te pędy:diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='AgusiaTerierka']Świetny komentarz sytuacyjny, jak bym była z Wami...:lol:[/quote] A to już zasługa Basi, mnie tylko kradziejstwo dobrze wychodzi:cool3::diabloti:
-
Witajcie, witajcie, witajcie:multi::multi::multi::multi: dziewczyny, to o której u mnie w sobotę się umawiamy na szaleństwa psiowe?:cool3::loveu: ALutka, jak Ci mogę pomóc?:diabloti: Basia, zaluzje odsłonięte, gdzie ty widzisz to słońce, cooooooo? Effcia, już Ty się tak nie zastanawaiaj:cool3: Inka, nie prawda, to lezie od samej północy, petycje proszę składać wyżej:p Medorowa, pisz mi szybko jak Ci się udało zmienić image?:cool3:
-
No właśnie, siedzę, głowa mnie boli i już się zastanawiam, ze czegoś mi w Twoim niku brakuje:cool3: ufffff, a już myślałam, ze mam zwidy:roll: Mów szybko jak to zrobiłaś, bo ja chętnie bym tą 1 zlikwidowała:cool3:
-
[quote name='madziorna'][B][I][COLOR=RoyalBlue]Miłego dzionka Bimberki![/COLOR][/I][/B][/quote] Witamy, witamy:multi::multi::multi: [COLOR=DarkRed]również miłego dzionka i słonecznego:lol:[/COLOR] [IMG]http://www.gorzow.mm.pl/%7Esrk/tloblog.jpg[/IMG]
-
[COLOR=DarkRed]taka szybka jestem, bo później nie mam czasu, muszę się brać za robotę, bleeeee:cool3: echhhh, pogoda u nas bleeee, zimno, szaro, buro i mokro [IMG]http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/thumb/jesien_15.gif.jpg[/IMG] [/COLOR]
-
helloł:multi::multi::multi::multi::multi: a u nas dzisiaj jest tak:placz: [IMG]http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/thumb/jesien_11.GIF.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
[IMG]http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/jesien_14.GIF[/IMG]helloł:multi: i jak tam? deprecha pourlopowa mija?
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Dzieńdoberek Ja tylko stwierdzam fakt :p A spróbuj coś wkleić w tak mulącą dogomanię....chyba znowu ogłoszę swój prywatny strajk i przestanę tu pisać, aż "fachowcy" coś z tym zrobią.[/quote] [COLOR=DarkRed]Menrzuś, nie strajkuj bo już dogo odmuliło się:cool3::lol: to szybko teraz wstawiaj nadmorskie foteczki:diabloti: a tak wogóle to witamy się jesiennie [IMG]http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/jesien_08.GIF[/IMG], chce mi się spać i jest wogóle bleeeee:cool3: [/COLOR] -
[quote name='Iza i Fidel']Tzn pieprzu za duzo? Bo nie mam pojecia jak je jeszcze mozna spieprzyc :roll::evil_lol: No i co z nimi?[/quote] no przepieprzyłam:roll::oops: ale jak kilka dni poleżały, to już ich prawie nie ma, jakoś po odleżeniu zmieniły smak i są teraz pychotka:lol:
-
[B][COLOR=Purple]no i wreszsie piesy popadały:diabloti: choć u Zuzki wolniej to następowało :cool3: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1114.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1115.jpg[/IMG] Bimber wystawił Zuzce stopy do wąchania :eviltong: :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1116.jpg[/IMG] Tyś total zgon :cool3: :diabloti: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1117.jpg[/IMG] Bimberos też walnął w kimono :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1118.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=Purple]Tyś: Zuzka, czy Ty kiedyś odpoczywasz? :roll: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1109.jpg[/IMG] Zuza: zdecydowanie nie :diabloti: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1111.jpg[/IMG] Tyś: taki mi się właśnie wydawało... niestety... :roll: [/COLOR][/B][B][COLOR=Purple][IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1110.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=Purple] Tyś: raany.. dziewczyno... ale Ty to nieźle jesteś potrzaskana :crazyeye: :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1112.jpg[/IMG] Zuza spragniona... próbowała... piwa :roll: od cioci Bimbrowej :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1113.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
i kolejne kradziejstwo foteczek:diabloti: [B][COLOR=Purple] Zuza: Tysieńku, przytulę się do Ciebie :loveu: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1104.jpg[/IMG] Tyś: nie, nic z tego... bom już zmęczony:obrazic::cool3: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1105.jpg[/IMG] Zuza: oj no troooszkę tylkooo :loveu: Tyś: booszzz... Ty jesteś niemożliwa! :splat: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1106.jpg[/IMG] Tyś: ej ej... mała... co Ty kasownik jesteś?:cool3: moje ucho to nie bilet :cool3: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1107.jpg[/IMG] Tyś: chyba się napiję:diabloti: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1108.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Imbirka replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[IMG]http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/thumb/jesien_03.GIF.jpg[/IMG]helloł:multi::multi::multi: przyszłam ukraść kolejne foteczki:p:diabloti: musze naładować baterie na weekend:lol: oj będzie się działo:diabloti: -
[quote name='Medorowa']Buhahahahaaa:evil_lol::evil_lol::evil_lol: I widziałam zdjęcia, które już gdzieś wcześniej oglądałam:diabloti:[/quote] Helloł:multi::multi::multi: powinnaś podziwiać Bimberosa, a nie wypominać, ze już gdzieś widziałaś:cool3::eviltong::diabloti: [quote name='zuzolandia']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: CZAS POKAZE :diabloti: WITAJ MOJA DROGA bIMBERKOWO :loveu::loveu::loveu:[/quote] Helloł Zuzankowe:multi::multi::multi: ja to jezdem optymistka:evil_lol::cool3:
-
widziałam foty :p:loveu::loveu::loveu::loveu: no i oczywiście [COLOR=Magenta][B]różowy[/B][/COLOR] to jest cool kolorek:diabloti::loveu:
-
ile krecików:loveu::loveu::loveu::loveu: i jakie słodziaki:loveu::loveu::loveu::loveu: ekstra:multi::multi::multi:
-
[quote name='evaxon']buahahahhah witnko:multi::multi:[/quote] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: helloł Effcia:multi: [quote name='bonita']Heloł, heloł :multi: A jeśli mina kaczora będzie zadowolona:diabloti::evil_lol:[/quote] nie być pesymistka, musi byc nie zadowolony:cool3: [quote name='simbik']Suuuper tekścik :p... a ja tymczasem też bym się pisała na jakieś psie spotkanko... możemy się do was dołączyć na Widzewie :cool3:?[/quote] fajnie:multi::multi::multi: [quote name='AgusiaTerierka']Ty zawsze znajdziesz "coś" ciekawego....[/quote] hehe, staram się:cool3::diabloti: [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]ooo... super by było takie spotkanko :multi: byle w ten weekend, bo w następny Zuza będzie pewnie już po sterylce... więc hulanki odpadają ciekawe, co Bimbrowa na to, jak jej się zwalimy na chatę:roll: :evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] no, no, no przy takiej ilości i wielkości psów to nie wiem czy moje malutkie mieszkanko wytrzyma:evil_lol::evil_lol::evil_lol::roll: ale na pola i łąki serdecznie zapraszam:diabloti:
-
Duuuużo zdrówka dla Korusi:loveu: niestety starość jest straszna:shake: a Kiri wręcz kwitnie i ta jej błyszcząca sierść:loveu::loveu::loveu: