Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. :multi::multi::multi::multi::multi::multi:jak milo zaczc dzien od takich wiesci:)
  2. Dea a jak on do kotow?pewnie nie macie jak sprawdzic...
  3. romenko:(:(wiem co czujesz...wierzyc mi sie nie chcialo, ze Berosik musi odejsc...on to mial tyle energii.checi zycia.kazdy to mowil...ale ciepial...do dzis zastanawiam sie czy sluszna byla decyzja...chce wierzyc ze tak... badzcie dzielne kochane-jestescie wielkie...a tego szczescia ktore podarowalas Diance nic Wam nie odbierze
  4. co Kasiu?kiedy miala jechac??kurcze przypuszczam ze juz termin byl...moze jej narzeczony sam pojechal,w przyszly piatek moze odwiedze sunke:loveu:
  5. Pani mi juz powiedziala ze ona ze wzgelu na sunie nie jedzie:)
  6. o jaaaa:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:ale cudenko! zostaje??:cool3: p.s swietna opowiesc:)
  7. bo ja Kasiu wciaz szukam dobka ktory pokocha sunie jamniczke i kota,to jedyny warunek...;)wogole musze zadzwonic do tej Pani czy juz nie przygarnela jakiejs bidy ale jak nie ...to taki dobek chetnie widziany:)
  8. kurcze gdzie by tu jeszcze oglosic malego....:roll:
  9. Dokladnie jak napisala Kasia...niby chlop mily,ale to jego roztargnienie ...ehh i wogole olal po prostu...nie mogalm wejsc bo bylo duzo ludzi,ok.zreszta zdazylo mi sie odechciec...to nie dom dla Barusia..
  10. czy ktos wie, albo da rade sprawdzic jak sunia do innych zwierzat??tzn gl psow i kotow??
  11. Omarek na pewno znajdzie cudowny domek!!!
  12. ja juz sie strasuje,trzymajcie kciuki Ciotki..podejde do tego tak jak mi razdila Kasia,czy oddalabym im mojego psa..
  13. [quote name='Dea']Czy mogłaby prosić kogoś o wystawienie tych dwóch dobków z Żywca na dobermann.pl? W najbliższym czasie może będą jeszcze jakieś informacje o nich. One tam siedzą w kojcach 1,5 na 1,5 metra, z budą jeszcze w środku...[/quote] i te dobki tez mnie martwia okrutnie:(
  14. [quote name='aisaK']Tylko mogliby się zadeklarować, tyo człowiek spałby spokojniej...przynajmniej o te jedną biedę...:roll:[/quote] no wlasnie,oni caly czas mowia ze sunia na stale zostac nie moze...ale wiem ze jej na bruk nie wyrzuca...jednak jakby poweidzieli ze zostaje...
  15. mnie sie marzy,zeby zostala juz u tych panstwa..
  16. biedan znowu chudzina:(
  17. ja sie wlasnie kasiu tego boje,bo jak powiem ze ludzie super-bo tacy sie wydadza i mi zaufasz a potem cos nie tak....:(
  18. ja nie moge przestac myslec o tym co ma byc zastrzelony czy wyrzucony,ten z wyrokiem z allegro:(:(:(::placz::placz::placz::placz:
  19. z tego co pisala Dea to jest w Żywcu,najlepiej napisz do niej priwa czy ma z kims z tamtad kontakt...a krawcio mial nieciety ogon??
  20. Blagam niech to nie bedzie to co najgorsze...Romenko nie wiem czy pamietazs Beroska,odszedl nie dawno,cierpial w schronie 2 lata a gdy udalo nam sie go wyciagnac bylo za pozno...:(:(to byla najgorsza decyzja w moim zyciu i bardzo pomogly mi smsy,tel i posty dogomaniaczek,ktore rozumialy ze tak ma byc i pomagaly mnie to zrozumiec bo ja to histeryczka jestem:( ale nie ma co o tym myslec teraz bo Dianka wyzdrowieje!!!! spijcie spokojnie kochane!!!
  21. slabo mi:(:(:(:(dobek z wyrokiem z allegro:placz::placz::placz:
×
×
  • Create New...