-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
[quote name='Ola164']Nie robię sesji ślubnych.... jeszcze :) Miałam na myśli to, że za coś takiego ja bym nigdy 2000 nie dała. Dała 1500 zł, a zdjęcia nie są nawet ostre. [/QUOTE] Ja robiłam te zdjęcia za darmo! Przecież napisałam, że jestem amatorką. agaga21, Kiłi, dzięki za miłe słowo:)
-
LOL nie sądziłam, że jest aż tak źle. Trudno być obiektywnym wobec siebie, ale kiedy robiłam zdjęcia jako pomocnik u takiego profesjonalnego fotografa to 8 na 10 zdjęć młodzi wybrali moich. Ja porzuciłam robienie takich zdjęć, jednak pan świetnie prosperuje i jest jednym z najlepszych i najdroższych fotografów w Krakowie. Nic z tego nie rozumiem:/ Ale sama nie wiem, czy chce to zrozumieć.
-
Jak ja dawno nie byłam na tym wątku, kilka lat:( Od dawna też nie zrobiłam żadnego zdjęcia, strasznie to smutne. Niestety wiedza z książek mi nie wchodzi a na kurs albo mnie nie stać, albo nie mam jak zgrać się czasowo. Nie bardzo mam też co tu wrzucić, znalazłam stare zdjęcia ślubne, oczywiście to totalna amatorka więc daleko im do ideałów, ale wówczas sądziłam, że i tak moje zdjęcia są lepsze od tych za które niektórzy moim znajomi zapłacili po 2 tysiące;) [IMG]http://images38.fotosik.pl/1311/d8c4767319457902med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/1322/87131b18ebdc0bafmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/1331/462c33478f269a98med.jpg[/IMG]
-
[quote name='Soema']Schronisko nie jest fajne. Nie ogłaszają psów, mnie nie wpuścili, znajomemu nie pozwolili robić zdjęć. Jak dla mnie, bardzo specyficzne miejsce i ludzie.[/QUOTE] Wobec tego pozostaje nadzieja, że to wszystko nieprawda, albo że będzie się choć dało rozmawiać z tą kobietą... :(
-
Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!
black sheep replied to togaa's topic in Psy do adopcji
[quote name='togaa'] a jakiej wielkości masz pieluchy? I jakiej firmy,bo nie wszystkie dobrze siedzą na Lolkowym tyłeczku.? [/QUOTE] Huggies rozm 3 na 4-9 kg, na mojej werci rewelacyjnie się sprawdziły. Ale to tylko nie cała mała paczka:/ -
KTOZ przyjechałby tutaj? Do Stryszawy? Na razie napisałam do portalu sucha24.pl, z prośbą czy gdyby to była prawda pomogliby w ogłoszeniu tej sprawy i znalezieniu domów dla tej czwórki.
-
[quote name='tamb']Lepiej znaleźć psa martwego, niż wyobrażać sobie, że mógł trafić do Olkusza, Nowego Targu[/QUOTE] Zapytam bo nie daje mi to spokoju... O co chodzi z tym schroniskiem w NT, jest takie straszne??? Nie mogę nic na jego temat znaleźć. Nasza miejscowość, Sucha Beskidzka ma podpisaną umową z tym schroniskiem, że tam odwożą bezdomne psy. Już kilka psów o którym wiedziałam, ale nie mogłam im pomóc bo nie mam możliwość dać DT tam pojechało... Dziś mi ktoś "zgłosił", że jedna kobieta nie daje swoim psom jeść, że są jak kościotrupy i mają wielkie, puste brzuchy. Jutro mam zamiar to wybadać... W każdym razie psów jest czwórka, więc nie widzę innego wyjścia jak policja i odwiezienie ich do NT. Oszaleję:(
-
Wszystko dobrze:) Pani dzwoni do mnie na mój sygnałek albo sms:) Fajna jest i potrafi długo gadać na temat małej. Wszyscy zakochani itp, Jessi jest grzeczna na spacerach, nie sika w domu i jakoś nawet nie tęskni za poprzednimi właścicielami...:P Tylko pani nie umie przesłać fotek, próbowała ale... nie doszły.
-
Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!
black sheep replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Moja Wercia też niedawno pieluszkowała, została mi po tym prawie cała taka mała paczka pieluszek, ok 12-14 szt. Nie wiele, ale może byście chciały? Bo to takie pieluszki ludzkie potrzebujecie prawda? I wycinacie dziurkę na ogonek?:) -
Śliczna młodziutka wilczka Antenka już w cudownym DS
black sheep replied to masza44's topic in Już w nowym domu
No to fajnie, że jest ktoś do wizyty z Żywca:) Trzymam kciuki! -
Uwaga będzie lekcja:) Definicja. Denisek - piesek, który pomimo iż od ludzi (w młodości) zaznał wielu krzywd, bicia, smutku ludziom daje radość, uśmiech, odgania smutki. Piesek, który nie wie co to agresja, którym o połowę mniejsza Majka tarmosi jak zabawką. Ale on i tak się z tego cieszy, oddaje jej "całując" z miłością. Piesek, który potrafi pokonać największe załamania i depresje nas, zwykłych ludzi. Jeden jego uśmiech, minka, potknięcie potrafi wyleczyć z największego doła. Piesek, który kocha przyrodę, uwielbia wąchać kwiatki, spaceruje delikatnie, by nie zniszczyć trawy. Piesek, który kiedy przechodząc nad kałużą, rowkiem, zagłębieniem na sto procent do niego wpadnie, można obstawiać zakłady. Denisek to piesek, który nie zdaje sobie sprawy ze swojego wyglądu, wszak dość dużo waży, a potrafi wystraszyć się kury. Piesek który chroni na spacerach, sam myśląc, że jest chroniony przeze prowadzącą. Najkochańszy promyczek, najweselsza kluseczka. Miłość pewnej dziewczyny z gór:)
-
Śliczna młodziutka wilczka Antenka już w cudownym DS
black sheep replied to masza44's topic in Już w nowym domu
Na razie zapisuję sobie wątek jako potencjalna osoba do wizyty. Antenka, hihi, talent do imion macie:) -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
black sheep replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Podrzucajcie cioteczki! Zapraszam na bazarek dla Was [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220642-Rockowo-punkowo-gotycki%21-Na-krakowskie-pieski-do-15.01.-godz-20"]http://www.dogomania.pl/threads/220642-Rockowo-punkowo-gotycki!-Na-krakowskie-pieski-do-15.01.-godz-20[/URL] -
Pojechałam do tych ludzi i rozmawiałam z synową pani. Wydawała się rozsądna, mam nadzieję, że po prostu nie świetnie "grała". Ona się cieszyła, dzieci się cieszyły. Obiecała jechać z nim w sobotę na konsultację, co z tą łapką, oraz prosiłam ją, żeby wykastrowali psiaka. Może to pomoże na ucieczki, chociaż troszkę. Mam do niej nr telefonu, więc będę dzwonić czy to zrobili. No i oddała mi pieniądze za rtg. Może nie będzie tak źle. Ciocia mówi, że ten pies i tak nadal będzie do nich chodził, jak i po całej wsi. Jeśli tak będzie, to znowu będę działać, bo to wyjątkowo kochane psisko. To niestety tyle w tym temacie:(