Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Mariolu jesteś cudowna!!!!! Tego właśnie trzeba Pegazikowi!!!:)
  2. Ja teraz już też, za to nie widze, żeby ktoś je wklejał! Wazna sprawa:(
  3. [quote name='black_sheep']Jest dom dla labkowatego biszkoptowego, 3-5 mies... Wie ktoś o takim?[/quote] Przypominam.............
  4. może sugarr, co za różnica jeden więcej;P
  5. Czy wy też widzicie tylko jeden bannerek? Wkleiłam 3
  6. Anashar! Ja napisałam 'kogoś':) Zresztą mi byście musieli jeszcze postawić dojazd do Krakowa!;) To się nie kalkuluje....:D
  7. Dziś musiałam o 4 w nocy ją wyprowadzic, bo się sikać pannie zachciało....... Jak z dzieckiem!:)
  8. Fajna wycieszka na koniec wakacji:) Może poskładamy się na pociąg, i wyślemy kogoś w trase:D
  9. No nie musi być rasowy, jakaś podróbka;)
  10. Jest dom dla Labka biszkoptowego, 3-5 mies... Wie ktoś o takim?
  11. No niestety, nie ubrał tego w słowa... Dlatego ciągle jest ta niepewność. Ale tak, myśle, że zostanie:)
  12. Asiorku, niestety już zakończone:( Myślałam, że z tego wiskasa będzie jeszcze, ale też już zakończone
  13. Bannerki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77101"] [IMG]http://images21.fotosik.pl/376/cd20e953cebcb30c.gif[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/66/e11b2db8d3980013.gif[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/67/b8aca274fc5c32b0.gif[/IMG][/URL]
  14. HURA HURA HURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i CO? Zostaje z nią????:D
  15. :) Fajnie, że macie dla niego czas, jemu jest potrzebna kuracja przyzwyczajająca do ludzi. Jest jak dzikie zwierzę, takie z lasu:(
  16. Słodzinka:) Dobrze, że już ma to za sobą:)
  17. [quote name='black_sheep']Ciotki podobno można zamówić za darmo taki zestaw próbek jedzenia jak było z pedigree z kitekata, czy ktoś wie gdzie?? Już znalazłam, to jest jednak z whiskasa Ale zakończone!!!:( Narazie się nie da usunąć tych postów..... http://www.whiskas.pl/whiskas.pl/pl-pl/Kociaki
  18. Ciotki podobno można zamówić za darmo taki zestaw próbek jedzenia jak było z pedigree z kitekata, czy ktoś wie gdzie??
  19. Tutaj rybko [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77520[/url] Ale chyba zostaniemy przy twoim
  20. To trochę zdjęć słodkich jak powyżej wspomniany miód;) Łe, znowu to samo.... [IMG]http://images27.fotosik.pl/66/4dda790152c1f32fmed.jpg[/IMG] Jednak dobre było;) [IMG]http://images25.fotosik.pl/66/b70908e46025f065med.jpg[/IMG] Ufo-ludek [IMG]http://images21.fotosik.pl/376/eadaa9eb01089fb6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/44/c92a7340f244cd59med.jpg[/IMG] Morda moja!:) [IMG]http://images23.fotosik.pl/66/15f46b512acb6586med.jpg[/IMG]
  21. Goni, biega, szaleje. I chyba już tak zostanie:D Wogóle, wczoraj minoł miesiąc (!) od kąd jest u nas:)
  22. Ale super:) No to prosimy o transport:)
×
×
  • Create New...