-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
dokładnie tez pisałam wczesniej ze uwazam ze lunarmermaid sama nie da rady-niestety.Prawda jest taka ze jakby go szukało wiecej osób były by jakies wieksze szanse Pomysł z rozdzieleniem imion uwazam za super-jest tyle imion ze nawet nas tu wszystkich braknie na tym watku. ;) Ale to tez chyba za malo-wiekszosc ludzi przeczyta i zignoruje,potraktója to jak łańcuszek ktorych na nk jest pełno :shake:
-
[quote name='Mysia_']dziewczyny ja naprawdę z tym pociągiem bym nie ryzykowała, to jest bardzo oblegana trasa, dość często tym pośpieszyn mi się zdarza jechać czasem jest w miarę pusto - ostatnio nawet kumpele w przedziale miały miejsca wolne, ale czasami masakra... a do tego to jest 6 godzin jakby nie patrzeć :roll:[/quote] mysle ze to jest ta gorsza strona,ale lepsza jest taka ze po tych kilku godzinach stresu suczka bedzie w lepszym miejscu niz schron.Transport tez moze sie znalesc jutro lub...za miesiac :roll:
-
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
MartynaP replied to kate11's topic in Już w nowym domu
czy szczeniaki z tamtąd maja tymczasy?? -
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
MartynaP replied to kate11's topic in Już w nowym domu
można sie tutaj coś dowiedziec konkretnego o psach z tej mordowni??? czy ktos wie gdzie ten maluch przebywa ?? potrzebuje dt? [IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/ssa53095.jpg[/IMG] -
[quote name='Kisses']Przecież każdy zna polską poczte :shake: Ciekawa jestem, czy w ogóle sie zainteresują tym 'naruszeniem zasad' :angryy:[/quote] wysłałam maila do allegro,4 razy klikalam naruszenie zasad i nic-aukcja dalej jest. Mało tego pisalam z tym gosciem mailowo na moje watpliwosci w sensie wysylania fretki poczta odpowiedzial ze: wklada ja do potrojnego kartonu,robi otwory w nim,zostaje nakarmiona i napojona.Ze owszem ona spedzi w tym pudle 24 h i moze sie zdazyc ze nie przezyje-jesli tak sie zdazy to mam przy pracowniku poczty otworzyc karton,wziasc od niego jakis tam kwitek potwierdzajacy smierc,zrobic zdjecie i wyslac do niego-on mi odda kase. Widzicie jaki uczciwy :angryy: Napisalam ze dziwi mnie ze tak chłodno podchodzi do smierci zwierzecia aon na to ze smierc sie zdarza ale nie musi tak byc i ze jak mam gdzies blisko stacje pkp to lepiej zeby fretka przyjechala do mnie przesylka konduktorska. Napisalam mu ze nie bede narazac zwierzecia na smierc :shake:
-
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
głosujcie na fundacje Szara Przystań [URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=97796"][COLOR=#000000]Miau.PL :: Zobacz temat - Zbieranie kandydatów Miau do konkursu Krakvetu na sierpień ![/COLOR][/URL] -
[quote name='michal_sm']Fretka raczej do wysyłki pocztą się nie nadaje(jest ssakiem) i potrafi być aktywna przez całą drogę ,co wiąże się ze stresem.Natomiast ptaki w ciemności śpią i taka podróż(ekspresowa trwa parę godzin) ptakom nie szkodzi.Wiem ,że niektórym i transport ptaków przez pocztę się nie podoba ale nawet przy odbiorze osobistym ptak podróżowałby w podobnych warunkach i raczej nie w otwartej klatce bo z kolei to jest dla ptaka stresujące .Natomiast zaciemnione pudełko w którym ptak prześpi podróż w niczym mu nie przeszkadza.[/quote] uwazam ze zadne zwierze nie powinno byc wysyłane poczta,kurierem,pociagiem czy niewiadomo co jeszcze. Sory jak chce sobie kupic zwierze-czego oczywiscie nie robie to jade po nie-w podrozy moge nawet milion razy do niego zajrzec i sprawdzic czy wszystko ok
-
Lipton - na długie jesienne i zimowe wieczory! SzP Zabrze
MartynaP replied to halbina's topic in Kotki już w nowych domach
u mnie tez cisza...kociaki cos ciezki okres maja :shake: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
