Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. wkrotce skonczy sie drugie opakowanie enzymow,mamy 40 zl od p.Brygidy,czy ktos sie dorzuci?
  2. cholera nie wiem jak zmienic tytul watku;/ czy ktos moze porobic ogloszenia????
  3. jak tam dobermania gromadka??pewnie juz czekaja na prezenty gwiazdkowe:)
  4. czy moglabym komus przeslac zdj z prosba o wstawienie??
  5. Nie wiem czy cos wyjdzie z tamtego maila.na razie cisza.Byla to osoba,ktora chciala Amika adoptowac na siebie i zawiesc starszej Pani,ktora co prawda sama go wybrala ale tak sie nie da.Poprosilam o bezposredni kontakt.
  6. super;) a ja oczywiscie z opoznionym zaplonem chcialam raz jeszcze serdecznie podziekowac [B]bahlsa[/B]!!!:loveu::loveu::loveu: bo przeciez to dzieki Twoim ogloszeniom Timek ma swoja najlepsza Rodzinke:loveu:
  7. Pani Beatko dziekuje slicznie,ale na innym watku juz Marinkaa pisala,ze domek juz sprawdzony:)
  8. kochana Perelka:( [*] kuzwa w zeszlym tygodniu to jednak bylo pozegnanie......dzieki Bogu, ze mial Anie w te ostatnie swoje dni.....
  9. [quote name='edit_f']kiedy on potrzebuje ciepła..[/QUOTE] Potrzebuje chyba przede wszystkim bezpieczenstwa....
  10. FREJKA gratuluje nowych "czlonkow" rodziny:):) Marinkaa ten link sie nie otwiera
  11. Irysek w domu???matko,cudownie!!!!!!!!!!!!!:) Kochani Marinkaa prosi o pomoc: potrzebuję osoby, która przeprowadzi dla mojej małej podopiecznej wizytę przed adopcyjną w Krakowie. Chodzi o szczeniaczka Kaję [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/6727/dsc1700a.jpg[/IMG] Oto link do jej wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/173110-4-szczeniAE-taTerierki-Walijskiej-POTRZEBUJAE-Deklaracji-na-hotel-i-szczepienia-Pomocy/page9"]http://www.dogomania.pl/threads/1731...a-Pomocy/page9[/URL] Ustalilam,ze to okolice ul.Witosa. czy ktos da rade??
  12. taaa juz widze....wkleje prosbe na watek krakowski i zobaczymy czy ktos sie zglosi.Dla mnie to dokladnie drugi koniec Krakowa,ale cos sie wymysli.Tam tez sa dogomaniacy;)
  13. Marinkaa bedziemy cos kombinowac;) najlepiej jakbys dowiedziala sie o osiedle czy ulice,tu spotykaja sie krakusy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/32052-KrakA-w-wAE-tek-pom-plakat-rozlicz-dla-psA-w-i-kotA-w-bezd-w-KR-owie-LINKI-Pwp-str-1?p=13677179#post13677179[/url] i mysle,ze ktos kto bedzie mial blisko na pewno podjedzie,a jak nikt nie bedzie mial blisko to bedziemy myslec;)
  14. Przeciez to takie malenstwo:(:( Edit a w kociarni tej na polu nie bedzie nawet miejsca??
  15. czy Ci ludzie nie zgodza sie przetrzymac sun do czasu znalezienia jakiegos rozwiazania??chocby w kojcu?
  16. na razie napisalam pierwszego maila z prosba o szczegoly;)
  17. [quote name='Jagienka']Kochani, do karusiap, któraś z dogomaniaczek nie pamiętam nicku :oops: zgłosiła, że przystanek przed Wieliczką (Kamieńskiego?) widziała [B]biegającego przerażonego psiaka coś w typie Goldena (biszkoptowego)[/B] jakby ktoś coś słyszał, widział prosimy o cynk.[/QUOTE] chyba ulica Kosocicka, Aleksandry cos takiego.... pies biegal przerazony,caly mokry z brazowa obrozka....nikt nic nie wie?
