Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. Korcia Korcia....kochane psisko....gdzie sie zgubil Twoj ludz......
  2. A to jest bardzo dobre pytanie.Musze sama poszukac,bo chce podeslac Tamarce do gazety.
  3. kasuj elmirko,oby sie nie przydalo;)i dziekujemy za ciagle ogloszenia przystojniaka:loveu::loveu::loveu: AMIGA-jestem pelna podziwu dla talentu:loveu::loveu:
  4. bardzo prosze:) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/32052-KrakA-w-wAE-tek-pom-plakat-rozlicz-dla-psA-w-i-kotA-w-bezd-w-KR-owie-LINKI-Pwp-str-1?p=14017223#post14017223[/URL]
  5. bardzo prosze:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/32052-KrakA-w-wAE-tek-pom-plakat-rozlicz-dla-psA-w-i-kotA-w-bezd-w-KR-owie-LINKI-Pwp-str-1?p=14017223#post14017223[/url]
  6. Rozmawialam dzis z Asia.Byla wlasnie z Drwalem na spacerku.....Mowi,ze jest wszystko super:loveu: Ze Drwal jest rozpuszczony:oops:ale juz grzeczny i wogole zyja sobie szczesliwie:loveu::loveu: Brak mi slow......wciaz nie wierze..... zeby Apollinkowi sie tak poszczescilo.....
  7. Ani pol telefonu..... a to taka slodycz kochana:( ostatnio tak mnie wycalowal jak tylko on potrafi....slonko moje ukochane.....
  8. [quote name='agamika']ehh.. myślałam ze juz po pełni a tu jednak... fazy księzyca ... a ja mysle ze P.Joanna wcale niejest dobrym domem dla Drwala, tylko porostu czymś dziewczynom podpadła, dlatego przeszła pozytywnie proces adopcyjny . Jak juz Drwal jej zje wszystkie buty to wróci do hotelu gdzie jesyt mu najlepiej na świecie i bedzie czekał na kolejna osobę , która podpadnie Jagience i Karolinie ooo ....[/QUOTE] a myslalam,ze moge byc z Toba szczera....:(:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. Majku nie zamierzam z Toba dyskutowac na PW!! Wypraszam sobie insynuacje jakoby przerosly nas koszty utrzymania Drwala!!!!!!!!!!! Wilczyca kupowala mu od dawna karme i z pomoca osob kochajacych Drwala udawalo nam sie utrzymywac go w hotelu 1,5 roku i robilybysmy to jeszcze przez wiele lat,gdyby zaszla taka potrzeba.Gdyby Asia poprosila o pomoc finansowa tez zrobimy co w naszej mocy. Jestes bezczelny piszac takie rzeczy i miej swiadomosc,ze w tym momencie nie tlumacze sie Tobie,ale osobom,ktore mogles wyslac tak wstretne Pw na temat naszych pobudek wydania Drwala. Najlepiej odejdz z tego watku,bo tu ma byc teraz milo i potrzebujemy tylko zyczliwych nam osob.
  10. majku daj ssobie spokoj co?? dazysz do idealu?:evil_lol: Drwal jest psem specyficznym,trudnym, a nam sie wydaje,ze trafil na swoja osobe. I koncze tlumaczenia Tobie dlaczego uznalysmy Asie za dobry dom dla Drwala. Jak widze kazdy to zrozumial,a Ty szukasz dziury w calym.
  11. [quote name='majku33krakow']jeszcze jedno.jestem ciekaw dlaczego podjełyscie decyzje zeby został u tej dziewczyny,mozecie opowiedziec?ma doswiadczenie?[/QUOTE] Juz pisalysmy sto razy.Bo jest osoba idealna dla Drwala i jak ona nie da sobie z nim rady (tfu tfu) to nikt nie da.
  12. slizgac nie,tupta pazurkami;) Drwal bardzo delikatnie i dostojnie stawia lapki:)
  13. [quote name='3 x']może w sobote Drwal chciał was wykurzyc z mieskzania zebyście go z własnego domku nei zabrały spowrotem? super wiesci jagienka :)[/QUOTE] hihi swoim zachowaniem byl bliski,ale....zabrania go spowrotem....patrzylysmy tylko po sobie z Jaga,ja widzialam,ze ona ma zawal,ona ze ja.....a Aska?oaza spokoju....jakby codzien 40 kg pies ja przyatakowywal....sielanka;)
  14. "Ta" dziewczyna, to wspaniala osoba,ktora zechciala dac dom Drwalowi.Dom,ktory zostal zweryfikowany i w pelni zaakceptowany przeze mnie i Jagienke,czyli Drwala opiekunki. A 'wziela' sie z ogloszenia Drwala w Dzienniku. Jeszcze cos?
  15. [quote name='majku33krakow']dziewczyny a mozecie cos powiedziec o tej pani drwala?bo ludzie sa ciekawi .[/QUOTE] Chyba kazdy potrafi mowic za Ciebie......Tobie ludzie zglaszaja ciekawosc?? Bo jesli Ty chcesz cos wiedziec to spytaj wprost.
  16. [quote name='majku33krakow']dziewczyny a mozecie cos powiedziec o tej pani drwala?bo ludzie sa ciekawi .[/QUOTE] Chyba kazdy potrafi mowic za Ciebie......Tobie ludzie zglaszaja ciekawosc?? Bo jesli Ty chcesz cos wiedziec to spytaj wprost.
  17. Aga rozumiem,ze nie dojadal w poprzednim domu?
  18. ide dalej co robicie??:cool3: :loveu::loveu: a to moje poslanie....w naszej sypialni:) no i Drwalu zrob wszystko,zeby to byl na zawsze TWOJ domek.....
  19. co??cos ciekawszego?? warto sprawdzic.... Brawo moja nowa Pani-wziely mnie te dwie bez sniadania...:shake: od razu lepiej
  20. No to zdjecia,zeby troche oczy pocieszyc:) Data zle ustawiona:oops: Jeszcze w hotelu: pierwsze chwile w domu-trafiony zatopiony-kuchnia:evil_lol: A to moje poslanko, a ja mam kosc wiec podziwiajcie....moje plecy:eviltong:
  21. Jestem bardzo ciekawa co jutro zastanie Asia w domu po powrocie z pracy...podziwiam ja naprawde.My drwala kochamy,ale wiedzac jaki jest niewiele sie od niego wymagalo w hotelu.... teraz wszystko spadlo na Jej barki....
  22. Marysiu,bardzo Ci dziekuje!!! Ja juz nie wyrabiam z pamiecia o wszystkim..... Kto pooglasza z nowym tekstem??
×
×
  • Create New...