Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. Miał popsikane, ale przemywać też mam...
  2. Wnusio wycałowany :loveu: zastrzyk zrobiony, synuś śpi dalej:lol: a bo z niego to taki myśliwski pies ;) w końcu w lesie trochę swego czasu pomieszkiwał i jakoś przeżył :roll:
  3. [quote name='halbina']to może po środkach?... Dzikun po głupim jaisu dał się wziąć na ręce... :crazyeye:[/quote] hehe... chyba nie... on w lesie jest znaleziony, troche tam mieszkał więc jak czuje jakąś zwierzynę to dostaje amoku... na kuropatwy świetnie polował:roll:
  4. Nie... ranka się wietrzy, przemywam ją Rivanolem... aż tak się Imbir nie chlapie, więc wszystko jest oki... ładnie się goi
  5. oj tam zaraz bestia....:cool3: to jest pies myśliwski;)
  6. Witajcie... już zdaję relację:lol: Imbirek ma się nad podziw dobrze... pojechaliśmy ze znajomymi wczoraj troche do lasu. Imbir na syczy, żeby nie biegał tylko powoli sobie spacerował... i tak było do momentu kiedy natkneliśmy się na dziki:roll::roll::roll:... wyrwał do przodu, ledwo go utrzymałam, kolega chciał mi pomóc, ale Imbir miał więcej siły i kolege przewrócił... prawie szału dostał... na szczęście nic mu się nie stało (Imbirowi... i koledze też;)), a teraz niewiniątko tak sobie śpi... wenflon już ma wyjęty i zaraz musze mu jeszcze zrobić zastrzyk z antybiotyku... [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0212-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0213-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0211-2.jpg[/IMG]
  7. Wiem i dlatego dziękuję bardzo raz jeszcze:lol: a Imbir przechodzi sam siebie... wczoraj w lesie natknęliśmy się na dziki... chciał je gonić, szwy ani nic nie były w stanie go zatrzymać, przewrócił mojego kolegę... wstąpił w niego jakiś demon...:roll:
  8. Jesteśmy już w domu... dziękujemy bardzo za kciuki, przydały się... Imbirek odsypia zabieg... wg. weta nie ma powodów do obaw... Agniesta, tobie również miłego weekendu:lol:
  9. Biedna Tyśkowa nie moze się dopchać do kompa:razz:
  10. Jesteśmy... i dziękujemy bardzo za kciukasy, przydały się :lol: Imbirek jeszcze pół przytomny, krokiem marynarskim poszedł na siq i teraz już pod kocykiem w łóżku dosypia... Ma jeszcze wenflon w łapce w razie gdyby się coś działo....:roll: Guzek jest nie groźny - wet się mocno wyraził, ale po Polsku, to jest jakaś postać która bardzo często robi się młodym psom (zwarty, regularny, łatwy do wyłuskania)... a tak teraz wyglądamy:cool3: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0208-1.jpg[/IMG] i już po guzku.... [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0209-2.jpg[/IMG] pańcia przykryła bo mnie jeszcze telepało [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0210-1.jpg[/IMG] a teraz idę popielęgnować moje maleństwo... jeszcze raz dziękujemy za kciuki i pozytywne myśli :lol:
  11. Wiem i dziękuję... spadam, zająć się pracą bo nie na swoim sprzęcie siedzę... jak bedziemy już w domu to się odezwę
  12. no może już jest po... odbiram go o 16-stej... nikt do mnie narazie nie dzwonił:roll:
  13. Dziękuję za kciuki... Imbirek właśnie na stole jest :roll:
  14. Jestem.... , dorwałam się do innego kompa w pracy....:razz: Imbir godzine temu został uśpiony, odbieram go gdzieś o 16-stej... rety, ale się denerwuję:roll:, dziękuje za kciukasy:lol:
  15. Dzieńdoberek:cool3: Menrzuś, co Ty tutaj wygadujesz.... ja wcale nie mam focha i napewno nie na dogo... a po drugie to co mi tu przypominasz o moich jajnikach? To przez Ciebie Asiorka na nie polowała:razz::razz::razz::evil_lol: A tak już serio, to trzymajcie jutro za nas kciukasy, Imbir będzie miał zabieg:shake:
  16. Witajcie.... już piszę co i jak... guzek pokazał mu się na klatce w tempie błyskawicznym... najpierw to była taka czerwona górka... wyglądało jakby coś go uchapało... byliśmy na wsi, buszował po zakamarkach domu, myślałam, ze może jakiś pająk go tak urządził.... ale jak to sciemniało, to poleciałam szybko do weta. On na tym guzku się kładzie i podrażnia to, trzeba się tego pozbyć... jutro o 10:30 jedziemy do lecznicy... trzymajcie kciuki... Zrobiłam zdjęcie, wygląda to naprawdę nieciekawie... [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0206-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0207-2.jpg[/IMG]
  17. i jeszcze mój śpioszek:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/iPIC_0204.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/iiPIC_0205.jpg[/IMG]
  18. Witajcie.... dziękujemy, że zaglądacie do nas... Nowy rok zaczął się nam się nieciekawie... Imbir bedzie miał w piątek zabieg, zrobił mu się guzek i trzeba go usunąć :shake: Dotego jeszcze ja, zachciało mi się być "piękną" i teraz chyba zamieszkam u dentysty... jedyny pozytyw z tego, to to, ze nie mogę jeść, jestem na jakiś papkach no i napewno schudnę ;) W pracy czasowo nie mam dostępu do netu, bo coś się schrzaniło.... czyli ogólnie jest bosko:cool3::cool3::cool3::cool3: i kilka jeszcze zdjęć ze świątecznego spacerku [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/iPIC_0199.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/iPIC_0200.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/iPIC_0201.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/iPIC_0202.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/iPIC_0203.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Bodziulka']to daj fotkę najpierw :diabloti:[/quote] a bardzo proszę... dwa zezłomowane i skacowane psiaki :diabloti::diabloti::diabloti: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/1.jpg[/IMG] [quote name='Menrzuś']No i jak tam po Sylwestrze? Kacorek nie męczy? :evil_lol: Może [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/807/112oi1.jpg[/IMG] :diabloti: Pifko z rana jak śmietana :razz:[/quote] hehe... kacorek nie dolega, ale zaraz idę z Bimbrem po piffko na stację :p
  20. Dziękujemy kochani za życzonka i witamy się z Wami w nowym roku:multi::multi::multi::multi: ale ja się w ogóle nie boję jak strzelają... ale skoro Roki jest na kolankach to ja też chcę :diabloti::diabloti::diabloti: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/2.jpg[/IMG] a jak już przestali strzelać to psy w końcu padły... tak wyglądał sylwester z psami :cool3::cool3::evil_lol: (z przodu Rokuś a w głębi Imbir) [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/1.jpg[/IMG]
  21. a ja się zmęczyłam... Roki jak co roku szalał, a Bimbra nic nie ruszało... w końcu obydwa padły i mają taką padniętą fotkę zrobioną z psiego sylwestra:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a teraz kolej na mnie, też idę się walnąć bo jakoś nic ciekawego w TV nie ma:razz::razz:
  22. No jak ja z Bimbrem wróciłam z psiego Sylwestra, to sobie ktoś tu poszedł spać :roll::razz: echhhh.... Szczęśliwego Nowego Roku raz jeszcze dla wszystkich Was :multi::multi::multi::loveu::loveu:
  23. Oj, nagadało się tutaj, nagadało bardzo dużo... mądrych rzeczy i totalnych głupot :roll: ale to co nas połączyło tutaj przez ten rok to jest bezcenne:loveu::loveu::loveu: Kochani, jeszcze raz wszystkiego najlepszego ... i uciekam
  24. Bodziulka mnóstwa takich słodziaków [IMG]http://www.boksery.republika.pl/s6g.jpg[/IMG]
  25. [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6]"Życzonka" dla was Wszystkich[/SIZE][/FONT][/B] [SIZE=7][COLOR=Red][URL="http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka2222.swf"]1[/URL][/COLOR][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][COLOR=SeaGreen][URL="http://www.icq.com/img/friendship/static/card_16961_rs.swf"]2[/URL] szczęśliwego nowego roku Ozzulki :loveu::loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...