Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. [quote name='Ajula']dziewczyny już tyle czasu minęło wiadomo co u Kacperka? czy zdrowy jest? czy szczęsliwy? stęskniłam się za nim.....................[/quote] Oczywiscie.Jestem w ciaglym kontakcie z Ewa.Kacperek jest jak najbardziej zdrowy a szczesliwy....jak tylko psiak moze byc:loveu::loveu:
  2. czuje sie dobrze,choc Aga mowi,ze jakby ostatnio troszke byla hmm...spokojniesza,slabsza...nie biega juz np po schodach ale spokojnie wchodzi....sunia ma swoje lata,ostatnio dziewczyny duzo przeszly:( oby to nie bylo nic zlego....
  3. Agnieszka prosila mnie ,zebym napisala na dogo....ona nie ma sily.... Wykryla dzis u Zosienki duzego guza na brzuchu.... Agi nie bedzie predko na dogo...jeszcze to ja zalamalo.Jak bede miala wiecej wiesci napisze.
  4. ja nie znalam watku momencika.Dostalam tel z opisem psa itd.Pan jest w szpitalu a znajomi nie wyrabiaja z opieka nad zwierzetami. Momencik staje na nozki,ale posikuje,nie trzyma moczu. Mam dostac zdj i opis zachowania psiaka w domu itp.....
  5. Pani Magda wyslala nam na psiaki 300 zl:loveu::loveu::loveu:dziekujemy:loveu::loveu: Dzis postaram sie zaplacic wetom za 2 badania krwi plus kastracja Tolka,czyli ok wlasnie 300 zl....
  6. [quote name='j3nny']ja pamietam a co sie dzieje?[/quote] szuka znowu domu,powinnam dostac wkrotce zdjecia i opis na maila
  7. czy ktos kojarzy psa ze schroniska o imieniu Moment/Momencik....??zabrany ze schronu pod koniec roku lub na poczatku tego.Mial niedowlad tylnich nozek.
  8. juz robie przelew za maj i czerwiec,przepraszam za zwloke;)
  9. [quote name='dzodzo']ok to pojdą na Twoje konto i dalej juz zagospodaruj je-a daloby sie wykastrowac Larsona?bo on jest najbardziej zagrozony debilami-rozpłodowcami[/quote] Mialam juz pare takich telefonow o niego. Larson zapewne juz ciachniety.Raczej kastruja teraz co sie da w schronie. Asia tylko,ze ja nie mam mozliwosci dysponowac tymi pieniedzmi na dobermany,ktore nadal sa w schronie.
  10. Asiu bazarek byl na dobermany wiec to oczywiste,ze nikt nie wykorzysta pieniedzy na inne psy. Komu przekazac to juz Twoja decyzja. W tym momencie z krakowskich dobermanow jest Daren-schron, Larson-schron , Korek- w 'swoim' domu szukajac nowego oraz Tolek-w hotelu.Tolka utrzymujemy zbierajac pieniadze jak na reszte nasze (moje i Jagienki) psy. Jest zaszczepiony,zabezpieczony na kleszcze,regularnie dostaje Arthroflex lub Caniviton. Dzis za pare chwil zostanie wykastrowany.
  11. [quote name='Jagienka']:lol: Już sobie wyobrażam... karusiap... zagrożenie na drodze :evil_lol: Bosko... ale jakoś ciężko mi sobie wyobrazić postawnego, wielkiego Brauna :oops:[/quote] uwierz,ze poznasz go tylko z pysia:loveu: a jak ciezko Ci go sobie wyobrazic to wlasnie zaplanowalas sobie dzien weekendu na spacer na Blonia:evil_lol::evil_lol:
  12. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/132/f0b563975479d6a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/132/43fb6bdeb08c02f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/132/7a1f12eca3fb0181.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/131/e8054d23a57794e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/132/10148a028b9755cc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/127/d3577848c391f7b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/131/9b53b334e474deec.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/128/2823761ab66ce247.jpg[/IMG][/URL]
  14. Nie uwierzycie..... Jade dzis sobie autkiem do domu i widze idzie kobieta z przepieknym dobermanem...Wielki,siegajacy jej do psa ,brazowy,kopiowany dobek.Normalnie pojechalam inna droga by dluzej na nich patrzec,nawet mialam sie zatrzymac i powiedziec kobiecie,ze ma przepieknego psa:oops: a tu patrze na nia i kogo widze??Nasza Asia!!a jak Asia to tym przystojniakiem musial byc Braunik:multi::multi: zostawilam auto gdzie moglam (a raczej nie moglam,ale mniejsza z tym) i polecialam za nimi. Braunik-raczej teraz Bruno:loveu:jest nieziemski....fakt w porownaniu z tym jakim byl szkieletem,jest ciutke zbyt dobrze wygladajacy:oops:ma mase oj ma....jest takim przytulakiem,ze malo mnie nie przewrocil wtulajac sie w nogi:) Asia go kocha nad zycie a z Niego tryska radosc,szczescie i energia. Zaluje,ze nie mialam aparatu ale wkrotce wybierzemy sie na spacerek:loveu:
  15. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/131/392a9d1dde808054med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/126/b2cea07272a92674med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/126/87f606b5dc0da082med.jpg[/IMG][/URL]
  16. :loveu:kto poznaje tego Pana?:cool3:bo ja ledwo go dzis poznalam:loveu:ma piekna,lsniaca siersc,jest spokojny...szczesliwy,radosny...ehh naprawde warto bylo tyle czekac. Jego Panstwo bardzo go kochaja :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/130/61bd328d16931db6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/130/72f636b264b70c5dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/126/816328876bcbe355med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/130/85bbedc368831607med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/130/d57578c04e8db037med.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/130/fdbecad0dcdb0f3fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/126/1f39d2d86da6dbdbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/126/8f1e81ebc91082f9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/126/f86d5ae97ed1cd86med.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/130/ca58cc4fa641b6bemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/130/3a38797f8f7449demed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/126/ed0c078e7e1b6628med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/130/4eb0185ad925ee43med.jpg[/IMG][/URL]
  19. ciocie tez kocham:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/130/a2ca0f5933dcbaebmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/126/2cd269b3daddb168med.jpg[/IMG][/URL] nie moglam sie powstrzymac:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/130/d53e4d1d3230d71dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/130/89a82738a1ec465emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/130/4fe90dea0cd5727dmed.jpg[/IMG][/URL]
  20. Amisek......tak sie o niego balysmy,a on juz 4 msce w raju:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/130/040ab5a93a81dbecmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/126/38334f0f4967884dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/126/913c977cfc992c50med.jpg[/IMG][/URL] tak kocham swoja Pancie:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/131/26003f4657ac3cffmed.jpg[/IMG][/URL] Vika-Amisiowa siostrzyczka szaleje z Jaga:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/130/f6b7e2038901f5b5med.jpg[/IMG][/URL]
  21. a gdzie teraz przebywa Maja?zostala w lecznicy?
  22. Narkoza czasem bardzo dlugo schodzi,wszystko zalezy od konkretnego przypadku...oj jak ja nie lubie narkozy... ale bedzie dobrze,raz dwa bedzie biegac Astunia:loveu:
  23. i fotki od Pani Magdy:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/125/bc2abcf562415ebcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/129/ba9326bb99c0d458med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/129/ff81604891fd8fc9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/129/6deffc0e58733adamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/129/de3fff2f9e39c4dfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/129/8eacd122ef6670b6med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...