Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. bo Adka mowi wszytskim "patrzcie jaki mam wspanialy dom-jest moj i ci ludzie tez":) czekamy na fotki;)
  2. zagaldaja ciotki i czekaja na wiesci!!! a czy adka ucalowana od cioteczek??:mad:
  3. ja mysle, ze go uspia bo nawet wiekszosc wetow tak robi...mialam juz mnostwo bid takich (co prawda nie z otwartym zlamaniem)..na Centralnej lecza ptaki..ale nawet tam poradzono mi uspic,bo mowili ze juz nie poleci...nie zrobilam tego-odchowalam w domu i cieszylam sie jak po jakims czasie wzbijal sie w powietrze,am nawet jego zdjcie:) ale przy otwartym zlamaniu moze byc gorzejj...
  4. Kluska4 dzieki serdeczne,sprobujemy:)
  5. aha oki...to pogadam dzis z Agata i cos wymyslimy
  6. na noc nie za bardzo,,,bede rozmawiala z Agata czy da rade wczesniej,jesli nie w poniedzialek to ustalimy dzien by byc u Was ok 15-16 i by Wam tez pasowal;) a ile sie jedzie z Krakowa do Was?
  7. hahaha co to stroju Maxa przechodzimy na priwa-bo nam Go ciotki nie wydadza;) a tak naprawde to nie bedzie musial sie stroic w ocieplenia bo ma zapewniony wewnetrzny boksik:)
  8. [quote name='daga_27']ja mam rozowy sweter dla dobka:diabloti:[/quote] no wreszcie ciotka dobrze mowi;)
  9. aha ,no tak ,czyli nie wyda psa jak nas nie pozna?zreszta rozumiem,tak bylo mowieone..a ile sie do Was jedzie z Krakowa?
  10. to jutro na bank sie umowimy czy Wam pasuje...no wlasnie tylko czy Pani kierownik by poczekala bo pewnie na 16 nie zdazymy...
  11. [quote name='Hund'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50051&highlight=%C5%BBabcia"][IMG]http://jemakra.sileman.net.pl/dogo/zywie1.jpg[/IMG][/URL] jesli w grę wejdzie poniedziałek to jaka godzina ??[/quote] no myslalysmy zeby ok 15 wyjechac z Krakowa...bo Agata pracuje a ja mam zajecia...
  12. no jedna ciotka bubu rozumie, ze dobki i roz po prostu do siebie pasuja:loveu: zartuje,nie bijcie:oops:
  13. nie ,nie dagus tak sie smieje tylko bo kiedys wybralam dla Beroska taki kolor zabaweczki;) Hund moze zdazymy znalesc do tego czasu cos gustownego,a jak nie to chwilke z ta wytrzyma;)
  14. smyczke Maxiu dostanie po Bersoku:(od cioteczki dagi:)a obrozke mu kupie jakas gustowna,tylko wiecie ze ja lubie molestowac psy kolorem rozowym:evil_lol: no i zobaczymy czy sie bawic potrafi...czymkolwiek;)
  15. dagusia kochana:loveu: wiem,ze na Ciebie moge liczyc...masz tyle psiakow pod opieka ze nie smialabym Cie prosic:oops: damy rade :)
  16. ojejku:loveu: dagus a kto to taki uczynny?
  17. bubu ile Ci bedziemy winne za ten worek?trzeba jakos rozplanowac budzet Maxia:cool3: (na razie skromny;))
  18. [quote name='Jola_K']pisze na prosbe Fundacji Mrunio, w schronisku w Dzierzoniowie jest doberman w bardzo zlym stanie, nalezaloby go jak najszybciej stamtad zabrac wiecej informacji nie mam, ale moge podac numer telefonu do osoby ktora prosila mnie o napisanie tutaj tej informacji[/quote] w Dzierzoniowie to chyba Dianka zostala...zle z nia??
  19. wlasnie dziewczyny,mamy kupowac karme?jesli tak, to jaka i ile kg??
  20. mam takie samo zdanie...zobaczymy po weekendzie co z tego bedzie...ehhh mnie tez dobija to czekanie...
  21. Maxiu bedzie mial dobrze,ale inna bida trafi na jego miejsce...:(oby nie bylo takiej potrzeby:(
  22. ale super!!!jest 50 zl z aukcji:) a ja juz cos wiem o zabraniu Maxia tzn jak sie ciotki zgodza i im bedzie pasowalo to mamy dzien na zabranie go...a jak nie to wybierzemy inny:loveu:
×
×
  • Create New...