karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Jagus , Roxi, Lola i Tole przeniesieni. Mamy: 5 zl od Coffee&Nera 13 zl od eski 10 zl od mala_czarna z mojego bazarku dziekujemy:) -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Psi bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/psie-akcesoria-smycze-tunel-dla-kota-szczotki-itp-na-krakow-do-25-10-a-147148/#post13017016[/URL] Porcelana: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/piekna-porcelana-na-krakow-do-26-10-a-147153/[/url] -
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jagienka']Apollo był wczoraj w szampańskim nastroju, nie dość, że merdał ogonem, to wleźli z karusiap prawie na cała wysoką górę... którą my z Drwalem pokonujemy w trzy susy :eviltong:... no ale oni to oni :lol:;) [COLOR=LightBlue](troszke sobie pozwalam, bo karusiap nie może pisać :evil_lol:)[/COLOR][/quote] :mad::mad::mad:mam Cie ,widze Cie,moge pisac i.....wszystko powiem Appolinkowi:cool1:<foch> :loveu: -
Dobek Max wreszcie znalazł swoją przystań
karusiap replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='agamika']nooo, toz to nieustannie powtarzamy ... Max ostatnio wyrwał mi ręce,., oczekuje odszkodowania :cool1:[/quote] Wszystko widze i wypraszam sobie takiego oczerniania mojego malenstwa....:mad: Jeszcze wiem,ze gdzies cos Jaga pisala myslac ze nie widze,nie pisze itp:eviltong:tylko musze znalesc watek:diabloti: -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
karusiap replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Jedna Pani chce Amika dla tescia.Mam jednak spore obawy co do dawania Amika do domu z ogrodem...zobaczymy. Druga Pani prosila by zbadac go na koty "bo smutno by mu bylo jakby go oddac trzeba bylo potem"...... -
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
karusiap replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Teosiu.....:( [*] -
ehhh ciagle cos.....:( Dzwonila do mnie p.Lucyna.Stal sie jakis cud i suki sie dogadaly,ale.....jest jeszcze gorzej. Kot zrobil sie bardzo agresywny:( Nadal zwierzeta musza bys izolowane tylko 5 letni kot rezydent atakuje nawet p.Lucyne,sika gdzie popadnie itp. Pani Lucyna musi oddac Rendi na juz...wiem,nie raz bylo to pisane,ale p.Lucyn po prostu sie boi. Po domu porusza sie jak po zapinowanym polu,bo musi bardzo uwazac,zeby nie doszlo do tragedii... Co tu robic?jak radzic sobie z taka agresja kota??
-
ehhh ciagle cos.....:( Dzwonila do mnie p.Lucyna.Stal sie jakis cud i suki sie dogadaly,ale.....jest jeszcze gorzej. Kot zrobil sie bardzo agresywny:( Nadal zwierzeta musza bys izolowane tylko 5 letni kot rezydent atakuje nawet p.Lucyne,sika gdzie popadnie itp. Pani Lucyna musi oddac Rendi na juz...wiem,nie raz bylo to pisane,ale p.Lucyn po prostu sie boi. Po domu porusza sie jak po zapinowanym polu,bo musi bardzo uwazac,zeby nie doszlo do tragedii... Co tu robic?jak radzic sobie z taka agresja kota??
-
o kurcze ta 'dzisiejsza' sunia to od tych bezdomnych......dobrze,ze jedna bezpieczna. Beciu jaki jest jej stan??
-
Spełniły się nasze marzenia - Dżina ma wspaniały DOM ;-)
karusiap replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
Nowy czlonek Rodziny:multi:kolejna szczesciara:loveu: a dla mnie i tak koty w Panstwa domu sa the best:evil_lol::loveu::loveu: -
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/161/a3c7bfd2e355e76emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/161/775c330b1723d338med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/161/8b8c17061465b9dfmed.jpg[/IMG][/URL] -
Do adopcji jest 1,5 roczny,kuwetkowy,bardzo przytulasny kot: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/161/927016f3cc3b0eecmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/157/c1b22ed45f346ac4med.jpg[/IMG][/URL]
-
Spełniły się nasze marzenia - Dżina ma wspaniały DOM ;-)
karusiap replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
a ja musze nadrobic zaleglosci:oops: ale serdecznie pozdrawiam szczesciare i Jej Wspaniala Rodzine:loveu: -
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
karusiap replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Aga czy na ten watek te zdjecia?:oops: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/156/6d86e3cdd3a2ad8dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/156/839fbcbc50bc9590med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/156/27f313ebca5e4132med.jpg[/IMG][/URL] -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Jesli tfu tfu nic sie nie zmieni,Tolus 25.07 zamieszka w swoim wymarzonym domku:loveu: Dom jest w Sochaczewie k/warszawy,dlatego jesli ktos bylby w stanie wesprzec ten wyjazd finansowo bedziemy bardzo wdzieczne.Zaczynamy juz zbierac,bo rowlolegle staramy sie regulowac nasze dlugi:oops: -
Hm... w iec tak..Mialam jakis czas temu bardzo obiecujacy tel o Tolusia.Panstwo mieszkaja w domu z ogrodem,pies ma nieograniczony dostep do domu i ogrodu,zadnej budy,lancucha.Panstwo mieli juz dobermana, a takze inne przygarniete bidy. Nie odtsrasza ich wiek Tolusia (znowu nie taki znaczny;)) ani nic,zreszta coby moglo skoro to ideal:loveu: Jedynym 'minusem'n jest to,ze Panstwo sa z Sochaczewa k/Warszawy...ale coz...Tolek jest psem idealnym i mimo,ze chcialabym by zostal w Krakowie,to nie ma ku temu jakis konkretnych wskazan np ze wzgl zdrowotnych. luka1 -dziekuje:loveu: sprawdzila ten domek.Okazalo sie,ze miala juz przyjemnosc poznac Panstwa tez przy okazji jakiejs pomocy psiakom chyba. No i....Panstwo maja od dawna zaplanowany urlop,ale mysla juz kiedy Tolus moglby z Nimi zamieszkac. Wczoraj zadzwonil Pan,ze wszystko poustalali tak,zeby Tolus 25.07 mogl juz do Nich trafic :) wiec szykuje nam sie wycieczka...kawal drogi...oczywiscie od razu mowilam,ze sami dowozieziemy psiaka,bo zawsze chcemy zobaczyc jak przebiega zapoznanie....] Jesli ktos bylby w stanie wesprzec nas finansowo na ten wyjzd bedziemy wdzieczne,gdyz mamy dlugi hotelowe,a to jest kawalek drogi....