Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. A ja wstawiam już drugi raz fotki takiej bidy z Krakowa. Śliczny i grzeczny psiaczek:) [IMG]http://images22.fotosik.pl/82/3d2c14a71260da6e.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/82/df5b004fd5c7e6d0.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/193/0d2181fcdbf48a84.jpg[/IMG]
  2. Zrobiłam Teosiowi bannerki;) Może ktoś się skusi?????????? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21774"][IMG]http://images20.fotosik.pl/190/42afa8bcfe5912c2.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21774"][IMG]http://images21.fotosik.pl/136/4303b6dec453eec5.gif[/IMG][/URL]
  3. Ojej, no to ulga! :) Aggie, ma 7 lat. No i nie wszyscy tu są z Krakowa;):D
  4. Faktycznie, w bannerku wystarczy zmienić imie i już;)
  5. [quote name='rotek_']co niestyty:-o asior ale ty sie ostatnio wybredna zrobiłaś:evil_lol:[/quote] Rotek niestety takie adopcje nie mają kontroli:( Ale zazwyczaj lepsze to niż schron:multi:
  6. Niedobrze!!!!!:(:(:( Przydałby się tymczas, żeby go troche podkurować, a potem dopiero dzwonić i szukać domu:(
  7. Dopiszcie 'Kraków' na początku;) Śliczna żaba;p
  8. Hura!!!!!!! Cudne wieści!!!!!!!:):):):):) Spisuj się łobuzie!!!!
  9. Noemik nie przejmuj się, pewnie jakąś starą qpe zjadł na spacerze, albo mysz zdechłą;) Przejdzie mu napewno:)
  10. [quote name='t_kasiek']czy moge sobie tez wkleic ten banerek black_sheep ?? pytam bo to ty jestes jego autorka ??[/quote] Oczywiście!!!!!! Po to tu jest:) Wszystkie bannerki mojego autorstwa mogą być kopiowane do podpisu:) Dużo zdowia dla Adki i jak zwykle czekam zniecierpliwiona na foty!
  11. Ja tam od razu jak jest kleszcz wyrywam, na Denisie to trudno znaleść, na koci od razu;)
  12. Fotki z czwartku:) Teoś przystawia się do głaskania:) Czyż nie jest boski!!!!!!!!!! [IMG]http://images20.fotosik.pl/189/decd1393edb3eefbmed.jpg[/IMG] Teoś i psie ciacho, ale coś wybrzydzał;) [IMG]http://images20.fotosik.pl/189/113a209f001d4e5amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/134/3e6342f7c611e001med.jpg[/IMG] Spójrz na mnie i daj mi miłość!!!! [IMG]http://images22.fotosik.pl/80/ac295f7ed9d40c7emed.jpg[/IMG]
  13. Darma pokazuj się! Ty ciągle nie masz domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kto Cię przeniesie do działu poszukujących domek!:(
  14. Darmula jest naprawde super śliczną sunią, bardzi garmie się do ludzi!!! Sami spójrzcie!!!!!!!!!!! [IMG]http://images21.fotosik.pl/134/12ac65d3b0c22390med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/80/908d170603a95170med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/80/88e22dda4f73c926med.jpg[/IMG]
  15. Jak to pewne na 100% to zmieniaj tytuł i świętujemy!:):D
  16. E to tylko takie głupie 'chyba', jak dla mnie to już świętuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HURA:):):):):):):)
  17. Zrobiłam takie bannerki, może się spodobają...:( Trudno operować tą jedną fotką z fotki;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=56001"][IMG]http://images21.fotosik.pl/134/6926278adb855379.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=56001"][IMG]http://images22.fotosik.pl/79/531e074956b11fdc.gif[/IMG][/URL]
  18. Ojej:( Biedny piesek, szkoda że nie ma tych fotek:(
  19. A do czego to? Jak się stosuje? A koty tez na to chorują? Mojej kotce wyciągam w lecie co tydzień kleszcza, czasem ze dwa!
  20. Da się na to zaszczepić??:nerwy:
  21. Napewno?:( Biedaczek. A stałam tam tak długo, zaglądałam, i wracałam się, i nie wiedziałam:(
×
×
  • Create New...