Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. sprzedac...to jest przerazajace...czemu nie mozna mu go odebrac za katowanie??
  2. ale ja nie rozumiem..dlaczego po prostu nie odebrano mu tego konia..przeciez jak mu sie zaplaci to nastepny sk...skatuje zwierze zeby dostac kase...
  3. ludzie Patia moze zalozyc...ale musimy jej oddac ..ja wystawilam odzywki na bazarku na rozne cele ale Nurii tez dam!!ile dam rade
  4. oby wreszcie trzymam kciuki:multi:
  5. dobry pomysl moglibysmy sie wymieniac wiadomosciami co mozna a co nie dawac psiakom..jak cos czekam na link:)
  6. skad tyle kasy??czy wplacamy na fundacje podana wyzej??z jakim dopiskiem?? nastepny...."czlowiek"..ehh niegbym go dorwala
  7. no to staje sie mezczyzna...:evil_lol: chyba nie moga jeszcze ziemnakow i kaszy bo nie trawia tego psiaki
  8. heh nikt w to nie watpi...dobra reklama dla malenstwa:)
  9. o kurcze jeden moj psiak uwielbia winogronka...ciekawe czemu nie mozna ich dawac...dzieki za rade
  10. ale oczywiscie ze to nie musi byc jej wina ale kto da pewnosc ze matka znowu sie tam nie "wedrze" i nie zrobi tego samego...pogadac jak najbardziej ale decyzja nalezy do Ciebie!
  11. oj tak od czegos trzeba zaczac...zeby wilk byl syty i owca cala (czyt. psinki szczesliwe i Pancia nie mdlala)
  12. hehehe no tak faktycznie...a jak sie nagle okaze ze psiny postanowia sie doksztalcic coby Panci wstydu nie przyniesc:evil_lol:
  13. no jednak Platonik rozrabia ale wie ile mu wolno...Platonik nie waz sie wziac za ksiazki bo Pancia moze sie zdenerwowac:evil_lol: na czytanie przyjdzie pora jak podrosniesz;)
  14. no i juz mi sie humor poprawil po przeczytaniu takiego fajnego posta:)hehe no ideal jak sie patrzy..tylko nie wiadomo ktory z nich wiekszy...ja tam mysle ze to kociaki wszytcko rozwalaja a idzie na psiny:evil_lol: u mnie zawsze psy staraja sie udowodnic ze to koty wydrapaly dziure w kanapie:)
  15. janse ze tak...najpierw Ty zdecyduj czy dasz rade
  16. no to jest na pewno trudna rasa ale jak masz go od malutkiego..poczytasz o tej rasie i sie postarasz to bedzie ok..musisz miec dla niego na pewno bardzo duzo czasu by sie wybiegal(jak podrosnie:))...no i zeby nie zaczal dominowac...ja zycze pwodzenia!!trzymam kciuki...a co mysla inni..mzoze warto zapytac kogos kto ma takiego psiurka
  17. kurde ciezka sprawa...ale jak to oddala go matka wlascicielki bez jej zgody??czy wlascicielka jest mloda i mieszka z matka?bo jesli tak to znowu odda ta pani psa ...ja mysle ze jesli potrafisz zapewnic mu cieply dom i pokochasz to nie oddawaj...psina nie moze krazyc z rak do rak...
  18. moze tym razem za sprzatanie sie wzial:)
  19. noemik podrapane drzwi to po prostu standard:)moje nowiutkie drewniane drzwi do pokoju szybko stracily kolor:)ale coz skoro te psinki chca miec wszystkich na oku..pozdrawiam goraco i udanej kapieli:evil_lol:
  20. kurcze to znaczy ze jest??hurra!!!!:)
  21. oby mała była...czeka na nia cieply domek:)
×
×
  • Create New...