Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. jutro zadzwonie do formicy i dowiem sie ile trzeba zaplacic
  2. bylo kilka lecznic ktore odmowily nam pomocy,w dwoch nie chcieli poczekac 30 minut,wczoraj wet nie chcial wymienic wenflonu bo :"on za parwowiroze sie nie bierze":angryy:
  3. 01/06/ odszedł Scooby:-( 05/06 odszedł Aresik:-( odeszli w bólu i cierpieniu tuleni przezemnie mocno:-( Serce pękło mi dwa razy :-(
  4. watpie zebym po tym co przeszlam zdecydowala sie jeszcze na to zeby miec psa :-(
  5. Odszedł przyjaciel scoobiego Aresik-dołączył do niego na drugą stronę tęczy. Teraz razem biegają,bawią się piłeczką walczą o zabawki :-( Jest szczęśliwy ma u boku swojego przyjaciela który się nim zaopiekuje,za którym tęsknił i nie mógł zrozumieć dlaczego go już niema. Cierpiał bardzo ale teraz zasnął i nic go juz nie boli-jest szczęsliwy,biega i merda swoim ślicznym ogonkiem :-(
  6. Dziękujemy wszystkim którzy pomagali Aresikowi Dziekuje przedewszystkim Formicy dziekuje Tweety za pomoc finansowa,fidelek2,halbina,ania W Dziekuje BeataSabra za wsparcie,długie rozmowy do późna-dziekuje ci ze pomagalaś mi w chwilach kiedy nie wiedzialam co robic Dziekuje wszystkim za ciepłe słowa,wspieranie mnie i nawet za samo "podnoszenie" :Rose: Wszyscy walczylismy o niego ale on sam byl za bardzo slaby zeby wygrac ta walke,odszedl we snie-bez bolu i cierpienia.:-( Teraz juz nie cierpi-moze to powinno byc choc troche pocieszajace :-(
  7. Co mam napisac??? Raz bylo lepiej raz gorzej,niby juz siadal i podnosil glowe ale w nocy ta krew znowu.Podawalismy mu kroplowki ale on byl zbyt slaby zeby walczyc. Poprostu straszne :-(
  8. lekarz powiedzial ze jest odwodniony i wazy 6 kilo,podawalam mu kroplowki ale o 2 pojawila sie krew i byl slaby
  9. Aresik nieżyje :-( podawałam mu kroplówki do 3 w nocy ale o 4 on odszedł,był zbt słaby zeby walczyc
  10. jasne powiem jej w srode albo moze sama przeczyta :buzi:
  11. dokladnie to niewiem bo formica jeszcze nie powiedziala zapytam w srode bo mamy jechac ale juz finansowo jest tragicznie nie mialam nawet na nowy wenflon,zreszta nawet niewiem czy bede miala czym dojechac w srode to kawal drogi-autobus albo transport ale na to tez potrzeba kasy
  12. bylam u weta w domu zeby poprosic o zalozenie nowego wenflonu. Wet odpowiedzial mi ze:"za parwowiroze sie nie bierze" tłumaczylam ze to tylko chodzi o wenflon aon na to:"skad ja pani wezne teraz wenflon" Pytam czy moge przyjsc rano o na to "do rana to on wam zdechnie bez kroplowek" To jest skandal!!!!!!!!!!jak tylko Aresik wyzdrowieje ja tego nie zostawie bez echa :angryy:
  13. jeszcze od dzis mam takie "cos" moze nie powinnam tego tu wklejac ale przynajmniej oryginalnie podniose watek Aresika
  14. boze jaki on słodki i bardzo mi przypomina mojego scoobiego :-( Sliczny jest :loveu: Niech ktos go pokocha
  15. tak naprawde to uwierz mi -opadam juz z sil (w sensie psychicznym)
  16. sytuacja opanowana :)tzn.jezeli chodzi o podlaczanie kroplowki
  17. Aresik dostal leki,kroplowke zapas lekow na jutro -ktos bedzie musial mu zrobic zastrzyk,mam znajoma wiec zaraz pojde i zapytam i dostalismy jeszcze kroplowki.I zostalismy "przeszkoleni" co i jak. W srode jedziemy do Formicy
  18. no wlasnie zawiezie nas ale nie ma paliwa
  19. jest tranport ale potrzebuje pilnie pieniazki dla aresika na paliwo
  20. blagam kto mnie zawiezie do zabrza??? pilnie transport potrzebny-pomoc juz czeka
×
×
  • Create New...