karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
Kraków-2 letnia,sparalizowana pekinka-Roxi ma dom.
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziekuje p.Beatko i za 100 zl dla Roksuni rowniez:loveu::loveu: -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
30 zl od irenaka za skarpety, 36 zl od eski za bazarki moj i Jagienki -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
karusiap replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Przyznam,ze jeszcze nie przeczytalam calego watku,ale zrobie to zaraz. Co do Roxi sprawa byla nieco inna,ale napisze,a nuz cos sie przyda...Roxi nie miala nawet wypadnietego dysku,a przepukline jadra miazdzystego dysku.Ucisk spowodowal niedowlad nozek.Roxi 2 msce byla pozostawiona bez pomocy wiec doszlo do zaniku miesni-to nasz glowny problem.To takw skrocie. Nie dalo sie zrobic operacji,zaczelismy wiec leczenie farmakologiczne i rehabilitacje. dzien w dzien Nivalin, Cocarboksylasa w zastrzykach plus karnityna, bit z gr B, magnez, steryd, potem wlaczono karsivan. Codziennie zabiegi laserem i pole magnetyczne.Teraz co pare dni jezdzimy na masaze.Plus praca w domu,masaze,pionizacja itp...Chodzenie na spacery z szalikiem pod brzuchem,by pamietala ze te nogi te sa potrzebne... Po 2 mscach mamy poprawe,choc do chodzenia nam dalekoo...To sa miesiace wracania do sprawnosci... Gdybym mogla jakos pomoc mowcie. A teraz trzymam mocno kciuki!!! -
[quote name='Romi']O 16.30 juz go w Modlniczce, na drodze nie było :-([/quote] tzn?przejezdzales i go nie widziales? ja dostalam informacje,ze probuje sie dostac za kazde ogrodzenie.....
-
w Modlniczce od rana blaka sie bardzo ladny owczarek. Probuje dostac sie do kazdego domu i jest wyraznie zagubiony.Lazi tez srodkiem ulicy...nie slyszal ktos,ze zginal taki?
-
Kraków-2 letnia,sparalizowana pekinka-Roxi ma dom.
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Zapomnialam napisac o najwazniejszym telefonie w sprawie Roxi:cool1: Wczoraj zadzwonila kobieta,ze jej syn znalazl Roxi w internecie,ale ona jest z Wielkopolski.Juz czekalam na pytanie czy dowieziemy jej psa,a ona.....pyta czy moge jej wyslac Roxi paczka humanitarna....Po paru minutach szoku dopytalam o co chodzi i czy ta Pani na pewno jest powazna (dodam,ze byla to dorosla,powazna kobieta).Po prostu ona slyszala,ze wysylaja tak ptaszki i nie rzucaja tymi paczkami tak bardzo...... Nie potrafila mi odpowiedziec na pytanie czy mam zrobic dziurki w pudelku i postawic miske z woda.Mowila tylko "przepraszam,ja tylko pytam". Potem chciala przyjechac po psa i bardzo bylo jej przykro jak dowiedziala sie,ze nie dostanie od nas nawet maskotki ,bo ona naprawde bylaby dobrym domem jak twierdzi.... Ja naprawde bylam w ciezkim szoku....Ta kobieta byla oaza spokoju,przeprosila grzecznie i sie pozegnala..... ' Najgorsze jest to,ze jak zadzwoni z allegro do jakiegos pseudo to ten,zeby zarobic wysle jej szczeniaka paczka humanitarna-co to wogole za paczka... -
Kraków-2 letnia,sparalizowana pekinka-Roxi ma dom.
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']Jaki zad?????? Toż to nie kuń, tylko maciupeńki psiulek :evil_lol: Pupinkę podnosi, doopeczkę, poodnosi, tyłeczek podnosi, ale nie zad ;)[/quote] zadem zarzuca :evil_lol:.......moje malenstwo kochane:loveu: -
Nie wiem jak tlumaczyc zachowanie Loli,bo przy nas wrecz przeciwnie.Jest znacznie mniej wylekniona niz kiedys,ostatnio sama ciagnela Samante na spacer az pod Choragwice...a to kawalek,w porownaniu z tym,ze kiedys opuszczenie terenu hotelu graniczylo z cudem. Puszczona luzem lata jak szalona a gdy sie zmeczy leci do boksu i siedzi w nim czekajac,az ktos ja zamknie.....
-
Kraków-2 letnia,sparalizowana pekinka-Roxi ma dom.
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Bedziemy we wtorek:)a przynajmniej mamy to w planach jak na razie. Tak,Roxi czuje wbijany zastrzyk,tego jestem pewna. Dziewczynka stala jak sie ja pol godz ustawialo i trzymalo za ogon,teraz sama podnosi zad i trzyma pion:) -
Podobno poszedl do dobrego domu majacego doswiadczenie z dobkami.
-
Larson adoptowany ze schroniska.
-
Kraków-2 letnia,sparalizowana pekinka-Roxi ma dom.
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[quote name='Foksia i Dżekuś']Karolinko czyli rozumiem ,ze pani chciala by adoptowac Roksunie ale boi sie ze nie podola finansowo?[/quote] Hmm.....mala sie jej spodobala,ale nie powiedziala jasno,ze chcialaby ale sie boi. Ogolnie dalysmy Jej czas by spokojnie zastanowila sie nad adopcja. -
Kraków-2 letnia,sparalizowana pekinka-Roxi ma dom.
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Demonka to z Roxi na randke umowimy jak beda oboje biegac;) Wizyta....rodzina (Pani z dwoma synami) bardzo ciepla i mila.Bylysmy z Roxi ,bo akurat jechalysmy potem na masaze i malutka od razu poczula sie tam dobrze,latala po calym mieszkaniu,ganiala dwa cudne koty. Pani jednak musi sie zastanowic czy podola finansowo,to bardzo powazna decyzja. Mysle,ze jednak to nie bedzie dom Roxi,choc na pewno milosci tam nie brakuje. -
ja zrozumialam,ze na stale... ale nie dostalam maila nadal
-
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Apollo dzis ladnie spacerowal,mial dobry dzien. Szedl dumnie wyprostowany pod gorke:) Nie ciagnie tak jak kiedys,naprawde przyjemnie sie z nim spaceruje:loveu: -
z kochana Mamusia:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/131/19e8e585862d084dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/130/91caea10f37bdb66med.jpg[/IMG][/URL] szyneczka:evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/135/4d93788958592922med.jpg[/IMG][/URL] sielanka:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/135/30ca30113f4b1434med.jpg[/IMG][/URL]
-
:loveu:Powiedzenie,ze Kacperek-Kapselek ma jak w raju to za male slowa.:loveu:....szczesliwe sloneczko::loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/134/304da3baac068a84med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/135/2cf5ddba428bfc52med.jpg[/IMG][/URL] ulubiona kompanka zabaw-Gundziu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/134/d35efdd448c06eb3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/134/64935e66ab7ae91emed.jpg[/IMG][/URL] druga siostrzyczka-Grecja: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/130/dd2ec99236394a63med.jpg[/IMG][/URL]
-
Kraków-2 letnia,sparalizowana pekinka-Roxi ma dom.
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Aniu:loveu::loveu:bardzo Ci dziekuje:loveu::loveu:nie raz ratowalas nas z opresji:loveu: Dzis jedziemy z Roxi na masaz i...sprawdzic potencjalny zainteresowany domek... Roxi chyba zbliza sie cieczka.... -
Tolus we wtorek zostal pozbawiony jajek i narosli na lapce. Czuje sie swietnie.Biega,bryka:) Jest do tego tak grzeczny,ze az dziwne ze tyle czeka...pewnie ze wzgledu na wiek. Nie zalatwia sie w boksie,nie rozwala swoich poslanek,czasem troche poszczeka. Pani Monika,ktora pracuje w hotelu,mowi,ze Tolek pomogl jej odzyskac wiare w dobermany:evil_lol:no fakt zdarzaly sie brudaski i wariaty:evil_lol:
-
:loveu::loveu: "Witam, to już prawie 3 tyg. pobytu Farcika u nas w domu. Jest to cudowne stworzonko. Oczywiscie spi z nami w łózku( przegrałyśmy z kretesem walkę , żeby nie), równo dzieląc ta łaske miedzy mnie a córkę, tzn. trochę u mnie , trochę u niej. W moim łóżku spi również Zgredziu, tak więc czasami jestem między nie wcisnięta i nie zawsze jest to komfortowa noc. Farcik z naszymi kotami juz się dogadał, z Rudzikiem czasami bawia się w ganianego, Zgredziu jest jeszcze nabzdyczony, ale całkowicie przeją spanko Farcika, dla którego jest ono największą karą, bo oczywiscie leży na kanapie lub fotelu.W domu Farcik jest bardzo grzeczny,wyglada razem z kotami przez okna, troche szczeka, ale ktoś musi przeciież bronić domu.Ma tu mnóstwo koleżanek i kolegów, chociaz na spacerkach ciągnie i ma zdecydowanie nadpobudliwość i przerazliwie cienki szczek.Ma swoje zabawki- pingwinka i jeżyka i jest potwornie dziki bawiąc się z nami. Co tu mówić czy pisać- jest naszym syneczkiem i bardzo go kochamy. W czerwcu będzie kastrowany . Zapraszam serdecznie do Częstochowy na wizytę ,, sprawdzającą''. Pozdrawiam" [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/133/929c289be4ab4409.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/129/160706087f4b7b9a.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu: