Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. sprawa staje sie coraz bardziej pilna [B][SIZE=4]szczeniaczkom grozi schron[/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=Red]prosimy pomozcie[/COLOR][/SIZE][/B]
  2. prosimy o ogłoszenia no i o domki :)
  3. nikt nie zagląda do malutkich biedulek :-(
  4. Rozmawiałam z dziewczyna opiekujaca sie psiakami. Psy zostaly przywiezione do weta bo wlasciciel chcial je uspic,bylo 5 szczeniakow 2 psy i 3 suczki.Pieski juz znalazly domki zostaly 3 suczki no i ta jedna starsza. Beda w najblizszym czasie odrobaczane a ze szczepieniami dziewczyna chce poczekac bo powiedziala ze po szczepieniach pieski moga sie zle poczuc,miec goraczke itp. a w takich sytuacjach wymagaja "cieplego kata" a nie zimnego garazu.W kwesti zywienia itp. rzeczy sama sobie poradzi tylko zalezy jej zeby pieski znalazly domy chocby tymczasowe bo wiadomo jak zimno jest w nocy. Dziewczyna jezdzi do nich codziennie ale wiadomo jak to jest jak sie niema na na wszystko oka na bierzaco bo dzis sa a jutro niewiadomo dlaczego moze ich nie byc. [CENTER][B][SIZE=5][COLOR=Magenta]PROSIMY O DOMKI TYMCZASOWE[/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]
  5. Podnosze maluchy Kurcze no...:placz: nic nie wiem pisze i pisze ale dziewczyna sie nie odzywa. Niewiem czy byly odrobaczane,czy czegos im trzeba moze jedzenia?Niewiem czy dziewczyna tam pracuje czy tylko te psiaki odwiedza nic nie wiem no :placz:
  6. Moze ktos moglby podejsc i zobaczyc co z pieskami pewnie trzeba je odrobaczyc.Zapytam o dokladny adres tylko zeby ktos mogl tam isc i zobaczyc
  7. supeeeeer :multi::Cool!: wreszcie sie doczekala slicznotka
  8. tel.do dziewczyny opiekujacej sie jest na samym poczatku watku.A o szczepienia i odrobaczenia zapytam jutro bo dzis jakos dziewczyna mi "zniknela" bez slowa.
  9. [quote name='Edi100']Biedne maluchy:( One są same w tym garazu? Domy potrzebne:([/quote] niestety same opiekuje sie nim dziewczyna ale wiadomo jak to moze byc w garazu przy takim zimnie :shake:
  10. Jeszcze bardzo bym prosiła o pomoc w ogłoszeniach.Allegro juz maja ale jakby ktos moglby je gdzies jeszcze wrzucic to bede bardzo wdzieczna
  11. Jutro bede wiedziala czy moe zabrac dwa szczeniory-jesli moja siostra uprosi meza to weznie ta starsza sunie no i ja jednego ale to i tak dwa potrzebowac beda tymczasu. Oh gdyby nie ta zima ...:shake:
  12. podnosze bo pilne bardzo-te psiaki zamarzna w garazu :placz:
  13. [CENTER][COLOR=Red][SIZE=6]Sunie maja juz domki jedynie jedna jest w DT ale ma juz osobny watek [/SIZE][/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=91641[/URL] [/CENTER] W Cieszynie koło lecznicy weterynaryjnej przebywaja 4 szczeniaki. Trzy z nich to suczki z jednego miotu maja 3 miesiace a jedna suczka jest starsza ma ok 7 miesecy. Obecnie przebywaja w garazu co nie jest dobrym wyjsciem zwlaszcza teraz gdy temperatury sa juz nie ciekawe. Pilnie potrzebuja tymczasu ja postaram sie wziasc dwa ale to i tak reszta bedzie dalej w potrzebie Podaje kontakt do pani opiekujacej sie: 508-505-577 To 3 suczki-siostrzyczki [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/189/bf5878d0408c7ef8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/189/15f7cf4f1413f0a7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/102/8e17f01962fc1a9e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/102/2087ae1bcd113ae7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/101/54fce1024b7da384.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='jayo'] Czy ktos jest chetny na DT dla malucha???? Parwo u nas bylo tydzien temu - maluch ma naprawde male szanse w tej sytuacji na przezycie.[/quote] ja sie oferowalam,ale niewiem czy nie za daleko mieszkam :shake:
  15. esperanza ja oferowalam tymczas na watku w ktorym pisalas o szczenietach ktorych matke adoptowano. Podtrzymuje moja propozycje -tez mialam parwo w domu ale juz dawno opisane jest wszystko na tamtym watku.Jesli trzeba to wkleje linka :)
  16. [quote name='fizia']Myślę, że allegro to świetny pomył![/quote] no to moge zrobic tylko musialabym wiedziec ktore dokladnie zostaly jeszcze i jak mam napisac?-ze gdzie obecnie sa??
