Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. ale dzis jakby juz nie uciekal tak przed dotykiem....
  2. Pani Irenko kazda mozliwosc na wage zlota.... Apollo ma cieplutki boks w budynku na szczescie....moj skarbek kochany....w takie zimno dzis spacerowal dzielnie....
  3. juz dwa lata?? jak ten czas leci!!! Gratuluje i tak dalej:):):)
  4. Bardzo dziekuje bahlso-wiesz jak bardzo:loveu::loveu::loveu::loveu: Daren....jako rozkoszny szczeniak zostal adoptowany ze schroniska.Po 10 latach wrocil...skrajnie zaglodzony,wylekniony,broniacy sie przed czlowiekiem. Dzieki troskliwej opiece pracownikow i wolontariuszy Daren stanal na nogi,przytyl na ile tylko sie dalo,pozwalal sie glaskac a teraz??Teraz radosnie marszczy mordke na widok swoich ulubionych opiekunek,ochoczo biegnie na spacer i tylko nadal widoczne kostki przypominaja o tym co przezyl. Daren potrzebuje osoby,ktora bedzie go kochala madra miloscia pamietajac o tym co przeszedl,ktora pomalu pozwoli mu sie do siebie zblizyc.....Koos kto wynagrodzi mu te wszystkie lata....
  5. hmm problem chyba w ilosci lap na metr kwadratowy;) ale ja bym tam upchnela jeszcze pare czterolapnych tylko blokuje mnie moja agresywna agresorka,Amik zylby w ciaglym stresie.... a ja bym zaraz miala stadko:)byloby pieknie:)
  6. Prosze o pomoc dla Apollo....siedzi w hotelu prawie dwa lata:( W te mrozy jego i tak slabe lapki po prostu cierpia:( Prosilam o pomoc w umieszczeniu go w gazetach.....programie.....Apollo musi miec zmasowany atak....raz na pol roku nic nie da... http://www.dogomania.pl/threads/110023-KrakA-w-duzy-niewidomy-niezauwazany?p=13714944#post13714944 Apollo jest jednym z najbardziej potrzebujacych psow,jesli nie najbardziej ze wzgledu na wiek i stan zdrowia.... Radzimy sobie z naszymi psami jak mozemy,ale Apollo potrzebuje pomocy...kogos kto da rade pomoc nam w znalezieniu mu domu.....za wszelka cene
  7. Blagam o wszelka pomoc w znalezieniu domu dla Apollo....jest bardzo zimno,jemu lapki siadaja,a w ta pogode:( Apollo potrzebuje domu na wczoraj....on naprawde nie moze czekac:(:(
  8. Mysle,ze bardzo potrzebne.Do mnie dzwonila Pani,do ktorej dzwonil pan a do niego inny;/ ma dac nr "pierwszej rece". podobno psy chce oddac,zeby juz tam nie byly,ja poprosilam,zeby byly tam do znalezienia domu,ale czekam na kontakt.Psy sa w Tarnowie,wiec adopcja utrudniona,tu jakby ktos dal po jednym Dt choc dla czesci byloby super!
  9. Dzis mialam telefon z prosba o zabranie 5 psow owczarkow niemieckich.Facet czesc rozdal,potem sprzedal posesje czy jakos tak.Psy maja ok 2 lat , sa grzeczne i ulozone.....jaka chyba 'hodowla' sie zamknela,ale zapomniala psow.
