-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
[COLOR=DarkRed]i kolejny filmik:loveu: Imbir znowu molestowany przez Tofisia, Opka w swoim świecie z butelką i Tysio i Zuza głównie przy swoich pańciach:cool3::loveu: [/COLOR] [URL="http://s145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/?action=view¤t=PIC_0135-1.flv"][IMG]http://s145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/th_PIC_0135-1.jpg[/IMG][/URL]
-
[COLOR=DarkRed]i kolejny filmik:loveu: Tysio i Tofiś uskuteczniają zapasy, ale Bimber im przerwał:cool3:[/COLOR] [URL="http://s145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/?action=view¤t=PIC_0134-1.flv"][IMG]http://s145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/th_PIC_0134-1.jpg[/IMG][/URL]
-
cześć niedzielne pracusie:multi::multi::multi::multi: fotki widziałam:p:loveu:
-
Tyśkowa, od rana szalałaś po dogo, a teraz gdzie jezdeś?
-
[quote name='g_o_n_i_a']Witanko :multi: Bimberasek moj :iloveyou: [URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0092-2.jpg[/URL][/quote] [COLOR=DarkRed] Helloł Gonia:multi::multi::multi::multi: fajnie, że zajrzałaś do nas:loveu:[/COLOR]
-
[COLOR=Green][B]Zuza z Tysiem [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1149.jpg[/IMG] Zuza [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1150.jpg[/IMG][/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Imbirka replied to basia2202's topic in Foto Blogi
ukradłam Ci foteczki:p czekam na więcej:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::eviltong:;) -
[COLOR=Green][B]Zuzanka [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1144.jpg[/IMG] Opka z Tofikiem [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1145.jpg[/IMG] Zuza wąchająca:smile: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1146.jpg[/IMG] Tyś zazdrosny o mamusię :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1147.jpg[/IMG] Tofik i Zuza [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1148.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Green][B]bestie przy wodopoju :diabloti: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1139.jpg[/IMG] Zuzka woli z flaszki... :evil_lol: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1140.jpg[/IMG] Teufelek (czyli Tofiś:smile: ) [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1141.jpg[/IMG] Tysiek [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1142.jpg[/IMG] Tofiś z Bimberkiem [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1143.jpg[/IMG][/B][/COLOR]
-
[COLOR=Green][B][IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1134.jpg[/IMG] Zuzka hopsaaa na Tysieńka :p [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1135.jpg[/IMG] Toficzek:smile: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1136.jpg[/IMG] Zuzka z patykiem [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1137.jpg[/IMG] 3 żebraki [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1138.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
-
[B][COLOR=Green]Imbir i Zuzka [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1129.jpg[/IMG] Zuzka zziajana... [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1130.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1131.jpg[/IMG] Tofiś maluni :loveu: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1132.jpg[/IMG] Tysiek zapoznający się z podłożem :cool3: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1133.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
a teraz kradziejowe fotki od Basi:loveu: [COLOR=Purple][B][COLOR=Green]PSACEREK: Zuza/Imbir/Tysiek/Tofik/Opka synek, wyciągaj... mamuś wpadła do dołu :diabloti: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1124.jpg[/IMG] Zuza zjeżona na Tofika... Tofik zdziwiony... [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1125.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1126.jpg[/IMG] Opka z Tofikiem szaleją z patykiem [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1127.jpg[/IMG] Bimbero odstrojony w obróżkę metalowca :diabloti: ganiał Zuzkę [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1128.jpg[/IMG] [/COLOR][/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ale Opka ma donośny głosik ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkRed]noooo i właśnie przez ten głos dużo ludzi ipsów się jej boi, a ona wcale nie jest groźna, Imbir od samego początku pozwala sobie na dużo i jeszcze nic mu nie zrobiła:loveu:[/COLOR] [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]hej Bimbrowa :loveu: widziałam u Cia super fotki :cool3: takie jakby... wspólne... :razz: :evil_lol: przyjdę se ukradnąć po obiadku :p całusy!!:loveu: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkRed]a kradnij, kradnij sobie, na zdrowie:loveu:[/COLOR] [quote name='mia_mia']a myslalam ze wszystkie okoliczne miejsca spacerowe juz znam.. duzo osob sie tam kreci czy to raczej puste miejsce?