Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Właśnie, bo sam zainteresowany jeszcze nie wie o swoim szczęściu!:) Amelko, pan zobaczył zdjecie Miśtka (Pupila;)) w TV, w 'naszym' programie.
  2. Strasznie zniecierpliwieni jesteśmy! Ja chyba nie zasne z tych emocji!!!!!!!!! Chcemy już happy endu!
  3. O, to u nas normalne, albo płacze się ze szczęscia :) , albo niestety, ze złych wiadomości:(
  4. O jejku! No poprostu już nie wiem w którą stronę się cieszyć!!!!! Łez mi już brakuje! To jak historia z jakiejś książki! On musiał bardzo za nimi tęsknić!
  5. Już trzeci raz edytuje ten post!! Pisze do mnie jakiś 19sto latek z Krakowa, pokazałam mu strone psie adopcje i podoba mu się LUX, dodany jako pierwszy. Czy ktoś mógłby się z nim umówić do schronu, i go sprawdzić?? Ten chłopak nie wie, gdzie jest schronisko. Już czwarta edycja... wysiadam. Chłopak jest z Sędziszowa. Jak będzie jechac do Krakowa, da znać wcześniej, tylko musi ktoś z nim tam pojechać, ja fizycznie niestety nie dam rady. Mam nadzieję, że ktoś się znajdzie. Wydaje się być w porządku.
  6. Jejku, widze poprawe na tych zdjęciach:) Aż płakać się chce ze szczęścia:) Piękne ma te okrągłe oczka!!!!!!!!!!
  7. Prosimy ładnie o wzięcie:) Jutro zmienie tytuł, jak już będzie PO
  8. [quote name='mar.gajko']Prawie, prawie... MOBY ma na imię; :p też na M.[/quote] A bo mi się wydaje, że wszystkie koty to Maćki (tak jak ten szalony kot w schronisku;))
  9. Ha! I ja w to wierze szczerze!!!!!!!! Miśtek siedział w środku, nie było go widać! A pomoc w schronisku taka, że niec ich...!!! Strasznie się ciesze, czy będą jakieś fotki?
  10. Cioteczki, nie doszukujmy się narazie nic. Będą dalsze wiadomości.
  11. O matko złota! To wspaniale!! Ciekawe co się mu przydarzyło! On pewnie ma taką depreche bo TĘSKNI!!! Kiedy jedzie do domku?
  12. [quote name='Asior']to dachowiec pomieszany z persem :)[/quote] No właśnie, a perskie są bardziej przytulaste;) A my tu mówimy o ukochanej rasie dachowca;) Śliczna jest!
  13. Ale ten jest bardziej dramatyczny! A w bannerku mam, że zbieramy na hotel, a mnie wszedzie pełno;) Ale jak chcecie
  14. Asior, śliczna! Ale widać, że to nie jest typowy dachowiec! Wypełniłam tą ankietę, ale bardzo mnie to denerwuje, kiedy koniecznie trzeba wpisać ulicę! Dane nie chciały przejść. Kurcze, czy wszyscy musza mieszakć na jakiejś ulicy! Wrrr
  15. E bo pewnie stare były! Cicho Asior, masz pisać, że nie znasz, żeby tamci wzieli Maćka;) (imię wymyśliłam;))
  16. Asior to chyba do mnie, nie do dziewczyn. A na jaki mam zmienić ten tytuł, bo ja nie mam pojęcia. Co to znaczy bardziej aktualny?
  17. Jeśli chcą przytulnego kota, to napewno nie kotke. Nie spotkałam na swojej drodze kociej kobiety, która usiedziałąby na kolanach dłużej niż 3 minuty!;)
  18. To cudownie!!!!!!!!!!!!!! Bardzo się ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):)
  19. Tak Denisek jest bardzo przystojny, nikt nie przejdzie obok niego objętnie! Wszyscy nas zaczepiają i mówią, że piękny piesek!
  20. Mnie niestety stać tylko na bazarek:( Proszę podbijać! http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5434021#post5434021
  21. Proszę podbijać nowy bazarek!!!! http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5433746#post5433746
  22. No piękne zdjęcia:) Ślicznota!
  23. I DENISek!:):):) Grubas i leń! [IMG]http://images20.fotosik.pl/346/e34393b5e3229fa1med.jpg[/IMG] Piękniś! [IMG]http://images21.fotosik.pl/291/a740c9ed76848ca8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/346/4103e66ca8f38f99med.jpg[/IMG] Słodziak:) [IMG]http://images20.fotosik.pl/346/f5c2c99fe58b24a7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/346/c2001081c139bba5med.jpg[/IMG] I łapki:) [IMG]http://images20.fotosik.pl/346/4ca47305982d5968med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...