karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/114/76cc239d874080f1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/114/55444a6d2fdb6f43.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/110/f230b6cd82085a82med.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu:
-
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
prawie:cool3: weszlismy pod taka naprawde fajna gorke i Apollo zwawo maszerowal w obie strony:lol: -
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
thanke Ago:loveu::loveu: a Apollo byl dzis TTAAAKKK daleko i TTTTAAKK wysoko na spacerku:loveu:dzielny chlopak:loveu: -
Apollo je Ipakitine,ale na razie ma wiec jak ktos inny potrzebuje to brac;)
-
Kraków-2 letnia,sparalizowana pekinka-Roxi ma dom.
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Dla Roxuni przyszlo 150 zl od p.Ryszarda i p.Agnieszki M.-dziekuje:loveu: -
Gdyby ktos szukal to jest do adopcji taka ok 1,5 roczna czarna spanielka,wychowana z dzieckiem.
-
Kraków-2 letnia,sparalizowana pekinka-Roxi ma dom.
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Dla Roxi przyszlo 50 zl od p.Dariusza D. Przypuszczam,ze to od p.Agnieszki,ktora kontektowala sie ze mna na maila:loveu: wogole Roxi ma szczescie do Agnieszek.Chyba dwie Panie o tym imieniu chca nas jakos wesprzec a jedna pytala o Roxi;) -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
27 zl od malawaszki za kubel na karme -
Kraków-2 letnia,sparalizowana pekinka-Roxi ma dom.
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[quote name='Foksia i Dżekuś']Karolinko Roxi jest dzisiaj w krakowskiej , mam dla ciebie pieniązki za podkoszulek i potrzebuje jeszcze 3 szt rozm "L', czy mam zostawic pieniazki u Magdy?[/quote] Moze byc u Madzi,albo jak my sie jakos przy okazji spotkamy:) a jakie kolory?bo sa czarne,brazowe i granatowe,tzn byly....spytam edit jakie L zostaly -
Bazyli puchata łagodność- potrzebny dom o wielkim sercu - MA DOM
karusiap replied to agamika's topic in Już w nowym domu
Bazyli jest piekny:loveu:i strasznie kochany! -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
od edit dostalysmy 57 zl z bazarku oraz 215 rozliczenie koszulek. Pod koniec tygodnia ok 100 zl bedzie za kastracje Igusia,w oplaceniu ktorej zobowiazalam sie pomoc juz dawnoo temu. -
Kraków-rudy kudłacz,Prins po dlugim oczekiwaniu w swoim domku:):)
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
trzymam z calej sily!!! -
dla Lajcika: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazeczki-dla-malych-dzieci-na-krakow-do-31-05-a-136444/#post12193429[/URL]
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
dla lajcika: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazeczki-dla-malych-dzieci-na-krakow-do-31-05-a-136444/#post12193429[/URL] -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zdwrdwd']no właśnie: jak sprawa wygląda za kwiecień??[/quote] za kwiecien wogole nie wyglada:( swoje pieniazki ma tylko Apollo... dziekuje za bazarki:loveu: -
Kraków-2 letnia,sparalizowana pekinka-Roxi ma dom.
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
niech zglasza:diabloti:niech udowodni:diabloti:przy takiej opiece tego kota kazdy moze sobie wziac... kiwi kapieli jeszcze nie probowalysmy,wiem,ze sa wskazane,ale nie ma chwilowo takiej mozliwosci... -
Kraków-2 letnia,sparalizowana pekinka-Roxi ma dom.
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
jak przyszlam dzis po Roxi,malutka podskakiwala na pupce z radosci,cala mnie wycalowala,,,,to taka mala iskierka:loveu: Bylysmy znowu na laserach. -
Tamarko a skad wiadomo,ze ma powiekszone serducho?
-
Kraków-2 letnia,sparalizowana pekinka-Roxi ma dom.
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Dziekuje p.Beatko:loveu: Roxi faktycznie co raz dluzej,gdy sie ja postawi utrzymuje sie w pionie:)co wazne,sama stara sie pioniozowac przy jedzonku i piciu a to bardzo wazne. Dzis kolejna rehabilitacja:) -
ja chcialam tylko jedno napisac bo agamika oczywiscie sie nie przyzna,zosia samosia:mad: Po kochanym Axelku Adze zostalo w hotelu jeszcze [B][SIZE=3][COLOR=red]795 zl dlugu!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=black]w tym momencie to majatek,a jest kolejny pies pod polowiczna opieka Agi w hotelu (drugie pol to ja:evil_lol:)[/COLOR][/SIZE] Bardzo prosze o choc najdrobniejsze wplaty,bazarki.Ten dlug trzeba splacic..... Axel juz by marnie skonczyl,gdyby Aga na czas go nie zabrala,a teraz ma cudny dom.....