  18. jest bardzo wychudzona i ma fatalna siersc,blakala sie dobre pare dni i musialaby przejsc dobre kilometry,ze ten pan jej nie znal.....on juz wie,ktore psy sa wyrzucone....
  19. dziekuje pieknie:)juz odpisalam
  20. bahlsa, rozmawialam z agamika.Nie ma jak na razie pisac na dogo. Ma od Ciebie pw,ale wynika z niego,ze powinna miec tez wczesniejsze jakies,ktorego nie ma. Tak czy siak to jesli jest ktos Amikiem zainteresowany,bardzo Cie prosze o skierowanie go do mnie,albo wyslanie mi namiarow.dziekuje:)
  21. Nowa sunia,wyrzucona:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/175326-PrzyjechaA-am-z-rodzina-odjechali-beze-mnie-czyli-powtorka-z-rozrywki-z-koszmaru?p=13664568#post13664568[/url]
  22. tu watek nowej suni,oby miala tyle zsczecia co Timonek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175326-PrzyjechaA-am-z-rodzina-odjechali-beze-mnie-czyli-powtorka-z-rozrywki-z-koszmaru?p=13664568#post13664568[/URL] a jak tam "nasz" maluch?:)
  23. tu watek nowej suni,oby miala tyle zsczecia co Timonek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/175326-PrzyjechaA-am-z-rodzina-odjechali-beze-mnie-czyli-powtorka-z-rozrywki-z-koszmaru?p=13664568#post13664568[/url] a jak tam "nasz" maluch?:)
  24. Lekko ponad miesiac temu zakladalam watek Timkowi: Jest takie miejsce...pewnie jedno z bardzo bardzo wielu...gdzie podjezdzaja samochody, a w nich cale rodziny.....po chwili odjezdzaja,ale juz nie wszyscy....ten najwierniejszy zostaje,sam,w rozpaczy,nie wiedzac dlaczego... Probuje biec za swoja "rodzina", potem wiernie czeka w tym miejscu,szuka....chce umrzec. jakim ****** bez serca trzeba byc,zeby wyrzucic psa?? mam nadzieje,ze wszyscy ktorzy to zrobili koncza za pierwszym zakretem. Starszy czlowiek,wies i jego psy.Nie daje juz rady,mowi,ze tu ciagle przyjezdzaja i psy wyrzucaja,,,dobra okolica[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/shake.gif[/IMG]"Taki dzis narod bez serca, ja chleba dam i pomoge jak moge,do altanki zaciagne,ale sam juz nie daje rady"[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] I on juz nie daje rady.Ostatnio zostawilismy mu 15 kg jedzenia,na chwile bedzie. Timek jest juz szczesliwy z cudowna Rodzinka,szybko mu sie udalo. Teraz jest ONA. Pan znowu zadzwonil .....sunia latala od paru dni,wychudzona i jak sie okazalo bardzo przerazona. Udalo mu sie ja zamknac w altance,a gdy przyjechalismy wlozylam sztywnego ze strachu pa do auta. Pol drogi jechala na kolanach,potem pierwszy raz od dawna w cieple usnela na chwile. Ja tez zreszta i zapomnialam,ze jedzie z nami pies-jest tak grzeczna!! Okazalo sie,ze ma ok roku i niestety ma tez cieczke;/moze byc w ciazy. Sunia ma na imie Łajka i bardzo prosze o pomoc w oglaszaniu,jest sredniej wielkosci ok 15-20 kg chyba. W sobote bedzie wiecej zdjec. W tym miejscu jest dramat,juz jest kolejny bezdomny,na razie zywi sie sarna,ktora zabilo auto..... Jest tez szczeniak,ktorego Pietrek:angryy:chce sprzedac na targu,bo niechcaco mu sie nawinal,ale Pan postara sie go odebrac.... [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Karusia/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-5.jpg[/IMG] oczywiscie zdj nie potrafie wkleic: album: [url]http://picasaweb.google.com/MajeczQa/CzarnaSuniaDoAdopcji#[/url]
×
×
  • Create New...