Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. niemożliwe ze nikt niechce takie cudo :loveu: moze ktoś mogłby mu wystawic allegro-tam napewno zostanie zauwazony
  2. niestety juz nie chce pieska jak narazie zadnego :shake:
  3. wiem ze znajoma chciala kiedys bokserka,zaraz przesle jej zdjecie :loveu:
  4. Rozumiem ze Tobi nie szuka tymczasu tylko stałego domku-bo ten tytul ze szuka tymczasu a tu czytam ze jest u Rybby Popytam znajomych w takim niedzwiadku napewno sie ktos zakocha :lol:
  5. jak to dobrze ze sunieczka ma cudo domek. W miare mozliwosci :modla: o fotki
  6. o bosz jakie cudo :loveu: Rybba jestes wielka :cool3:
  7. To moze jeszcze raz zapytam co bedzie z kocia mama jak juz jej dzieciaczki znajda domy
  8. rozumiem ze kociaczki jak tylko podrosna beda szukaly domkow i wierze ze napewno je znajda,a co bedzie z mama???
  9. Zdaje sobie sprawe ze kotki nie sa uciazliwe i moga zostac w domu same i moze faktycznie to by nie mialo sensu tylko do konca sierpnia ale to juz musze obgadac z mezem bo on sie zgodzil do konca sierpnia.Wiadomo ze jak beda musialy zostac np.dwa tygodnie dluzej to ich nie wyrzuci tylko poprostu zostana do czasu znalezienia nowego domku
  10. mój tymczas jesty nadal aktualny
  11. przepraszam ze zapytam ale jak pomaga sie malemu kotkowi robic kupke i siku?? i co ile dostaje jedzonko??
  12. tamte kotki musza sie najpierw znalesc niestety obawiam sie najgorszego mialy bardzo zaawansowany kk doslownie cale glowy az oblepione niewiem jakim cudem.Wzoraj ich nie bylo co mnie dziwi bo gdzie by poszly ? jak tu mialy swoja piwnice i miski z jedzeniem .Postaram sie dzisiaj wypytac ludzi moze ktos je zabral albo ktos zglosil gdzies.Oby tylko dzieciaki nie poroznosily :angryy: A z ta biala kicia to juz niewiem ja tymczas zaoferowalam :)
  13. [quote name='wandul 66']danie 31.08 kotki z małymi na działkę , też nie jest rozwiązaniem -ona po kolejnej zmainie miejsca jest w stanie odrzucić maluszki albo tak je schowa , że ich nie znajdziemy!!![/quote] to zmienia postac rzeczy niewiedzialam ze koteczki sa takie malutkie w tej sytuacji to oczywiste ze nie moga isc mieszkac na dzialke.Chodzilo mi raczej o to ze jak podrosna to mogly by tam byc.Moja siostra miala juz kiedys kotka na dzialce codziennie zanosila mu tam jedzenie,kotek mial w altance swoje jedzonko,poslanie i kuwetke a wdrzwiach jest wyciety otwor zawsze sobie wychodzil kiedy chcial i wracal kiedy tez chcial
  14. ja tylko zaoferowalam pomoc bo wydawalo mi sie ze kotka nie moze byc dluzej tam gdzie jest teraz.Teraz to juz niewiem czy to ta biala kicia czy czarna?;) Wczoraj bylam u tych kotkow o ktorych pisalam ale nieblo ich probowalam zajrzec do piwnicy ale to nie takie latwe tylko miski leza przed ta piwnica-niewiem gdzie one moga byc :shake:
  15. to chyba mozna poprosic o przeniesienie juz watku?? [SIZE=1]tylko jak to zrobic?[/SIZE]
  16. dobra to ja czekam na info \Pozniej moze mogly by isc do mojej siostry na dzialke
  17. moge moge!!!:multi: ale tak jak pisalam moge zaoferowac tymczas tylko do konca sierpnia,.01.09 ide juz do pracy.Jeszcze jest taki maly problemik bo ktos musialby mi je dowiesc ja niedam rady z czterema kociakami w autobusie,ja mieszkam w Będzinie niby niedaleko ale .... Mam jeszcze pytanie bo nigdy niemialam takiej ilosci kotow czy one beda wszystkie kozystac z jednej kuwety??? [SIZE=1]PS.Na dogo bede dopiero wieczorem[/SIZE]
  18. sami niech sie do budy przypna :angryy: Uwazam ze zaden!! pies nie powiniem byc przywiazany przy budzie od tego sa kojce. Ale coz ludzka glupota nie zna granic:shake:
  19. jutro rano zapytam meza bo teraz spi jak sie zgodzi to wezme mame i jej dzieci na tymczas ale tylko moge do 31.08 bo obecnie jestem na l4 a pozniej to juz do pracy
  20. jaki on jest cudny :loveu: nie wierze ze nie znalazl jeszcze domu :shake: trzymam kciuki.Cudny :loveu::cool3:
  21. sunia juz w nowym domku :multi::bigcool::Cool!::klacz::laola: Tylko tyle napisze jutro napewno rybba sie wypowie Rybba :calus::Rose:
  22. hmmmm ta Pani niebyła dla mnie niemila tylko odebralam ja troche jak takie male dziecko ze: ja chce i koniec tak musi byc niewazne czy moge czy nie! Naprawde nie rozumiem jak mozna codziennie!! do pracy zabierac psa i przedewszystkim skazywac go na wieczne meczarnie jazda pociagami.:shake: Uwazam ze pies powiniem byc w domu-bawic sie pobiegac zjesc i spac a nie spedzac calych dni w pociagach.
  23. no trzymamy trzymamy czekamy na info A sunia słodka tez tak zebrala o jedzenie jak byla u mojej siostry :loveu::loveu:
×
×
  • Create New...