Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. wczoraj w Myslenicach znaleziono takiego slicznego psa.Ma tak do 5 lat. Bardzo prosze o pomoc we wszelkich ogloszeniach.Nie moze zostac u osob, ktore go znalazly bo nie bardzo chce sie zgodzic z kotami.Jest duuzy i lagodny. Nie slyszal nikt o takim zagubionym psiaku?
  2. Wczoraj Roxi zmienila miejsce pobytu.Do tej pory opieka DT nad mala byla bez zarzutu,dodatkowo wspiarana przez Foksie. Wczoraj niestety pare rzeczy bylo nie do przyjecia i uwazam,ze nie mozna w takich sytuacjach czekac wiec mala pojechala do hoteliku. Chcialam bardzo serdecznie podziekowac Pani, [B]Pani Beatko[/B] za opieke jaka otaczala Pani nad Roxunia:loveu:jedzonko,czyste kolderki,spacerki itp. Wiedzialam,ze jesli w ktorys dzien nie moge zajrzec do malej,jest Pani na miejscu:) Dzis dla dziewczynki nadchodza znowu zmiany. Przykre jest to,ze nie ma na razie stabilizacji w zyciu Roxuni,ale ta zmiana to po prostu cud. Roxi jedzie na DT do 'naszych' cudownych[B] p.Magdy i p.Wojtka.[/B] Kto zna ten wie;)ze Roxi jedzie do raju:loveu: Bardzo bardzo dziekuje!!!!! W zeszlym tyg niestety nie bylo zadnego z Panow masazystow.Dzis bede dzwonila czy odbywaja sie spowrotem zabiegi. U Roxi,gdy sie nie spieszy mozna juz dostrzec ruchy nozek jak przy zwyklym chodzeniu......jednak gdy biegnie dupencja zawija sie na zakretach.... p.s Roxunia ma dzis podobno wysmienity humor.Przywitala p.Tomka rano jak starego znajomego,wycalowala itp. A po lakach biega tak,ze p.Tomek mowi-mial byc pekinczyk a tu jakis chart biega:)
  3. oczywiscie,bardzo prosze na maila:) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] MarteczkaWawa z bazarku jagi 20 zl Osa z nadplata :)z bazarku Brucio 45 zl
  4. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/154/b8ab11f3d93eb600med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/154/aeb8ce9e0bc1b4d9.jpg[/IMG][/URL]
  5. wilczyco kochana Apollo od paru dobrych miesiecy dostaje Arthroflex lub Caniviton. Dostawal tez Rimadyl miesiac w zastepstwie.....
  6. Apollinek kochany ladnie przytyl,ale ma bardzo slabe tylnie nozki. Zastanawiamy sie nad RTG.....
  7. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/153/69169dfd32a930bfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/153/004b6a9d63f609afmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/153/add16e79c90f16aamed.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='Asia & Ginger'][B]Karusiap[/B] co z czarną spanielką, bo ja nie w temacie. :oops:[/quote] Asiu z tego co wiem,czeka...... Jedna kobieta wydawala sie bardzo zainteresowana i od tej pory ma wylaczony tel:cool1:
  9. 50 zl od Panstwa 'naszej' kochanej ś.p. Roksuni:loveu: 60 zl Bliss z bazarku Brucio
  10. Nasz hotelowy wesolek zostal niedawno pozbawiony meskosci.Jest juz w 100% gotowy do adopcji. Amik znajac kogos rozdaje calusy i skacze do pasa z radosci.Ale do nieznajomych jest raczej na dystans,przynajmniej w pierwszym kontakcie. Ktos bedzie musial liska odwiedzic pare razy,by dac sie Amiczkowi poznac.
  11. Jak byla ta dobka to czytnik byl...tylko w biurze zamkniety ...a byl weekend....
  12. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/144/7391f0644c522939med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/140/116d58daf1b4a8a2med.jpg[/IMG][/URL]
  13. Zalegle zdjecia od p.Beatki: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/144/d2baea251c0ea44amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/145/6e8b605cf297d9ecmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/144/4b6a3994b5d4f804med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/140/ebadbe29c240af1amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/140/bf29fb78de1cd6c7med.jpg[/IMG][/URL]
  14. Pan Tomek prosil,zeby przekazac ze Zywiol po wczorajszej kastracji czuje sie bardzo dobrze.
  15. ....................................................................
  16. Musimy obserwowac Lole. Dzwonila do mnie Pani Toli,Tola miala cieczke juz w polowie kwietnia a dzis.....dzis miala zabieg i to przymusowy...z malenkiej polala sie zywa krew.Okazalo sie,ze w ostatnim momencie byl zabieg bo juz miala krwiomacicze/ropomacicze....:shake:Przeciez ten skarbek roku nie ma...... Nie wiedzialam,ze tak szybko moga sie dziac te swinstwa. Jak dobrze,ze Tola ma taki cudowny dom i wspaniala Rodzine,naprawde trafila o swojego raju i dzieki temu juz bezpieczna odpoczywa w domku....:loveu::loveu:
  17. na dlug Lajcika: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/torebki-figurki-bransoletka-naszyjnik-na-lajcika-do-31-07-a-139700/[/URL]
  18. na dlug Lajcikowy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/torebki-figurki-bransoletka-naszyjnik-na-lajcika-do-31-07-a-139700/#post12437472[/URL]
  19. Pani Beatko dziekuje pieknie:loveu::loveu:zdj wstawiec potem
  20. [quote name='AMIGA']Wielkie dzięki :loveu: Gabulinka miala na głowie pięknego, dorodnego kleszcza - [B]karusiap[/B] go wczoraj wykręciła (dzięki za odwagę). Ja Gabi właśnie zabezpieczyłam, ale te badziejstwa i tak się czepiają:shake::shake:[/quote] cala przyjemnosc po mojej stronie:diabloti:
  21. tjest koszmar.... chyba w ostatniej chwili ktos go uratowal....
  22. zupelnie niepotrzebnie sie powstrzymywalas:mad::angryy: glupie baby,Drwal jest naj naj:loveu::loveu:
×
×
  • Create New...