Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. i jak smakowalo przypalone zarcie?:evil_lol: mnie sie udalo podac niezweglone:evil_lol: paparazzi do konkursu!:lol:
  2. [quote name='Dobcia'] [B]wig[/B] Azuś też jest znaleziony;) Tylko że to on znalazł mnie, mój kochany maleńki dziadziuś:loveu:[/quote] Bystra to pamiatka z wakacji;))
  3. wiq

    czarno-ruda galeria

    dziekuje za odwiedziny :) tak, Ada i Mona to flaty (rodowodowe;) )
  4. no przeciez za darmo nikt nie pracuje:lol:
  5. fajnie bardzo, ze spotkalyscie sie i taki piekny pies nie musi usychac w schronie!
  6. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]Ola[/B], moje probuja tylko obiadkow:evil_lol: [B]Dobcia[/B], otoz to, w przyrodzie nic nie ginie:evil_lol:
  7. jaki slodki slupek:loveu:
  8. heh, podziwiam psiarzy w duzych miastach.. niektorzy mieszkaja w fajnych, psioprzyjaznych okolicach, a niektorzy biedacy maja kawalek, zeby gdzies psa wybiegac.. na szczescie u mnie miejsca pod dostatkiem:lol:
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]madzia18sosnowiec[/B], a ja witam w mej skromnej galerii:) ciesze sie, ze potworki sie podobaja:cool3: nowe foteczki jutro:) [B]Ola&Kora[/B], z reki bez komend nigdy, jednak co w ich mniemaniu porzucone (zostawione na stole;) ) jest w 100% przeznaczone dla nich;)) ale swego czasu wyrywal mojej siostrze kanapki z reki..:lol:
  10. wiq

    frisbee

    gdzie kupujecie te talerze? pisalam do dwoch klubow, ktore je oferuja i zero odpowiedzi:roll: widzialam jeszcze soft w sklepie, ale cena niezbyt mi lezy;) edit: cofam, znalazlam na allegro:)
  11. wiq

    czarno-ruda galeria

    wzglednie kota lub mojego obiadu..:evil_lol: ilez to razy zupka wparowala z talerza, a obrus ledwo nadawal sie do prania:roll::evil_lol:
  12. wiq

    czarno-ruda galeria

    plonie do pilki:lol:
  13. [quote name='Ola&Kora']Oj tak, piłeczka dla Kory jest najbardziej pożądaną rzeczą na świecie :eviltong: A jak nie może jej dogonić, to wściekle szczeka, co nieraz doprowadza mnie do histerycznego śmiechu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Bystra tez jest pileczkowm swirem, ale zawsze pracuje w milczeniu;) tlko jak gnoi flat drze sie w nieboglosy.. takie:"wRRRaaaaff":evil_lol:
  14. wiq

    czarno-ruda galeria

    Bystra:) [IMG]http://img280.imageshack.us/img280/5594/mdscf9009hc1.jpg[/IMG] [IMG]http://img280.imageshack.us/img280/6892/mdscf9022rg5.jpg[/IMG] Mona:) [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/7793/mdscf9020ki4.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/5237/mdscf9043hd2.jpg[/IMG] zwykla tak ja ogladam:lol: [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/7406/mdscf9046tv5.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Ola&Kora'] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/8715/sta60006kv2.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/206/sta60028ey5.jpg[/IMG] [/quote] ta jest swietna:) to zaangazowanie w oczach:lol:
  16. wiq

    czarno-ruda galeria

    koniecznie:lol: tym bardziej, ze pogoda jest sliczna. poki co za momencik wrzuce kilka lipcowch fotek
  17. [quote name='Dobcia']Wrzucam świeżutkie foteczki:lol: Ulubiona pozycja Azusia:loveu: [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/9927/66lt1.jpg[/IMG] portrecik Negra:loveu: [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/7913/68wx0.jpg[/IMG] [/quote] przystojniaki:loveu: znalam kiedys pieska podobnego do Azusia, wabil sie Molik:p
  18. [quote name='diabelkowa'] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/6776/loganiasty9zr6.jpg[/IMG][/URL][/quote] przypomina mi kojota z kreskowki, tylko jest o wiele ladniejszy;) slodziaaaak:loveu:
  19. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]Dobcia[/B], za kazdym azem podziwiam ten swietnie dopasowan do futra odcien;) [B]diabelkowa[/B], Bystra ma nozki jak sarenka (takie owlosione:evil_lol:), ale przeciez Logan na jamnika nie wyglada (nic nie mam do jamnikow, zeb bylo jasne;) ) [B]Ola&Kora[/B], bombowe, a jak:evil_lol: wrecz wystrzalowe - z braku czasu trzeci dzien bez dlugiego spaceru i nie daja mi spokoju - rzucaja miskami (juz nakarmilam:evil_lol:), wyciagaja plastikowe butelki, wskakuja na kolana, tracaja pyskami..;)
  20. wiq

    czarno-ruda galeria

    gromadka dziekuje:lol: [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7346/mdscf8617jc4.jpg[/IMG]
  21. wiq

    Nora

    sliczny ma profil:loveu: kundelki rzadza (mam nadzieje,ze moje flaty tego nie czytaja):evil_lol:
  22. wiq

    czarno-ruda galeria

    hura, juz 3 odpowiedzi, dzis pijem:evil_lol: ciesze sie bardzo:) [B]Patka[/B], Twoja krowkowa galerie sledze juz od dawna..;) a Ada uwielbia beblac sie w rzesie;) [B]bellatriks[/B], dziekujemy, przekaze Adzie;) [B]Dobcia[/B], bez falszywej skromnosci przyznam, ze oczeta Bystra ma rewelacjne;)
  23. wiq

    czarno-ruda galeria

    oho, pierwsza odpowiedz w naszej galerii :popcorn: dziekujemy:):) Twoj psiak tez niczego sobie:cool3:
  24. witam!:p mam ochote zaprezentowac moje suczki szerszej publicznosci :evil_lol: oto Ada, flat-coated retrieverka [URL="http://www.baby-gaga.com/"][IMG]http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunadg20010725_-8_Ada+is.png[/IMG][/URL] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/2995/adadscf0010cb6.jpg[/IMG] [IMG]http://img482.imageshack.us/img482/4434/qfoq3.jpg[/IMG] [IMG]http://img280.imageshack.us/img280/1888/simg1350xg6.jpg[/IMG] [IMG]http://img356.imageshack.us/img356/3710/saimg1421bn5.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/616/malespiefr1.jpg[/IMG] Przybyła do mnie 05.11.01, po śmierci mojej pierwszej flatki, Ufy. Początkowo mnie nie zainteresowała, ale los chciał, że to akurat ją hodowca wybrał to prezentacji tatuaża. I tak jakoś się zakochałam.. Choć była najmniejsza i dość przestraszona. Z wiekiem jej przeszło, cwaniakuje ('jak wykonać komendę, ale żeby i tak wyszło na moje?..') i stanowi idealny przykład, że flat to Piotruś Pan wśród psów - nigdy nie dorasta;) Chodząca dobroć i optymizm:) Mona, także flatka;) [URL="http://www.baby-gaga.com/"][IMG]http://tickers.baby-gaga.com/t/squsquadg20020607_-8_Mona+is.png[/IMG][/URL] [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/2289/dscf8606vz7.jpg[/IMG] [IMG]http://img270.imageshack.us/img270/2037/mimg1229im4.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/4424/mimg1265kw2.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/6523/mimg1251ro7.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/6605/simg1356xi0.jpg[/IMG] Po roku zaświtała mi myśl dokupienia 2giej flatki.. Miała być wątrobiana, ale znów trafiło się inaczej;) Hodowczyni przywiozła ją mi do domu, gdy tylko wsiadłam do jej auta zobaczyć małą przylgnęła do mnie i położyła mi łebek na ramieniu;) Z Adą polubiły się od razu. Niesamowicie stabilny charakter, nic nie jest w stanie wyprowadzić jej z równowagi. Kosmaty diabeł i słodki aniołek w jednym i Bystra, mixerka [URL="http://www.baby-gaga.com/"][IMG]http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxard20030411_-8_Bystra+is.png[/IMG][/URL] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/9412/rudeos1.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/883/bpodscf9131bo1.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/2372/mimg1180ym4.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/9558/rudyimg1225kk3.jpg[/IMG] [IMG]http://img286.imageshack.us/img286/9606/simg1377vo6.jpg[/IMG] Podobno wyrzucona z samochodu razem z terrieropodobnym mieszańcem, który szybko znalazł nowych właścicieli. Na suczkę nikt nie był chętny.. Zajęli się nią sąsiedzi mojej babci, do końca nie było wyjaśnione: jest bezpańska czy już pańska? Do czasu, kiedy Wiq przyjechała do babci w odwiedziny;) Najpierw zaczęła z nami spacerować. Ada, jak to Ada, bardzo ją polubiła, Mona, jak to Mona, dawała przy każdej okazji szkołę Zbliżał się czas wjazdu i zapadła desperacka decyzja: Biorę ją, co mi tam';) Jak widać, zawsze dogłębnie przemyślałam wzięcie kolejnego psa...:evil_lol: zapraszam do ogladania i komentowania :cool3:;)
  25. wiq

    Ada i Mona

    no i nowy aparacik jest:loveu: [IMG]http://img286.imageshack.us/img286/1210/simg1381di4.jpg[/IMG] [IMG]http://img286.imageshack.us/img286/8671/smimg1368kj1.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/3314/simg1360ql7.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3417/simg1314cq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/4244/saimg1344fn5.jpg[/IMG] :razz:
×
×
  • Create New...