[/quote] [COLOR=DarkRed]sporo ludzi tam jest, bo są działki pracownicze, ja na tych polach codziennie jestem z Bimbrem:cool3:[/COLOR] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]Effka.. Ty krejzolu :evil_lol: :diabloti:[/COLOR][/B] [B][COLOR=Purple]Julka.. za to zdjęcie Cię zabiję :cool3: :diabloti: nieważne, że wyżerałam te przysmaki :evil_lol: [/COLOR][/B][B][COLOR=Purple]ale ta mina... no masakra, żeby tak mnie uchwycić [/COLOR][/B][B][COLOR=Purple]:roll: [/COLOR][/B][B][COLOR=Purple]:splat:[/COLOR][/B][B][COLOR=Purple]:diabloti: Zuzka jest walnięta.. nie patrzyłam, to se poszła wyciągać nitki ze swojego suszącego się ręcznika [/COLOR][/B][B][COLOR=Purple]:splat: no goopia...[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkRed]hehe, fajnie wyszłaś:diabloti::eviltong: i kolejny filmik... Imbir dorwał kamienia i chciał się z nim ulotnić, ale Tofiś podążał za nim krok w krok[/COLOR]:diabloti: [URL="http://s145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/?action=view¤t=PIC_0133-1.flv"][IMG]http://s145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/th_PIC_0133-1.jpg[/IMG][/URL]
-
i pierwszy krótki filmik:loveu: [URL="http://s145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/?action=view¤t=PIC_0132.flv"][IMG]http://s145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/th_PIC_0132.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='evaxon'][URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0081-2.jpg[/URL] przyłapana na zjadaniu psich przysmakow:diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkRed]hehe, no faktycznie Basia wyszła na tym zdjęciu jakby potajemnie wcinała chrupeczki:diabloti:[/COLOR]:diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol:;) [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:sępiki ..... [URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0083-2.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkRed]wcześniej obśliniły kurtkę Justynie, a później przeniosły się do Basi:diabloti: Imbir był na tyle bezczelny, że co jakiś czas przychodził i pokazywał na torbę Basi, ze chce chrupka[/COLOR]:diabloti::cool3::evil_lol:
-
Witaj Alutka:multi::multi::multi::multi: kurcze, ja cały czas od wczoraj myślę o tych naszych boksiowych staruszkach:cool3::-( nadal mam przed oczami mordeńkę mojego Imbirka seniorka, echhhhh..... Harley był śliczny, tak samo pręgowany jak mój senior:loveu::loveu::loveu::loveu:
- 78403 replies
-
Helloł Effcia:multi::multi::multi::multi::multi: ty leniuchu jeden, tyłka Ci się nie chciało do nas ruszyć:cool3::cool3::cool3:
-
Ale śliczna:loveu::loveu::loveu:... kurde chyba napewno bym jej nie oddała:cool3::shake:.... wiem, jestem walnięta:cool1:
-
Bokserka-zamieniła łańcuch na schronisko-a teraz ma już swój DOM!!!
Imbirka replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Lalunia, pokaż się na pierwszej -
pokaż się na pierwszej
-
:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0088-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0089-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0090-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0091-2.jpg[/IMG] [COLOR=DarkRed]Imbir sobie utorował drogę do miski:diabloti::cool3:[/COLOR] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0092-2.jpg[/IMG]
-
:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0082-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0083-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0085-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0086-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0087-2.jpg[/IMG]
-
[COLOR=DarkRed]i kolejne fotki spacerkowe:p:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0075-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0076-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0078-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0079-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0081-2.jpg[/IMG] [/COLOR]
-
[quote name='caroolcia']ale masa foteczek, a stadko wygląda imponujaco :-o jak przemeblowanie :razz:[/quote] [COLOR=DarkRed] no stadko spore było i ilościowo i jeśli chodzi o gabaryty. no i moje maleństwo jest już najmniejsze w gromdzie, Zuzka go przerosła:roll: oklapłam, biurko wywalone i ze dwa worki makulatury:cool3: troche odgruzowałam mieszkanie:evil_lol::cool3:[/COLOR] [quote name='mia_mia']w ktorym miejscu byliscie na tym spacerku? bo widze w tle swoje bloki chyba a jakos nie potrafie dokladnie zlokalizowac gdzie to..[/quote] [COLOR=DarkRed] Byliśmy pomiędzy ulicami Wagonową, a Lawinową w rejonie działek pracowniczych na końcu ul. Czechosłowackiej, miałabyś bardzo blisko na spacerek;):lol:[/COLOR] [quote name='Medorowa']Widziałam wszystkie zdjęcia:multi::multi::multi: i filmik:-([/quote] [COLOR=DarkRed] Cieszkam się strasznie:lol::multi::loveu:[/COLOR] [quote name='evaxon']hejkaaa:multi: bylam i widzialam foty ... gdzies tam powinnam byc:hmmmm:[/quote] [COLOR=DarkRed] nooooo, chyba Cię tam gdzieś dorysuję na którymś zdjęciu:diabloti::diabloti::diabloti::cool3::evil_lol:[/COLOR]
-
[quote name='Alicja']:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [FONT=Arial][COLOR=Red][B][URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0049-1.jpg[/URL] koffaniuchne syskie:loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkRed] noooo, udało mi się wszystkie złapać na jednej fotce.... boszsz co to za ruchliwe towarzystwo było:cool3::loveu::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/B]