Dziękujemy wszystkim którzy pomagali Aresikowi
Dziekuje przedewszystkim Formicy
dziekuje Tweety za pomoc finansowa,fidelek2,halbina,ania W
Dziekuje BeataSabra za wsparcie,długie rozmowy do późna-dziekuje ci ze pomagalaś mi w chwilach kiedy nie wiedzialam co robic
Dziekuje wszystkim za ciepłe słowa,wspieranie mnie i nawet za samo "podnoszenie"
:Rose:
Wszyscy walczylismy o niego ale on sam byl za bardzo slaby zeby wygrac ta walke,odszedl we snie-bez bolu i cierpienia.:-(
Teraz juz nie cierpi-moze to powinno byc choc troche pocieszajace :-(