karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
karusiap replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy cos wyjdzie z tamtego maila.na razie cisza.Byla to osoba,ktora chciala Amika adoptowac na siebie i zawiesc starszej Pani,ktora co prawda sama go wybrala ale tak sie nie da.Poprosilam o bezposredni kontakt. -
Pani Beatko dziekuje slicznie,ale na innym watku juz Marinkaa pisala,ze domek juz sprawdzony:)
-
kochana Perelka:( [*] kuzwa w zeszlym tygodniu to jednak bylo pozegnanie......dzieki Bogu, ze mial Anie w te ostatnie swoje dni.....
-
Irysek w domu???matko,cudownie!!!!!!!!!!!!!:) Kochani Marinkaa prosi o pomoc: potrzebuję osoby, która przeprowadzi dla mojej małej podopiecznej wizytę przed adopcyjną w Krakowie. Chodzi o szczeniaczka Kaję [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/6727/dsc1700a.jpg[/IMG] Oto link do jej wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/173110-4-szczeniAE-taTerierki-Walijskiej-POTRZEBUJAE-Deklaracji-na-hotel-i-szczepienia-Pomocy/page9"]http://www.dogomania.pl/threads/1731...a-Pomocy/page9[/URL] Ustalilam,ze to okolice ul.Witosa. czy ktos da rade??
-
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
taaa juz widze....wkleje prosbe na watek krakowski i zobaczymy czy ktos sie zglosi.Dla mnie to dokladnie drugi koniec Krakowa,ale cos sie wymysli.Tam tez sa dogomaniacy;) -
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Marinkaa bedziemy cos kombinowac;) najlepiej jakbys dowiedziala sie o osiedle czy ulice,tu spotykaja sie krakusy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/32052-KrakA-w-wAE-tek-pom-plakat-rozlicz-dla-psA-w-i-kotA-w-bezd-w-KR-owie-LINKI-Pwp-str-1?p=13677179#post13677179[/url] i mysle,ze ktos kto bedzie mial blisko na pewno podjedzie,a jak nikt nie bedzie mial blisko to bedziemy myslec;) -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
karusiap replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
czy Ci ludzie nie zgodza sie przetrzymac sun do czasu znalezienia jakiegos rozwiazania??chocby w kojcu? -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
karusiap replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
na razie napisalam pierwszego maila z prosba o szczegoly;) -
[quote name='Jagienka']Kochani, do karusiap, któraś z dogomaniaczek nie pamiętam nicku :oops: zgłosiła, że przystanek przed Wieliczką (Kamieńskiego?) widziała [B]biegającego przerażonego psiaka coś w typie Goldena (biszkoptowego)[/B] jakby ktoś coś słyszał, widział prosimy o cynk.[/QUOTE] chyba ulica Kosocicka, Aleksandry cos takiego.... pies biegal przerazony,caly mokry z brazowa obrozka....nikt nic nie wie?
-
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
karusiap replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
dziekuje pieknie:)juz odpisalam -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
karusiap replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
bahlsa, rozmawialam z agamika.Nie ma jak na razie pisac na dogo. Ma od Ciebie pw,ale wynika z niego,ze powinna miec tez wczesniejsze jakies,ktorego nie ma. Tak czy siak to jesli jest ktos Amikiem zainteresowany,bardzo Cie prosze o skierowanie go do mnie,albo wyslanie mi namiarow.dziekuje:) -
Nowa sunia,wyrzucona:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/175326-PrzyjechaA-am-z-rodzina-odjechali-beze-mnie-czyli-powtorka-z-rozrywki-z-koszmaru?p=13664568#post13664568[/url]
-
Lekko ponad miesiac temu zakladalam watek Timkowi: Jest takie miejsce...pewnie jedno z bardzo bardzo wielu...gdzie podjezdzaja samochody, a w nich cale rodziny.....po chwili odjezdzaja,ale juz nie wszyscy....ten najwierniejszy zostaje,sam,w rozpaczy,nie wiedzac dlaczego... Probuje biec za swoja "rodzina", potem wiernie czeka w tym miejscu,szuka....chce umrzec. jakim ****** bez serca trzeba byc,zeby wyrzucic psa?? mam nadzieje,ze wszyscy ktorzy to zrobili koncza za pierwszym zakretem. Starszy czlowiek,wies i jego psy.Nie daje juz rady,mowi,ze tu ciagle przyjezdzaja i psy wyrzucaja,,,dobra okolica[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/shake.gif[/IMG]"Taki dzis narod bez serca, ja chleba dam i pomoge jak moge,do altanki zaciagne,ale sam juz nie daje rady"[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] I on juz nie daje rady.Ostatnio zostawilismy mu 15 kg jedzenia,na chwile bedzie. Timek jest juz szczesliwy z cudowna Rodzinka,szybko mu sie udalo. Teraz jest ONA. Pan znowu zadzwonil .....sunia latala od paru dni,wychudzona i jak sie okazalo bardzo przerazona. Udalo mu sie ja zamknac w altance,a gdy przyjechalismy wlozylam sztywnego ze strachu pa do auta. Pol drogi jechala na kolanach,potem pierwszy raz od dawna w cieple usnela na chwile. Ja tez zreszta i zapomnialam,ze jedzie z nami pies-jest tak grzeczna!! Okazalo sie,ze ma ok roku i niestety ma tez cieczke;/moze byc w ciazy. Sunia ma na imie Łajka i bardzo prosze o pomoc w oglaszaniu,jest sredniej wielkosci ok 15-20 kg chyba. W sobote bedzie wiecej zdjec. W tym miejscu jest dramat,juz jest kolejny bezdomny,na razie zywi sie sarna,ktora zabilo auto..... Jest tez szczeniak,ktorego Pietrek:angryy:chce sprzedac na targu,bo niechcaco mu sie nawinal,ale Pan postara sie go odebrac.... [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Karusia/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-5.jpg[/IMG] oczywiscie zdj nie potrafie wkleic: album: [url]http://picasaweb.google.com/MajeczQa/CzarnaSuniaDoAdopcji#[/url]