  10. brak mi slow...tak pieknie napisalas o Waszej milosci,ze lzy same leca:( Stenko,aniolku [*]
  11. Tez bym chciala,zeby byl juz w domku (najlepiej moim:oops:),ale najwazniejsze,ze Amiczek bardzo dobrze znosi hotel....przykre jest , ze tak idealny pies szuka tyle domu,ale przynajmniej nie drzymy o niego...jak np w przypadku naszego Apollo:(
  12. Grazynko , juz sie ta Pani nie odezwala:( Amik czeka,ale teraz bedzie nowa atrakcja-zabawy w sniegu:)
  13. Pewnie do konca tyg bedzie ciezko,ale napisz na tym watku ulice lub chociaz osiedle to mzoe komus sie uda: http://www.dogomania.pl/threads/32052-KrakA-w-wAE-tek-pom-plakat-rozlicz-dla-psA-w-i-kotA-w-bezd-w-KR-owie-LINKI-Pwp-str-1?p=13710077#post13710077
  14. Dziewczyny,ale Patrycja ma racje.W tym momencie to nie bedzie zadna pomoc.Bo tak jak pisze , Pan okaze sie rewelacyjny,a warunki u matki niekoniecznie....Ta wizyta nie bedzie przedadopcyjna,bo nie w docelowym domu. Byla raz sytuacja,ze pies pojechal z ojcem i corka,a na drugi dzien wrocil,bo zona kategorycznie sie nie zgodzila....roznie bywa.
  15. za zgoda Patii wysylam lilith jej nr tel na PW
  16. czy ktos wybiera sie jakos do konca tygodnia do hotelu?? W Wieliczce jest bardzo pilnie potrzebna wizyta przedadopcyjna dla szczeniaczka nie z Krakowa.
  17. wilczyco kochana pytalam w sobote,jeszcze nie bylo. jutro zadzwonie zapytac:)
  18. bahlso rewelacja:) jedyne co ,jesli moge zasugerowac to mysle,ze u Rendi warto wspomniec,ze dwa razy tracila swoich ukochanych opiekunow,gdyz po kolei umarli, a teraz musi stracic swoja opiekunke. I Rendi ma juz ciut wiece,ok 7 lat cyba wiec mysle,ze mozna pisac 5-6;)
  19. Sarunia przywitala mnie dzis ....przy bramce:crazyeye:Na moja reprymende czy wie co moze sie stac , gdy ktos otworzy bramke a ona wyleci na ulice,powiedziala,ze to jedna ciotka:eviltong:w niedziele zle ja przypiela i mimo usilnych staran lancuch nie chcial sie trzymac:roll: Potem 10 minut namawialysmy sie do wypicia cieplego rosolku, a gdy Sara ulega ja rozkuwalam zamarzmiete miski i garczki:shake: Poszlysmy na spacer,ale po lesie krecily sie jakies chlopy w wojskowych mundrurach wiec sobie odpuscilysmy;) Potem zjadlysmy pysznosci, a na koniec Sara dostala ogroooomna kosc do gryzienia ,jedzenia i zabawy.Az sie zdziwila i wziela do roboty.... Moj kochany mordeczek....
  20. u Maxa tez juz FREJKA wstawila:)ale i tak dziekuje Asiorek:)
  21. Dziekuje,dziekuje,dziekuje:loveu::multi: Łajka robi najpiekniejsza stojke na swiecie,a jak sie tylko podejdzie wtula sie calym cialkiem:loveu:nie lubi naszego rudego Amika,ale podobno to on pierwszy ja znielubil:roll: Poza tym idzie na smyczy dosc ladnie, z oporami i pomalu ale ladnie...no chyba ze widzi Amika...wtedy wrecz biegnie zjezona za nim:cool1:
  22. Frejka:loveu: zasypalam Cie zdjeciami:oops: Maxiu biega sobie po lesie,ostatnio skubany pogonil sarenki:shake:ale mam swoja teorie...na przed ostatnim zdj widac jego zadek....no sarni jak w pysk strzelil....taki jasny zadek:evil_lol: Max mysli,ze jest sarna....chcia biec z nimi,a te zwialy:roll:i tak sobie chodzimy na spacerki,Max biega ja na 3 wsie wolam Maaaax wracaj....i Max zaraz wraca z innej strony.... Od razu mowie,ze Max jest jedynym psem chodzacym ze mna bez smyczy i mam pewnosc,ze nie ucieknie wiec niech nikt sie nie martwi.Spacerujemy tak juz od dawna,nawet przed jego pojsciem do ..."domu"...
  23. caly czas drżę, ze p.Lucyna zadzwoni JUZ z decyzja by zabrac Rendi:( taki pies!!a domu nic a nic:(
×
×
  • Create New...