  17. Ja nie rozumiem tego ciaglego pisania ze-"mama nie miala kiedy zadzwonic" jezeli sprawa jest pilna a ktos czegos bardzo chce to zadzwonic mozna zawsze-w samochodzie, w autobusie ,w sklepie itp. po to sa tel.komorkowe.Mysle ze wystarczyloby zadzwonic powiedziec nazwisko date przyjazdu i juz...wiadomo ze reszte dowiecie sie na miejscu bo takich sprw sie nie zalatwia przez tel. Nierozumiem cie mozesz miec ta cudowna psinke ale cos malo sie starasz, wyobraz sobie ze sa ludzie ktorzy by chcieli a nie moga-napewno by sie bardziej wysilili...sory!!!
  18. [quote name='Wilejkaros']Martynka, a który Śląsk reprezentujesz? ;) Górny czy Dolny?[/quote] ...Górny-taka mała mieścinka :roll: ale do Katowic mam prawie rzut beretem :cool3:
  19. ja moge zrobic allego napewno ktos sie zglosi po te slicznosci :loveu:
  20. ja moge zrobic allegro tylko prosze o namiary jak cos
  21. [quote name='BIANKA1']Mam zdjęcia , ale nie mam programu żeby je otworzyć , a syna nie ma :placz:[/quote] hmmm to mysle ze wystarczy jak komus przeslesz ze swojej skrzynki w postaci takiej jak dostalas
  22. [quote name='Owieczka']Mamy DT ale płatny a jak wiadomo niewiele kasy więc jak mogłabys zabrać do siebie Spikyego to byłoby superowo :lol:[/quote] moglabym go wziasc,moge zrobic allegro.Musiałby ktos pomocw transporcie-aktualnie jestem caly czas na chorobowym wiec niema problemu.Przed przyjazdem do mnie musialby byc zaszczepiony na wirusowki (moge nawet dolozyc do tych szczepien) poniewaz kilka miesiecy temu mialam psy chore na parwo.Mieszkanie zostalo zdezynfekowane i juz troche czasu minelo ale ostroznosci nigdy za wiele tymbarziej ze tak czy siak bedzie musial te szczepienia kiedys przejsc.Dodam jeszcze ze niedawno przebywal u mnie chwilowo szczeniak i do dzis jest wszystko ok czyli to kolejny znak ze zniszczylam chyba tego wirusa ( a uwierzcie mi robilam co moglam) tym bardziej ze obecnie przebywa u mnie pies ktory mieszkal ze mna i z moimi rodzicami i po wyprowadzce do wlasnego M chcialam go zabrac ze soba. Takze tymczas oferuje a ze wiem ze macie pewnie bardziej zaufanych wetow wole zeby byl zaszczepiony przed ewentualnym przyjazdem do mnie-jak juz pisalam moge sie dolozyc.A za utrzymanie psinki oczywiscie nie chce pieniedzy dodam jeszcze od siebie duzo opieki i milosci.
  23. czy te male pieknosci maja juz dt
  24. [quote name='Tobiaszowa']Dziękuje wszystkim za pomoc, jak na razie nie ma chętnych :( Możecie też podać mój numer tel. 511-138-319, ponieważ rodzina Martyny prosiła, żeby kontaktować się najpierw ze mną, a ja mam im przekazać,gdyby ktoś zechciał przygarnąć sunię.[/quote] to dopisze numer na allegro Jestem pewna ze ktos sie odezwie :lol:
×
×
  • Create New...