Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Ci co do mnie pisali, nie odezwali się już;(
  2. Dobrze wiedzieć, że macie się dobrze:) Elik piękny jak zawsze
  3. I czekoladowy:) [IMG]http://images30.fotosik.pl/72/0c2e315eb7b8c4d8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/392/536af4dd98212ab6med.jpg[/IMG] Ale są słodkie!!!!!!!!!!
  4. Sunia:) [IMG]http://images27.fotosik.pl/72/cf62ab01cc24b62amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/60/9e8d43d2f86e0178med.jpg[/IMG] Szczęśliwa rodzinka [IMG]http://images25.fotosik.pl/72/ae7d26e023929eeemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/392/659dc1b04b6b70ddmed.jpg[/IMG]
  5. Strasznie małe te zdjęcia, chyba z komórki.... brat z siostrą [IMG]http://images29.fotosik.pl/72/ecb8501c54a4ce30.jpg[/IMG] Mrówka [IMG]http://images28.fotosik.pl/72/170bb3cd960baf4a.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/72/e4feceac85e3e010.jpg[/IMG] Pierworodny [IMG]http://images30.fotosik.pl/72/dbe7f3c4b0e081dfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/60/b19201a0c02fb359med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/72/9d501d8b6b033a0f.jpg[/IMG]
  6. zmieniłam:) [URL]http://www.allegro.pl/item230388268__sliczna_suczka_jak_ratlerek_.html[/URL] w treści ogłoszenia zostawiłam ratlerek i tylko dodałam pinczerek, bo niektórzy szukaja wyszukiwanie, i jak wpiszą ratlerek to im wyskoczy;) PS. dwie osoby obserwują:)
  7. Dzięki za miłe słowo:) Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze - napewno będzie, bo przecież operacja się udała:)
  8. Moze ze mną w pt? :] Asiorku to napisz coś o tym Kaukazie tutaj [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6619195#post6619195[/url]
  9. Hehe, fajna ta suczna, moja musi mieć samotność;)
  10. Dopiero za 2 tygodnie wszystko będzie wygojone, więc jeśli wtedy dalej nie będzie chodziła, to będę ja rehabilitować. Dziękuje za podpowiedź jak:)
  11. Aha, martwi mnie to, że włoski już prawie odrosły, a Majak wogóle nawet nie próbuje chodzić na łapce:(
  12. Dobra, oświadczam to farmalnie i raz na zawsze. Majka zostaje u mnie:) Zakochałam się, i nic nie poradze. Tata zresztą też ją lubi;) Bo przynajmniej domu "pilnuje" tzn. szczeka na obcych (a Denisek się ich boi, albo liże) Majka jest wspaniała:) Ma tylką jedną wadę - zabardzo polubiła moje łóżko:) Jest kochana, przytulna i śliczna. To najwspanialszy prezent jaki dostałam na urodziny:) I to od Boga:) Jeśli ktoś woli - od losu.
  13. Aha, dzięki Gdybyście potrzebowały kogoś do pomocy, np przy plakatach czy czymś takim dajcie znać
  14. Mamy w schronie super przylepną sunie, jest na wątku dużych psów [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=70992[/url] taka ruda, na koncu są fajne fotki
  15. Działa działa! Niech się tu wszyscy zchodzą:)
  16. Skopiuj całe to i wklej w "edycji podpisu" [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77517"][IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i531048.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77516"][IMG]http://images30.fotosik.pl/70/f9064bbd1735eeef.gif[/IMG][/URL]
  17. :) Pegaziku, mam nadzieję, że kiedy znowu Cię zobaczę, będziesz innym pieskiem:]
  18. Dokładnie mi o to chodziło:) W takim domu napewno się przyda większy piesek, żeby wszystkie rączki mogły go głaskać:)
  19. Faktycznie jesteś przeczulona, ani przez myśl mi coś takiego nie przeszło. Poprostu, z tą suczką (tak myślę ) nie będzie problemu, ze znalezieniem domku. Może się tak zdarzyć, że już jutro ktoś będzie ją chciał, bo się zakocha na zabój i co wtedy? Wtedy się nam to nie kalkuluje, bo zamiast wydać dwóch psów, wydamy jednego. Ale to tylko moje myśli
×
×
  • Create New...