Elik to przecież labrador, to napewno dobrze zareaguje, zwłaszcza, że są małe. Mówi się przecież, że pies goni kota, bo ten ucieka. Niechce Cie straszyć, ale na wsi to norma, że się topi kotki:( A jakiej są płci? Jak dziewczynki, to tym bardziej potopią:( Będziemy szukać domów, mamy allegro. W sumie na allegro moją aukcje z kotami obserwują 4 osoby, to dużo! Czyli zainteresowanie jest. Ale jesli chcesz je zabrać, to czeba jak najszybciej... Małym kotką zresztą łatwiej dom znaleźć