Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Widzę, że czytasz, no no:) Okolice mam na codzień, ale przecież mieszkam też blisko Krakowa, co to jest 60 km! Denisek w sumie dobrze zniósł rozłąke, zastanawiam się, czy w ogóle się skapł, że mnie nie było;) W sumie często wyjeżdzam, to szkoła, to do kolezanki. Ale nigdy jeszcze nie na ponad tydzień;)
  2. [quote name='Neris']Czytałam wątek, czytałam... wlazłam po bannerku![/quote] :D:D:D:D Pozdrowienia i całuski dla Adki:) Ma dzieczyna szczęście!
  3. Aha:) Super:) Pozdrowienia dla Eliczka:)
  4. No pieknie pieknie:) Ale gdzie wy wogóle byliście?:)
  5. Ojej piękny domek:) Ale martwi mnie to, że Kasia ciagle u was...
  6. Z mojego bazarku też miało wpłynąć 10 zł... Miśtuś wygląda lepiej, ale dalej to taka straszna bida:(
  7. Jejku dziekujemy za taki chojny datek, cos wspanialego ze sa tacy ludzie! Az sie chce plakac ze szczescia!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8. Zrobiłabym już ze trzy bannerki, ale nic nie piszecie, co mam napisać.... To co zobaczyłam na fotkach było koszmarne, i nie wiem, jak można było do tego dopuścić, kiedy byli pod nosem weterynarze! Nie mówcie mi prosze, że schronisko nie jest winne. Chyba, że ta choroba tak jak np. złośliwy rak, postępuje mimo leczenia. Koszmar!!!!!!
  9. Całuski dla Was! Zazdroszcze wyjazdu (choć nieskromnie powiem, że ja mam to co dzień;))
  10. [quote name='Bodziulka']Fotki sprzed 2 tygodni :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  11. Aaaaaaa bo to Fretki, a ja myślę, co to za pieski takie małe!
  12. O jesu dlaczego to takie maleńkie?
  13. Denisek baaardzo się ucieszył, jak mnie zobaczył, zesikał się:) Poczym chwycił łapkami moją nogę, i lizał:) Strasznie kochany jest. Mama go trochę przytuczyła... Do tego zgubił adresownik, a miał taki śliczny, nowy. Kupiłam mu na allegro, z wygrawerowanymi danymi. Nie wiem jakim cudem go zgubił. Tata bojąc się o to, że Denisek ucieknie, zainstalował na bramce... łańcuch z kłódką! Tak strzeże naszego skarbu:) Denisek jest najkochańszy na ziemi. Wczoraj wieczorej od razu poszłam z nim na spacerek. Bo by się jeszcze oduczył;) Bardzo był zadowolony. Cieszę się, że juz go mam przy sobie, bo tęsknota moja ogromna była!
  14. Wyjasniono sprawe z tymi literowkami? Bo z mojego bazarku mają dojść pierwsze pieniądze:) Przy okazji prosze o podbijanie...:( http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=61237
  15. Maksia jest śliczna i bardzo podobna do mojego Deniska:)
  16. Bannerki:) Mam nadzieję, że się spodobają:) Trzymam kciuki za Maksie!
  17. juz za kilka dni wracam do Polski, do mojego Deniska, za ktorym baardzo tesknie, do moich swinulek, do Kici, ale sie steknilam!
  18. za kilka dni wracam do swiata dogo, to bede czytac co u mojego ulubienca:* Trzynaj sie kochany pisesczku!
  19. Dziś rano szłam Deniskowi nalać wodę. Ale patrzę, miska pełna, to myślę mama mu nalała, ale wymienie mu. Patrzę, jakaś brudna ta woda... Patrzę lepiej co to... a to... Denisek nasikał!!!!!! Pełną miskę!!!!! Czy on nie jest kochany???:):):) Jutro wyjeżdzam na 8 dni... co ja zrobie bez Deniska! A on bezemnie...:(
×
×
  • Create New...