dziewczyna od drugiej panienki unika mojej wizyty poadopcyjnej,wiecznie niema czasu. wiem ze sunia jest u jej brata bo ona pracuje. Prosze sie juz miesiac o dosłownie kilka chwil abym mogla zobaczyc sunie,nie odpisuje na gg,smsy,nie odbiera telefonu. Ta sunia jest mi szczegolnie bliska,martwie sie o nia. [B][SIZE=3]Co robic??[/SIZE][/B] -
napisałam o Kudłatym tu: [URL="http://jaworzno.naszemiasto.pl/forum/200.html"]NaszeMiasto.pl : Jaworzno -- Forum[/URL] [URL]http://nasza-klasa.pl/forum/16/95[/URL] na gg wpisałam Jaworzno wynalazło mi 20 osób-wiec do nich napisałam o Kudłatym
-
Do schronu Tczewie trafił 2 miesieczny szczeniak Canorio [CENTER][B][SIZE=3]PILNIE DT[/SIZE][/B] [/CENTER] [LEFT]cytuje:[/LEFT] [quote name='karolina1']Dostałam właśnie telefon, że jakaś pani przyniosła 2 miesiecznego dog de canario , pręgowanego do schroniska ponieważ sąsiadka ( któej nie ma) zostawiła psa w ogródku były takie 3 psy jednego do domu wzięła pani która przyniosła drugiego też któs wziął do domu ale 3 trafił do schronu!!!! [ pies jest duży i potężny wielkości Żaby która była u nas w schronie ) PILNIE POTRZEBNY DT DLA MALUCHA!!!!! AKTUALNIE JEST ZAMKNIĘTY W KUCHNI W SCHRONISKU, BO W SCHORNIE SĄ CHORE SZCZENIAKI!!!!!! MALUCH NIE MA ŻADNYCH SZCZEPIEŃ!!!!!!!! PILNA POMOC!!![/quote] [CENTER][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/tczew-2-miesieczny-dog-de-canraio-bardzo-pilne-dt-143444/#post12733241[/URL][/CENTER]
-
[GDYNIA] Oliver ok. 3 miesięczny amstaff JUŻ w DS
MartynaP replied to karolina1's topic in Już w nowym domu
ze schronu to go pierwszy lepszy rozmnażacz weżmie :shake: EDIT :wkleiłam tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f761/dogocanario-w-potrzebie-36563/index4.html#post12733255[/URL] -
hallo hallo czy wiadomo co u psiaków??
-
[quote name='basiapron']tak-z naszą klasą koniecznie!!!! to dobry pomysł, można ze swojego konta porozsyłać link do wątku na dogomani. na kogo namiar mam podać?? napiszę do ludzi z Jaworzna na naszej klasie tylko potrzebuje jakiegoś numeru pod który mieliby dzwonić.[/quote] ja tez powysylam,fajnie by bylo caly ten plakat wklejac w wiadomosc tylko niewiem czy sie da,niektore osoby nie beda chcialy wchodzic w linki ktore przeslemy
-
Lipton - na długie jesienne i zimowe wieczory! SzP Zabrze
MartynaP replied to halbina's topic in Kotki już w nowych domach
rośnie chłopak rośnie i pięknieje ;) gdzie domki... -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
u nas bez zmian-domki poszukiwane :roll: Jaś i Małgosia szukają domów [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [COLOR=red][B]MAŁGOSIA[/B][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/170/c88a900943552edemed.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=red][B]JAŚ[/B][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images45.fotosik.pl/174/9451f33d74917903med.jpg[/IMG][/URL] [B]Małgosia [/B]jest straszną przylepą,powiem nawet ze ciężko się od niej odpedzić.Chodzi za mną wszedzie gdy tylko przysiąde juz mam ją na kolanach,bardzo domaga sie miziania,osiera się i głośno mruczy.W nocy budzi mnie smyranie po twrzy...to Małgosia znów się przytula [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [B]Jaś [/B]to całkowite przeciwienstwo siostry,jeśli chce to przyjdzie jeśli nie ma ochoty na głaski nie ma szans zeby utzrymać go na kolanach. Za to bardziej od siostry ciekawy świata,wszystko musi zobaczyć,dotknąć łapką czy powąchać.Chyba był już w każdym zakamarku w moim domu. spi z nami w łóżku tak jak Małgosia tyle ze nie jak ona wtulona pod kołderką tylko gdzieś z boku aby tylko nie za blisko nas [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] Ot takie charakterki mają [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG]