karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
u Miski wszytsko ok:) jest przelagodna i ostatnio na spacerze naszczekaly na nia dwa kurduple a nasz dzielny brytan...spadl z mostku:evil_lol:nic jej sie nie stalo bo to tylko tak cofnela sie ale ukazuje to ze nie jest agresywna:)ale kurde wystraszona jeszcze:( jest osoba zainteresowana nia bardzo z Wroclawia(bira dziekuje),bedzie sprawdzana w tym tygodniu a Pani zaprosila ja nawet na 2 dni w celu zapozniania...jesli ta osoba sie nie zgodzi to ja nie dam tam Miski bo ona nawet do pana w domu nie pala zbytnia miloscia wiec nie ma mowy by nagle znalazal sie w obcym miejscu z obca osoba...a dobre jest to ze ta osoba miala juz dobke i ma doswiadczenie...no zobaczymy
-
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
karusiap replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
poznalam dzis Zefirka..zdjecia nie oddaja absolutnie jego pienka...jest przesliczny:loveu: -
no wlasnie..najlepiej jak nam opowiedza wtatara i t_kasiek...obie kochaja psy i na pewno nie dopuszcza by dziala sie jakiemus krzywda;)
-
Ligocka IVI w NOWYM DOMKU-Warszawa!!! Znalazła dom pełen miłości!!!
karusiap replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
a ja dzis poznalam Ivunie:loveu:bylysmy z Agnes(milo mi bardzo:)) i zefirkiem na spacerku...to cudowne psiaki:) -
Bokser w OL, podobno do uśpienia!!!! Ma dom :)))))))))))
karusiap replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
no to dobrze ze nie wchodzilam do prezesa ramzesika jak on nie szczepiony.... chlopak w schronie powiedzial mi , ze wlasnie na parwo i nosowke byla na reszte nie,ale cholera tam wie... -
a ja sie zgadzam z jagienka,nawet jesli do kojca to z ta roznica ze tu bedzie kochana, głaskana i dobrze karmiona. Na pewno bedzie miala dobrze;)
-
[quote name='aisaK']Baruś to taki towarzysz Julki: jak wraca z przedszkola, zakłada mu swoją czapkę, klapki, czasem kocyk i bawią się np: w księcia. On to uwielbia. Tego staruszka mu robić nie będzie. Nie pobiega z nim po domu, nie będzie go ciągnęła za ogon i uciekała, rozumiesz? [/quote] Kasiu skad wiesz?:roflt::roflt:moze tego wlasnie pragna??:megagrin: Barus musi miec swoja krolewne by za bardzo za Julcia nie tesknil...
-
KRAKÓW - Adka Bernardynka znalazła swojego człowieka :)
karusiap replied to Asior's topic in Już w nowym domu
cudownie!!brawo!!:loveu::loveu: kasiu nie bylo tak zle prawda??wiedzialam ze bedziesz dzielna;) -
brawo wtatara!!!:)ciesze sie bardzo!!
-
Bokser w OL, podobno do uśpienia!!!! Ma dom :)))))))))))
karusiap replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
teraz juz wszyscy chyba wiedza czemu sie zakochalam:oops: -
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
karusiap replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnes34']karusiap, moze uda mi sie podjechac. a o ktorej planujesz tam byc?[/quote] mysle ze ok 14:30 wyjade z Krakowa...napisze Ci smsa dokladnie:) -
wyslalam zainteresowanym strone AMICUS,moze spodoba sie jakas kicia;)
-
Bokser w OL, podobno do uśpienia!!!! Ma dom :)))))))))))
karusiap replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
to on szczeka??:crazyeye::evil_lol:kurcze przy mnie nawet chrapniecia nie wydal...jedyne co wyszlo z jego pyszczka to slina:evil_lol: wlasnie mam nadzieje, ze ten "guzek" to nic zlego,jest twardy ale go nie boli...dobrze ze lekarz juz dzis go zobaczy... a ja moze odwiedze dzis moje szczescie..najpozniej jutro.. -
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
karusiap replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
agnes jade dzis po poludniu do kliniki,bedziesz tam dzis? -
KRAKÓW - Adka Bernardynka znalazła swojego człowieka :)
karusiap replied to Asior's topic in Już w nowym domu
wtatara,t_kasiek wszytsko bedzie super..ja wierze, ze dzieki Wam sunia znajdzie domek;) -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
karusiap replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Asiot sliczna psina-prawie jak fretka;)