karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
śliczny FART nadal w schronie, czy ktoś da mu szansę??
karusiap replied to tanitka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przeciez to horror jest:(:(:( czy nie ma gdzies dla niego miejsca,tymczasu,hotelu????? -
Przedstawiam Wam Urse-wspaniala dobke.jest w krakowskim schronisku od 25 .01.07 znaleziona w kolczatce.Mimo ogloszen w gazecie nikt jej nie szuka.Ursa ma ok 3-4 lat,jest piekna i spokojna,nie wykazuje agresji,chce sie bawic.Ursa ma mnostwo energii,ktorej nie moze spozytkowac w boksie,kocha biegac, ciagnie na smyczy ale to z nadmiaru energii. madra sunia zna komende siad i lapa po czym pochwalona daje zamaszystego calusa... obawiam sie , ze zdiczeje w schronisku bo jak podchodzi sie do boksu szczerzy zeby,a tydzien temu jeszcze tego nie robial...sa to tylko pozory(mogace jednak odstraszac ludzi),bo jest dla czloweika potulna i kochana... bardzo ciagnie za kotami, nie z agresja ale dom stanowczo musi byc bez takich milusinskich:)[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/28/a26cd117fff37fb7.jpg[/IMG][/URL]ych milusinskich[IMG]file:///C:/Program%20Files/G [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/55/b31a77abf0d214dc.jpg[/IMG][/URL] kolezanki w boksie tez mam sliczne.. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/104/562b955e98746b00.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/55/ef45989a6e98857d.jpg[/IMG][/URL]
-
Bokser w OL, podobno do uśpienia!!!! Ma dom :)))))))))))
karusiap replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
kogo zdjecia??Omarka zdjeci,ktorymi sie chwalilam wlasnie zgrywalam na kompa zeby ciotkom pokazac i komp zgasl,cos z plyta glowna:mad: a tego nowego boksia nie mam,chodzilam z psami i tylko zobaczylam i uslyszalam co jest grane,teraz pewnie bedzie na kwarantannie...ale jak tylko sie da postarm sie o jakies fotki,ale jest cudnym psiakiem i nie widze go razdacego sobie w schronie...moge sie mylic,byl na pewno zdezorientowany... -
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
karusiap replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
brawo Bandi!!!i Zefirek swietujemy:multi::multi: -
wlasnie rozmawialam z Panem..co do dzis to niestety ale ma bardzo duzo zalatwien,bo kupuje jeszcze auto...no i spytal czy ja chce do niego przyjechac (w sensie ze wizyta ma byc u niego w domu),ja na to ze tak.on mi ze duzo osob bardzo jest i ciezko bedzie pogadac a ja mu na to, ze takie sa zasady i nie ma mowy inaczej,bo ja musze poznac warunki dla psa i wiedziec, ze wszyscy domownicy sei zgadzaja,on na to, ze wszyscy rodzice i nawet dzieci...a ja dalej swoje ze i tak musze przyjsc do niego (ale sie wprosilam),wtedy spytal czy moze byc sroda ,a ja ze tak no i umowilismy sie na 20 (bo ja mam do 19 zajecia)...wiem gdze mieszka,mam adres... a spytalam czy Pan chce zdjecia bo podobno nie wie jak wyglada nasz krolewicz nie doslownie;)),a on ze widzial u siostry tego no...no...ja mowie sznaucera,a on tak tak:)a ja ze to nie jest rasowy pies ,a on ze siostra mowila ze sa lagodne i spokojne...no i w zasadzie fajnie jesli nie obchodzi go wyglad tylko chce zeby byl milym psikiem,a Bari jest w dodatku sliczny:) wiec ciotki wybaczcie ze nie dzis ale to naprawde nie przeze mnie:oops: