Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. u Miski wszytsko ok:) jest przelagodna i ostatnio na spacerze naszczekaly na nia dwa kurduple a nasz dzielny brytan...spadl z mostku:evil_lol:nic jej sie nie stalo bo to tylko tak cofnela sie ale ukazuje to ze nie jest agresywna:)ale kurde wystraszona jeszcze:( jest osoba zainteresowana nia bardzo z Wroclawia(bira dziekuje),bedzie sprawdzana w tym tygodniu a Pani zaprosila ja nawet na 2 dni w celu zapozniania...jesli ta osoba sie nie zgodzi to ja nie dam tam Miski bo ona nawet do pana w domu nie pala zbytnia miloscia wiec nie ma mowy by nagle znalazal sie w obcym miejscu z obca osoba...a dobre jest to ze ta osoba miala juz dobke i ma doswiadczenie...no zobaczymy
  2. poznalam dzis Zefirka..zdjecia nie oddaja absolutnie jego pienka...jest przesliczny:loveu:
  3. Kasiu ja pojade...tylko ze moglabym byc u niej ok 12-12:30 jutro...moze byc??
  4. super banerek:)a czy Ramzesikowa choroba skory moze zarazac inne psiki?
  5. no wlasnie..najlepiej jak nam opowiedza wtatara i t_kasiek...obie kochaja psy i na pewno nie dopuszcza by dziala sie jakiemus krzywda;)
  6. a ja dzis poznalam Ivunie:loveu:bylysmy z Agnes(milo mi bardzo:)) i zefirkiem na spacerku...to cudowne psiaki:)
  7. cmentarz Grębałów Kasiu?;) a kiedy by tym Panstwu pasowalo?pracuja w dzien?
  8. no to dobrze ze nie wchodzilam do prezesa ramzesika jak on nie szczepiony.... chlopak w schronie powiedzial mi , ze wlasnie na parwo i nosowke byla na reszte nie,ale cholera tam wie...
  9. :loveu::loveu::loveu::loveu:ciezko nam bedzie znalesc taaaki domek jaki ma teraz Barus...
  10. a ja sie zgadzam z jagienka,nawet jesli do kojca to z ta roznica ze tu bedzie kochana, głaskana i dobrze karmiona. Na pewno bedzie miala dobrze;)
  11. [quote name='aisaK']Baruś to taki towarzysz Julki: jak wraca z przedszkola, zakłada mu swoją czapkę, klapki, czasem kocyk i bawią się np: w księcia. On to uwielbia. Tego staruszka mu robić nie będzie. Nie pobiega z nim po domu, nie będzie go ciągnęła za ogon i uciekała, rozumiesz? [/quote] Kasiu skad wiesz?:roflt::roflt:moze tego wlasnie pragna??:megagrin: Barus musi miec swoja krolewne by za bardzo za Julcia nie tesknil...
  12. cudownie!!brawo!!:loveu::loveu: kasiu nie bylo tak zle prawda??wiedzialam ze bedziesz dzielna;)
  13. brawo wtatara!!!:)ciesze sie bardzo!!
  14. zeby on ze mna jeszcze wogole rozmawiac chcial:(:oops::evil_lol:
  15. teraz juz wszyscy chyba wiedza czemu sie zakochalam:oops:
  16. [quote name='agnes34']karusiap, moze uda mi sie podjechac. a o ktorej planujesz tam byc?[/quote] mysle ze ok 14:30 wyjade z Krakowa...napisze Ci smsa dokladnie:)
  17. chyba mi sie nalezy...ale jechalam z Omarem ze schroniska i nie wiedzialam czy moge wchodzic do innych psiakow:oops:ale dzis lub jutro bede w hotelu i na pewno zapoznam sie z Ramzesikiem:)kogo jeszcze wymiziac?:razz:
  18. wyslalam zainteresowanym strone AMICUS,moze spodoba sie jakas kicia;)
  19. a mnie on ujal swoim wygladaem;)wczoraj mialam zasczyt poznac Pana przystojnego,ale nie byl zainteresowany rozmowa ze mna,patrzyl taki cielaczek tylko:)
  20. to on szczeka??:crazyeye::evil_lol:kurcze przy mnie nawet chrapniecia nie wydal...jedyne co wyszlo z jego pyszczka to slina:evil_lol: wlasnie mam nadzieje, ze ten "guzek" to nic zlego,jest twardy ale go nie boli...dobrze ze lekarz juz dzis go zobaczy... a ja moze odwiedze dzis moje szczescie..najpozniej jutro..
  21. agnes jade dzis po poludniu do kliniki,bedziesz tam dzis?
  22. wtatara,t_kasiek wszytsko bedzie super..ja wierze, ze dzieki Wam sunia znajdzie domek;)
  23. Asiot sliczna psina-prawie jak fretka;)
×
×
  • Create New...