Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. [quote name='Ola164']Nie robię sesji ślubnych.... jeszcze :) Miałam na myśli to, że za coś takiego ja bym nigdy 2000 nie dała. Dała 1500 zł, a zdjęcia nie są nawet ostre. [/QUOTE] Ja robiłam te zdjęcia za darmo! Przecież napisałam, że jestem amatorką. agaga21, Kiłi, dzięki za miłe słowo:)
  2. LOL nie sądziłam, że jest aż tak źle. Trudno być obiektywnym wobec siebie, ale kiedy robiłam zdjęcia jako pomocnik u takiego profesjonalnego fotografa to 8 na 10 zdjęć młodzi wybrali moich. Ja porzuciłam robienie takich zdjęć, jednak pan świetnie prosperuje i jest jednym z najlepszych i najdroższych fotografów w Krakowie. Nic z tego nie rozumiem:/ Ale sama nie wiem, czy chce to zrozumieć.
  3. Jak ja dawno nie byłam na tym wątku, kilka lat:( Od dawna też nie zrobiłam żadnego zdjęcia, strasznie to smutne. Niestety wiedza z książek mi nie wchodzi a na kurs albo mnie nie stać, albo nie mam jak zgrać się czasowo. Nie bardzo mam też co tu wrzucić, znalazłam stare zdjęcia ślubne, oczywiście to totalna amatorka więc daleko im do ideałów, ale wówczas sądziłam, że i tak moje zdjęcia są lepsze od tych za które niektórzy moim znajomi zapłacili po 2 tysiące;) [IMG]http://images38.fotosik.pl/1311/d8c4767319457902med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/1322/87131b18ebdc0bafmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/1331/462c33478f269a98med.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Patia'] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6295/l1040708p.jpg[/IMG][/QUOTE] Ty się tu gdzieś jeszcze mieścisz? Ja czasem spadam jak się bestyje zaczną rozpychać:)
  5. [quote name='Soema']Schronisko nie jest fajne. Nie ogłaszają psów, mnie nie wpuścili, znajomemu nie pozwolili robić zdjęć. Jak dla mnie, bardzo specyficzne miejsce i ludzie.[/QUOTE] Wobec tego pozostaje nadzieja, że to wszystko nieprawda, albo że będzie się choć dało rozmawiać z tą kobietą... :(
  6. [quote name='grzanka.ch'] A w ogóle to Florka jest śliczna! :D[/QUOTE] No właśnie przepiękna jest, taka podobna do mojej, dlatego tak mi przypadła do serca <3
  7. [quote name='togaa'] a jakiej wielkości masz pieluchy? I jakiej firmy,bo nie wszystkie dobrze siedzą na Lolkowym tyłeczku.? [/QUOTE] Huggies rozm 3 na 4-9 kg, na mojej werci rewelacyjnie się sprawdziły. Ale to tylko nie cała mała paczka:/
  8. KTOZ przyjechałby tutaj? Do Stryszawy? Na razie napisałam do portalu sucha24.pl, z prośbą czy gdyby to była prawda pomogliby w ogłoszeniu tej sprawy i znalezieniu domów dla tej czwórki.
  9. [quote name='tamb']Lepiej znaleźć psa martwego, niż wyobrażać sobie, że mógł trafić do Olkusza, Nowego Targu[/QUOTE] Zapytam bo nie daje mi to spokoju... O co chodzi z tym schroniskiem w NT, jest takie straszne??? Nie mogę nic na jego temat znaleźć. Nasza miejscowość, Sucha Beskidzka ma podpisaną umową z tym schroniskiem, że tam odwożą bezdomne psy. Już kilka psów o którym wiedziałam, ale nie mogłam im pomóc bo nie mam możliwość dać DT tam pojechało... Dziś mi ktoś "zgłosił", że jedna kobieta nie daje swoim psom jeść, że są jak kościotrupy i mają wielkie, puste brzuchy. Jutro mam zamiar to wybadać... W każdym razie psów jest czwórka, więc nie widzę innego wyjścia jak policja i odwiezienie ich do NT. Oszaleję:(
  10. Wszystko dobrze:) Pani dzwoni do mnie na mój sygnałek albo sms:) Fajna jest i potrafi długo gadać na temat małej. Wszyscy zakochani itp, Jessi jest grzeczna na spacerach, nie sika w domu i jakoś nawet nie tęskni za poprzednimi właścicielami...:P Tylko pani nie umie przesłać fotek, próbowała ale... nie doszły.
