Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. Witajcie:multi::multi::multi: cały weekend żeśmy się szlajali, ale pogoda temu sprzyjała, Imbir się wyszalał, było naprawdę ekstra:lol: narazie tylko 3 zdjątka.... zalew Sulejowski.... za nami widać tamę... [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0244-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0245-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0246-1.jpg[/IMG]
  2. Helloł jeszcze tłusto i czwartkowo:multi::multi::multi: wróciłam z rowerków i byłam w saunie, chyba wszystkie kalorie spaliłam:cool3: a teraz idę spać... Dobranoc moje koffane babusy :loveu::loveu::loveu:
  3. 2 tygodniach czy 2 ....?;):evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. pączuś jest kilka postów wyżej ;) [IMG]http://www.paczekdlaciebie.pl/img/donut_full.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Menrzuś'] Przecież Imbirka juz jednego Ci dała :eviltong::p[/quote] co jej żałujesz? :cool3: niech sobie zje.... dzisiaj jest dozwolone :diabloti::diabloti::diabloti:
  6. [quote name='Menrzuś']A w podpisie wystarczy? :cool3:[/quote] buhahaha.... no wariat :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Agniest']witajcie:multi: mówisz Menrzuś, że Imbirka szuka ? :cool3: a czemu tylko tymczas a nie DS ? :diabloti: mogę się pączusiem poczęstować ?[/quote] Agniestka, narazie tymczas, może później DS ;) Agniestka, oczywiście, ze tak:loveu:
  7. Basia... no z tydzień, dwa...:diabloti:
  8. Taaaa, jeszcze banerek strzel... to już wszyscy bedą wiedzieć że Imbirka w potrzebie :cool3::cool3::cool3::cool3::cool3:
  9. wole szczeniorka:diabloti: jak sobie znajdę faceta to może pomyślę....narazie nie chcę....
  10. Ty mi nic o wpadaniu nie mów.... bo bede nie daj B... jak Asiorka :cool3::cool3::cool3::cool3:
  11. oooo... no to teraz można pobiesiadować :p:loveu:
  12. przyszłam Cię troszkę podtuczyć ;) [url]http://www.paczekdlaciebie.pl/272806[/url] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  13. o rety, dopiero teraz doczytałam :-(:-(:-(:-(:-(:-( Spociku [SIZE=6][B][[COLOR=DarkOrange]"[/COLOR]][/B][/SIZE] biegaj szczęśliwy za TM.... tak mi przykro
  14. cześć Gastonki :) u Was pewnie pączusiów dzisiaj nie ma, więc chociaż takiego sobie spróbujcie [url]http://www.paczekdlaciebie.pl/272806[/url] ;)
  15. Przyszłam Cie troszkę utuczyć [url]http://www.paczekdlaciebie.pl/272806[/url] :p:diabloti::diabloti::diabloti: smacznego
  16. Cześć boksiowa rodzinko :)) [url]http://www.paczekdlaciebie.pl/272806[/url] :diabloti::diabloti::diabloti: smacznego
  17. cześć pracusiu, mam coś na osłodę zycia ;) [url]http://www.paczekdlaciebie.pl/272806[/url] :diabloti::diabloti::diabloti:
  18. Jagoda, wstawiaj wodę na kawę... przyszłam z pączusiem ;) [url]http://www.paczekdlaciebie.pl/272806[/url] :diabloti:
  19. przyszłam do Cię droga babciu z bombą kalorii :p [url]http://www.paczekdlaciebie.pl/272806[/url] :diabloti:
  20. helloł:p przyszłam Cię utuczyć:p [url]http://www.paczekdlaciebie.pl/272806[/url] smacznego :diabloti:
  21. Cześć Fugusie:loveu: wreszcie do was dotarłam i to z pączusiem :p;) [url]http://www.paczekdlaciebie.pl/272806[/url] :diabloti:
  22. Cześć dziewczyny :loveu: przyszłam do Was z pączusiem, a co :p [url]http://www.paczekdlaciebie.pl/272806[/url] :diabloti:
  23. elołł :p [url]http://www.paczekdlaciebie.pl/272806[/url] troszkę kalorii Ci przyniosłam :eviltong:
  24. Chudzinko moja, utucz się troszkę ;) [url]http://www.paczekdlaciebie.pl/272806[/url] :p
  25. Przyszłam do was z pączusiami od samego rana [url]http://www.paczekdlaciebie.pl/272806[/url] smacznego:p Menrzuś, a gdzie kawka? :cool3:
×
×
  • Create New...