-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
[quote name='teqquila'][B][COLOR=Green]osz ja wczoraj to do kompika nawet nie podeszlam tylko poszlam spac hhaha :evil_lol::evil_lol:i spalam soie tak do 9 :diabloti: a [COLOR=Blue]moje kuolki dopiero do mie przyjada to do imrowej jak sie pomi tyz :diabloti:[/COLOR][/COLOR][/B][/quote] Kurcze, ALutka, ja też nie rozumiem... a fotek nie będzie bo zapomniałam, ze wzięłam aparat:oops: Justyna, co Ty chciałaś napisać, bo ni w ząb końcówki nie kumam :cool3::cool3::cool3::evil_lol::evil_lol: Dzieńdoberek:multi::multi::multi: Ide z Bimbrem na spacerek, dopiero żeśmy sobie wstali:cool3::evil_lol:
-
O tej godzinie droga pusta i "Beata" sie nie pogubiła, więc dojechaliśmy piorunem...:lol: a teraz idę sobie spać:p
-
Bodziulka.... ja już zdążyłam wytrzeźwieć:eviltong: a To, ze Ci kubek świsnęłam to przez pomyłkę... mój sie gdzieś zadział:razz: A wogole to było bardzo sympatycznie i teraz czekamy na Ciebie w Łodzi. Dzień dobry/wieczór kochani:multi::multi::multi::multi: w ogóle to jeszcze żyję...
-
Alutka, ja to się wstydam, ze tak Wszystkich zaniedbuję:oops:, ale naprawde jak wracam do domu to ledwo widze na oczy...:roll: Mam nadzieję, ze mi wybaczycie...
-
Witajcie:multi::multi::multi: gadałam z Justyną, ma mnie do końca uświadomić bo mnie się tylko tak pobieżnie udało poczytać o co chodzi:oops: w każdym bądź razie będziemy
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Witajcie :multi::multi::multi::multi: ale zrobiliście świąteczną atmosferę, mnie się też przypomniało conieco, echhhh fajnie bylo -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Imbirka replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Witaj Basiu, oderwałam się od pracy na chwilkę i przyszłam na imprezkę :p [CENTER][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid]Szczęścia, zdrowia, pomyślności, nie zapomnij zaprosić mnie w gości..;):evil_lol: [IMG]http://download.klimacik.pl/e-gify.com/1650.gif[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/CENTER] -
ale dobrze trafiłam do Was, prosto na urodzinki Febe:loveu::p [IMG]http://republika.pl/blog_ty_379279/616254/tr/bukiecik.gif[/IMG]
-
oooo, wreszcie się odezwałyście :multi::multi::multi: wracajcie jak najszybciej do nas
-
[quote name='Menrzuś']W pierwszej chwili myślałem, że masz w głowie nowego bobasa :evil_lol:[/quote] No co Ty, prędzej bokserka:evil_lol::loveu:
-
dzieńdoberek dziewczyny:multi::multi::multi: kawusię sobie spijam i przeglądam dogo:p
-
cześć pracusie weekendowe:multi::multi::multi::multi: Medorowa, śledze Cię:p
-
Dzieńdoberek pracusiu:multi::multi::multi:
-
ooooo, biedny Ozzulek:shake: zdrówka życzymy a tak w ogóle to dzieńdoberek:multi:
- 78403 replies
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Imbirka replied to bonita's topic in Foto Blogi
Dzieńdoberek:multi: o Dikuliński się pokazał:lol::loveu: -
No to sobie bierz kobieto:p
-
To ja też Ci powiem z samego rana - DZIEŃ DOBRY:p:p:loveu::loveu::loveu:
-
Dzieńdoberek, ja dopijam kawusię i pryskam do pracy:cool3: Ktoś ma ochotę? [IMG]http://www.lookgaleria.pl/phpThumb/phpThumb.php?src=../cdrf/osobne_2007/1000198638.jpg&q=90&wmf=../graf/wm_00008.gif&wmp=15&wma=C[/IMG]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
No to ja mówie znowu dzieńdoberek, siedze już przy kawusi:p:evil_lol: -
Witajcie:multi::multi::multi::multi: galeryjkę obejrzałam już sobie wcześniej, ale teraz dopiero przyszłam się przywitać:oops:, ostatnio tylko zaglądam na dogo i dalej siedze z nosem w robocie:roll: Mała jest cuuuudna, ale bym chciała mieć taką kluchę w domu:loveu:
-
[quote name='Medorowa']Ale szaleństwo:loveu:Aż miło popatrzeć;) Pogoda idealna na spacer:loveu::loveu:[/quote] cześć Madzialena, u nas na zmianę dzisiaj słońce i chmury, śniegu brak, ale na stawie lekka tafla lodu, pod Imbirem się załamał i chłopak troszkę się skąpał:evil_lol: [quote name='Fuga***']Piękny spacerek, piękne psiaki :-)[/quote] Witaj Fuga u nas:multi::multi::multi: już widziałam u Was foteczki malutkiej, ale z braku czasu jeszcze się z Wami nie przywitałam:oops:, zaraz nadrobie gafe:cool3:
-
ooooo, nareszcie Fuksik się pokazał:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
rety jakie słodkie są te kluchy... echhhh, chciałabym taką jedną :loveu::loveu::loveu:
-
Aga, więcej, więcej foteczk :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Przyszliśmy się przywitać:hand: