-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Podnosze ;) czy ktos z Chorzowa pomoglby sprawdzic domek dla suni?? Ja niemam jak dojechac-auto u mechanika :angryy: to po poierwsze,niemam z kim zostawic syna to po drugie i wogole nie znam tamtych okolic wiec pewnie bym sie zgubila :evil_lol: Bardzo prosze o pomoc bo sunia ma szanse na domek :razz: -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='magia']Moi rodzice jednak skłaniają się w stronę suki z rodowodem. Będzie mniej problemów z zarejestrowaniem jej w Niemczech. Przykro mi bardzo, ale nie pozostaje mi nic innego jak tylko ich zrozumieć. Mam nadzieje że suczka szybko znajdzie nowy domek. Pisze dopiero dziś bo wczoraj siedzieliśmy do później nocy starając się podjąć jakąś decyzję.[/quote] no trudno-ale kazdy ma prawo wyboru. Mam domek do sprawdzenia w Chorzowie-kto pomoze?? -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
brazowa1 dzieki-czyli wszystko juz jasne-jak dla mnie ;) Czekam na info od magia co postanowili jej rodzice,miala dac mi znac dzisiaj wieczorem :roll: Czekam na to info z niecierpliwoscia bo dzis juz mialam kilka telefonow w sprawie suni jest nawet dziewczyna z Chorzowa po rozmowie mysle ze bylaby odpowiednia tylko jeszcze sprawdzenie domku ale narazie nic nie wiem bo czekam na decyzje magii bo przeciez nie moge sie z kilkoma osobami umawiac bo sunia jest tylko jedna :eviltong: Takze mam nadzieje ze magia sie odezwie w miare szybko-choc wiem decyzja tez musi wymagac czasu ;) -
Bialo-błekitna Basia za TM,czarny okruszek takze....[*]
MartynaP replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zrobione http://www.allegro.pl/show_item.php?item=262918878 oczywiscie jak trzeba cos zmienic to piszcie smialo. A ijeszcze gdzie koteczki przebywaja bo musze miejscowosc zmienic w aukcji? -
[quote name='Ulaa'] Brakuje nam małych szczeniąt, telefon o nią się urywa (z gazety).[/quote] mogłabys zaproponowac komus kto bedzie pytal o ta sunie te szczenieta -jesli to nie problem ;) [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/4262/tndscf1138vx2.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/3462/tndscf1139wf8.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/3107/tndscf1140lt1.jpg[/IMG] watek:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74023&highlight=cieszyn&page=42[/URL]
-
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
No czyli wg.mnie to sunia musi miec paszport,chip-tatuaz no i napewno ksiazeczke zdrowia(ale to oczywiste,nawet jadac z psem na wakacje musimy ja miec) i tyle? Tylko czy wet zalozy jej ksiazeczke jak dostanie tylko rozpis nazw i dat podanych szczepionek? bo ona nie ma ksiazeczki a szczepiona byla tylko wlasnie musze ten dokladny opis miec bo mam tylko zaswiadczenie a wiadomo ze musza byc nazwy i daty -
Bialo-błekitna Basia za TM,czarny okruszek takze....[*]
MartynaP replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
śliczne sa :loveu: moze zrobie allegro?(tyle moge tylko):-( -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
MartynaP replied to Ewkaa's topic in Organizacje
U mnie na tymczasie jest sunia mix onka ma ok 4 miesiace. Pojawila sie szansa na dom dla niej tylko ze zamiezkalaby ona w Niemczech. Czy ktos moglby mi wytlumaczyc jak odbywa sie taka adopcja-chodzi mi o pozniejsze informacje na temat suni i wogole wszystko na ten temat bo niemam kompletnie pojecia jakby to wygladalo. Wiecej mozna sie dowiedziec w watku suni http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=91641&page=8 dla ulatwienia str.8 #74 -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Jak pozniej wyglada taka adopcja?? czy ja bede mogla miec jakis kontakt zeby wiedziec co u suni?? Jestem poprostu zielona bo wiadomo tutaj to sobie podjade i zobacze jak sie miewa a jak to jest za granica?? Chyba zostaje kontakt mailowy i tel. o ile to mozliwe. Co do szczepien to sunia ma tylko zaswiadczeniue ze byla szczepiona i odrobaczona staram sie teraz zdobyc dokladny rozpis dat i nazw szczepionek zeby wiedziec co i jak Mam nadzieje ze ktos doswiadczony w adopcjach za granice Polski sie niedlugo tu wypowie ;) i pomoze nam choc troche rozwiac watpliwosci ;) -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Niewiem nic z tego :shake: niemam pojecia jak to wyglada,jak sie to zalatwia i wogole :shake: -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Byłoby super-wazne zeby sunia dobrze trafila :roll: ja tez niewiem jak to jest jak sie bierze psa za granice ale napewno ktos sie zaraz tu wypowie kto sie orientuje ;) jest taki watek chyba na poczatku psow w potrzebie to zaraz tam poczytam -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
tam gdzie mail to napisalam zaraz bede dzwonic Dzieki bardzo GrubbaRybba -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
no i znowu pod górke :angryy: 08.11. konczy mi sie zwolnienie-wracam do pracy-sunia musi do tego czasu znalesc domek bo nie bedzie mogla byc caly dzien sama w domu :placz: Prosze o domek dla suni :modla: -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][COLOR=Red]sunia szuka domku ;) [/COLOR][/SIZE] -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
a miałam nadzieje ze to ty jej imie wymyslisz :eviltong: -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
narazie nie dawalam jej imienia bo bylam przekonana ze szybko znajdzie domek i ze przyszly wlasciciel sam jej je nada :shake: Pani ktora sie ze mna umowila nie przyjechala :shake: Prosimy o domek dla suni -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Szukamy domku dla ślicznej suni ;) -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Pani juz i tak pewnie sie nie odezwie-i w sumie dobrze :roll: -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
wlasciwie to chyba jako opiekun suni mam pelne prawo do decyzji i wyboru opiekuna;) A co do tej pani z ktora dzisiaj rozmawialam to jedyne co mnie zszokowalo to to iz po mojej wypowiedzi ze sunia jeszcze troche boi sie pewnych rzeczy,ze trzeba cierpliwosci no i ze warunkiem jest podpisanie umowy pani napisala tak: [COLOR=#000000]zobacze jeszcze bo mam jednego pieska tez takiego samego tylko ciemniejszego dzis kupiłam w katowicach u takiej starszej pani i wogole pani stwierdzila ze z Bytomia do Będzina jest za daleko-no to jezeli 14 km. to duzo to ja nie wiem skad ta pani by chciala pieska,od sasiadki??:shake: [/COLOR] -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Folen']I co, była już ta pani, która miała przyjść?[/quote] nie ale rozmawialam z jakas pania na gg normalnie chyba miala 10 lat-niewiem czy mozna bo bym wkleila ta rozmowe tutaj-napewno bym jej suni nie oddala.Uciela rozmowe tak poprostu wylaczyla sie ?? z gg i juz :shake: -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
sunia szuka domku odpowiedzialnego i cierpliwego ;) Kurcze niektorzy ludzie sa beznadziejni :shake: -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
ufff mam nadzieje ze sie nie pomyle albo co bedzie jak sie rozmysle przed samym oddaniem jej?? jak mam tej pani powiedziec jezeli uznam ze nie jest odpowiednia?? W zyciu nie mialam takiej sytuacji jeszcze nie musialam wybierac-a jezeli choc troche sie zawacham nie oddam jej!!!! Gorzej jak pani bedzie odpowiednia a ja sie rozkleje i nie oddam-tak juz ja pokochalam ze masakra ale maz by mnie chyba powiesil :diabloti: -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='zmierzchnica']A umowę adopcyjną chcesz, żeby przyszły właściciel podpisał .. ? Najgorsi są zupełnie nieodpowiedzialni ludzie, no i 'rozmnażacze'.. Ale jeśli powiesz jej, że psinka wymaga wiele cierpliwości itd. to po reakcji zobaczysz, czy pani chce tylko maskotki, czy myśli o suni poważnie. I może zapytaj ją o wizytę poadopcyjną? Nawet jeśli takowa się nie odbędzie, to samo zareagowanie pani na taki pomysł dużo Ci o niej powie. No i rozmowa o poprzednich psach.. Tak mi się wydaje przynajmniej .. Oby to był TEN domek :)[/quote] umowa jak najbardziej-obowiazkowo ;) A co do wizyty poadopcyjnej to musze ja zapytac bo mam zamiar taka odbyc chyba bym nie przezyla gdybym nie wiedziala co sie dzieje z sunia tymbardziej ze wlasnie jak piszesz wymaga duuuzo cierpliwosci a nie kazdy ja ma i nie kazdy sobie zdaje sprawe z tego ze psom tez trzeba ja poswiecac. zobaczymy co bedzie w niedziele tylko jak mam jej powiedziec jesli wyda mi sie nieodpowiednia??:shake: -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
dzisiaj bylam z sunia na dluuuugim spacerku-poszlismy do takiego malego lasku.Sunia grzecznie szla na smyczy-nie wyrywala sie,nie "panikowała" .Najpierw szla troche niepewnie oczywiscie ogonek podkulony ale pozniej to juz ogon do gory i hasala sobie chciala nawet pobiegac ale wolalam jej nie puszczac bo jakby ja cos przestraszylo i by uciekla to bym jej pewnie nie dogonila a i nawet siku zrobila :multi: W niedziele przyjezdza pani obejrzec sunie i oczywiscie porozmawiac ale niewiem jeszcze nic co z tego bedzie,musi oczywiscie zgodzic sie na warunki adopcji no i ja musze "zobaczyc " co to za pani. :roll: Mam nadzieje ze intuicja mnie nie zawiedzie i bede wiedziala czy to odpowiednia osoba bo jak pomysle ze moge sie pomylic to az mnie cos bierze :shake: