Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:Aga zostawila mi te przyjemnosc,by zakomunikowac,ze Dredziak ma dom:multi::multi::multi:wczoraj agamika widziala jak adoptowano go ze schronu.... Jeden swirek mniej w boksie F8, a wlasciwie chyba dwa bo byl tez piekny,smieszny pekin albinos:loveu:ale chyba pojechal do swoich plaskaczy:loveu:do Warszawy:)
  2. kurcze Pradnik Bialy to moje tereny...niestety nie mam jak pomoc,nawet mojego Amika woza mi dziewczyny z hotelu,bo czwartek mam zawalony do po 18:( Jak to taka kruszynka to moze by ktos autobusem ja zabral?Jeden bezposredni i kawalek spacerku....choc przyznaje nie doczytalam czy np byloby to mozliwe z ta psina....
  3. agamika ma z zeszlego tygodnia. Chlopakom dokoptowano kolegow i siedza w siodemke,to chyba najsmieszniejszy boks w schronie:evil_lol::loveu:
  4. W mailu bylo pytanie czy Timek jeszcze urosnie i czy moglby zostawac 10 godz sam 3 dni w tygodniu.Panstwo mieszkaja w bloku w 3 dorosle osoby.Zobaczymy co dalej;) Zostawania samemu trzeba by go bylo nauczyc. w tym momencie najwazniejsze dla mnie czy to np nie troje studentow wynajmujacych mieszkanie.
  5. Ja z ta Pania nie rozmawialam,ale Jagienka w sprawie naszego Amika i Pani powiedziala,ze ma 3 psy w kojcu,ale Amik mieszkalby w domu,gdyby nie gonil kotow.
  6. [quote name='bahlsa']dostałam maila z Gumtree z zapytaniem o Timka, karusia, jesteś? wysyłam dane na PW, odpisz im, proszę[/QUOTE] juz odpisuje;)
  7. czy Max bedzie rowniez mieszkal w kojcu??
  8. Dziekuje pieknie Tamarze za miejsce w programie, agamice za przedstawienie chlopaczka:cool3:i kanie oraz tamb za przywiezienie :loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. jejku znalazlyscie watek,cudnie....dopytam dzis ile ma lat bo wypadlo mi z glowy,ale tak chyba ok 6.... pewnie czytaliscie juz na innych watkach,Sara zostala sama na lancuchu przy budzie.Jej Panstwo wyjechali,moze wroca w marcu.Ktos mial ja karmic,ale zapija czesciej. Starsza Pani nosi jej chleb z pasztetem,ale nie daaje rady prosi by Sare zabrac. Czekam na zrzeczenie psa, nie wiem czy ktos mi je przysle....i tak nie mamy jej gdzie zabrac.
  10. Kto pamieta Sare z Bronowic?Swego czasu wydawalismy do adopcji jej szczeniaki ,a ja sterylizowalysmy.Pan nie zgodzil sie na wydanie jej do adopcji. Pare dni temu mialam tel.Pani powiedziala,ze wyejchala...maz tez....wroci w marcu a pies....no zostal...Ktos ma ja karmic,ale nie wiadomo czy to robi:angryy: i czy mozna by ja bylo gdzies przezimowac....Powiedzialam,ze mozna za 450 zl miesiecznie..oczywiscie nie ma mowy.Wiem,ze grosza nie dostaniemy,bo nie maja. Wytlumaczylam,ze nie mozemy zimowac ludziom psow,bo na bezdomniaki ledwo ciulamy.W kazdym razie sara stoi na lancuchu,do marca raczej nie wystoi tak sama.Wynegocjowalam zrzeczenie i sszukanie nowego domu,ale czy je przysla....nie wiem. Domu w kazdym razie szukamy,dla duzej slicznej suni,najlepiej z ogrodem....help....
  11. Kto pamieta Sare z Bronowic?Swego czasu wydawalismy do adopcji jej szczeniaki ,a ja sterylizowalysmy.Pan nie zgodzil sie na wydanie jej do adopcji. Pare dni temu mialam tel.Pani powiedziala,ze wyejchala...maz tez....wroci w marcu a pies....no zostal...Ktos ma ja karmic,ale nie wiadomo czy to robi:angryy: i czy mozna by ja bylo gdzies przezimowac....Powiedzialam,ze mozna za 450 zl miesiecznie..oczywiscie nie ma mowy.Wiem,ze grosza nie dostaniemy,bo nie maja. Wytlumaczylam,ze nie mozemy zimowac ludziom psow,bo na bezdomniaki ledwo ciulamy.W kazdym razie sara stoi na lancuchu,do marca raczej nie wystoi tak sama.Wynegocjowalam zrzeczenie i sszukanie nowego domu,ale czy je przysla....nie wiem. Domu w kazdym razie szukamy,dla duzej slicznej suni,najlepiej z ogrodem....help....
  12. [quote name='bahlsa']a ja myślę, że to jest wątek Timka i tylko jego powinien dotyczyć! karusia, jak tam psinka? nikt nie odezwał się z ogłoszeń?[/QUOTE] niestety bahlsa, ani pol telefonu...a powinni sie bic o niego:(
  13. bo nie zycze sobie Twojej obecnosci na naszych watkach! i chyba ja pierwsza zadalam pytanie.
  14. [quote name='majku33krakow']bo myslałem ze p.tomek juz odwas zwierzat nie przyjmuje.[/QUOTE] a czemu mialby nie przyjmowac?? majku prosze Cie ...odejdz z tego watku zanim zrobi sie nie milo:angryy:
  15. skoro Max ma juz tak dlugo nie ladne kupy to widocznie akurat jemu kreon nie sluzy..... Ja ostatnio kupowalam dla darena enzymy psie i fakt sa drogie bo 60 tabl. 130 zl,ale moze ktos zasponsoruje, a cos pomoga....
  16. sie policzymy Ago.....za te oszczerstwa...w niedziele w schronie:diabloti: Max nie gryzie po rekach w celu uzyskania patyka lub zabawki, Max trafia doskonale w patyki i zabawki.... wcale nie mialam w zeszlym roku rany szarpanej na rece z tego powodu:evil_lol::cool1: Kropciu pewnie,ze sie kochamy z Makulinka nad zycie:loveu:tylko co z tego.....:oops:
  17. dziekuje:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  18. Moze przez ta siatke Drwal mimo karmy Light nie chudnie...??:cool1:
  19. Psiaki sa cudowne,wiekszy to taki pluszowy mis:loveu:a mniejszy potrzebuje czasu,ale juz widac,ze bedzie wiernym przyjacielem:loveu:
  20. Bardzo pilnie szukam psiego neurologa w Krakowie zna ktos???
  21. On mieszka na ulicy??Przeciez tak nie moze byc.....ludzie karmia,a wystarczy jeden zwyrodnialec albo za szybkie auto i bedzie po Kajtku.....
  22. [quote name='moana']A taak zaglądam do Amika... Ale chyba u niego bez zmian...?[/QUOTE] bez jakichkolwiek:(
×
×
  • Create New...