  11. Imię: [B]Nokia[/B] NIEAKTUALNE wczoraj zabrali ją właściciele:) Zgubiła się w sylwestra.
  12. Moja Wercia też niedawno pieluszkowała, została mi po tym prawie cała taka mała paczka pieluszek, ok 12-14 szt. Nie wiele, ale może byście chciały? Bo to takie pieluszki ludzkie potrzebujecie prawda? I wycinacie dziurkę na ogonek?:)
  13. No to fajnie, że jest ktoś do wizyty z Żywca:) Trzymam kciuki!
  14. Grzanko jesteś super i świetne jest Wasze Grzankowo! Teraz tylko DS... Ale najważniejsze, że będzie bezpieczna:)
  15. [quote name='karusiap']haha faktycznie podobna....ale ale....moze nikt z domownikow by sie nie zzorientowal,ze.....sa dwie:):)[/QUOTE] Chyba mi nie powiesz, że ja mam mało pociech! Ale i tak by się zorientowali, bo moja jest dwa razy grubsza od Florki: (
  16. Nie chcę się chwalić, ale mam w domu taką samą [url]http://images50.fotosik.pl/1315/0cfe380f4d80c7e9med.jpg[/url] Jakbyś potrzebowała ładnych zdjęć do ogłoszeń to mam pełno, wal jak w dym:D
  17. Uf no to super, że badanie krwi jest w porządku. Śliczna jest "z twarzy":)
  18. Uwaga będzie lekcja:) Definicja. Denisek - piesek, który pomimo iż od ludzi (w młodości) zaznał wielu krzywd, bicia, smutku ludziom daje radość, uśmiech, odgania smutki. Piesek, który nie wie co to agresja, którym o połowę mniejsza Majka tarmosi jak zabawką. Ale on i tak się z tego cieszy, oddaje jej "całując" z miłością. Piesek, który potrafi pokonać największe załamania i depresje nas, zwykłych ludzi. Jeden jego uśmiech, minka, potknięcie potrafi wyleczyć z największego doła. Piesek, który kocha przyrodę, uwielbia wąchać kwiatki, spaceruje delikatnie, by nie zniszczyć trawy. Piesek, który kiedy przechodząc nad kałużą, rowkiem, zagłębieniem na sto procent do niego wpadnie, można obstawiać zakłady. Denisek to piesek, który nie zdaje sobie sprawy ze swojego wyglądu, wszak dość dużo waży, a potrafi wystraszyć się kury. Piesek który chroni na spacerach, sam myśląc, że jest chroniony przeze prowadzącą. Najkochańszy promyczek, najweselsza kluseczka. Miłość pewnej dziewczyny z gór:)
  19. Na razie zapisuję sobie wątek jako potencjalna osoba do wizyty. Antenka, hihi, talent do imion macie:)
  20. Jak tylko ustalimy cenę z kupującą przeleję Ci kaskę. Mam nadzieję, że cała transakcja przebiegnie szybko i się uda. Tylko podaj nr konta bo ja zawsze Jagience wysyłam:) (powiedziała nieskromnie)
  21. Karusia, ja sprzedaje (jestem w trakcie) poza bazarkiem ale przez wątek "co chcesz kupić" kolczyki i t-shirt:) Kupującą jest MartynaP (nick). Niech będzie na badanie kotki:) Chyba się zgodzi na ten cel. Tylko jeszcze nie ustaliłyśmy ceny...
  22. Mam nadzieję, że chudnie "tylko" z powodu depresji. Na pewno nie jest na coś chora? Może jakieś badanie krwi... Moja świnka tak chudła, choć była zupełnie żwawa, ale ona miała duży apetyt. Niestety niedawno odeszła, wiem, że chudnięcie to nic dobrego:(
  23. Podrzucajcie cioteczki! Zapraszam na bazarek dla Was [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220642-Rockowo-punkowo-gotycki%21-Na-krakowskie-pieski-do-15.01.-godz-20"]http://www.dogomania.pl/threads/220642-Rockowo-punkowo-gotycki!-Na-krakowskie-pieski-do-15.01.-godz-20[/URL]
  24. Pojechałam do tych ludzi i rozmawiałam z synową pani. Wydawała się rozsądna, mam nadzieję, że po prostu nie świetnie "grała". Ona się cieszyła, dzieci się cieszyły. Obiecała jechać z nim w sobotę na konsultację, co z tą łapką, oraz prosiłam ją, żeby wykastrowali psiaka. Może to pomoże na ucieczki, chociaż troszkę. Mam do niej nr telefonu, więc będę dzwonić czy to zrobili. No i oddała mi pieniądze za rtg. Może nie będzie tak źle. Ciocia mówi, że ten pies i tak nadal będzie do nich chodził, jak i po całej wsi. Jeśli tak będzie, to znowu będę działać, bo to wyjątkowo kochane psisko. To niestety tyle w tym temacie:(
  25. Niestety sytuacja się skomplikowała, jutro muszę "coś" zrobić z Maxem. Albo oddać go tym nie odpowiedzialnym ludziom albo zawieźć do schroniska....:(
×
×
  • Create New...