-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
black sheep replied to dog_master's topic in Off Topic
Ja też trochę "upiększam" rysunkami moje koszulki;) Używam do tego specjalnych pisaków, które w sumie są dla dzieci;) Ale nie spierają się, a po zaprasowaniu wyglądają jak naklejone. Wszystko fajne, ale mają grube końcówki, czasem przycinam je żyletką;) rodzice a jakich Ty używasz farb? Nie kruszą się? Nie spierają? -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
black sheep replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Taki tam bazarek ofkors dla Was, proszę o podnoszenie.... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226302-***-WYPRZEDAŻ-ciuszków-na-mega-dług-10-tyś!-Na-krakowskie-bidy-Do-2-V-godz-20***?p=19007960#post19007960"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226302-***-WYPRZEDAŻ-ciuszków-na-mega-dług-10-tyś!-Na-krakowskie-bidy-Do-2-V-godz-20***?p=19007960#post19007960[/URL] -
Czy jest na świecie pies, który może dać tyle uśmiechu i radości:))) [IMG]http://images41.fotosik.pl/1465/f5bce581fc0aabdemed.jpg[/IMG] Dziwić się, że ciągle się przewraca, skoro tak łapki stawia:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/1510/4f01568fb9ffefbfmed.jpg[/IMG] HOPSASA:loveu: [IMG]http://images50.fotosik.pl/1529/37d8dd5a3893a446med.jpg[/IMG]
-
Truś- tyle szczęścia dałeś nam kochany- Ty już nie cierpisz:(:(
black sheep replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Nawet futerko mu troszkę rozbłysło:) Słoneczko na pewno dobrze na stare kosteczki wpłynie:) -
Truś- tyle szczęścia dałeś nam kochany- Ty już nie cierpisz:(:(
black sheep replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Ohoho, truchta sobie:) Może jeszcze odmłodnieje, może nie ma 100 lat:) -
KRAKOW Perfidne szczeniaki od Perfi i c24rnego juz maja domki :)
black sheep replied to Perfi's topic in Już w nowym domu
Ja też trzymam kciuki... -
Truś- tyle szczęścia dałeś nam kochany- Ty już nie cierpisz:(:(
black sheep replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[quote name='karusiap']Trus bez zmian.Potrzebuje domu na wczoraj:( Owieczko dostarlo 80 zl-dziekuje!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Tak, ale to taka kropeleczka w wielkim morzu potrzeb finansowych, eh:( -
Truś- tyle szczęścia dałeś nam kochany- Ty już nie cierpisz:(:(
black sheep replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Karolinko poszło 80 zł na Twoje konto dla Trusia, podpisałam tylko nickiem, potwierdź potem tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/224162-ZAKO%C5%83CZONY-*-KOLOROWO!-Na-wielki-d%C5%82ug-krakowskich-hotelowiczy-*-do-16.03-godz-20-*[/url] Głaski dla słabeuszka:( -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
black sheep replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Witam, podobno macie jakieś domek w suchej, dla którego pieska bo nie mogę się doszukać? No i co z transportem, bo to bardzo daleko od Was? Chyba że pies jest gdzieś bliżej? I skąd macie namiary na ten dom? Os. na stawach to bloki:/ Postaram się zrobić tą wizytę w ciągu dwóch dni (podajcie mi tylko nr tel na pw) -
Truś- tyle szczęścia dałeś nam kochany- Ty już nie cierpisz:(:(
black sheep replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Aż boję się tu wchodzić, dlaczego on się teraz poddaje:( Oby wszystko było dobrze -
Co Wy tak bronicie tego właściciela, wiem, że nie powinno się wydawać osądów ale co w tym niezwykłego, że droga obroża - drogi pies to i obroża. Ludzie boją się takich psów, więc obcy by go raczej omijali... No i ślady świadczące o długim znęcaniu się. Ja mam przeczucie, że to właściciel. Jednak to wszystko nie jest tak ważne, jak to, że piesek czuje się dobrze, nie jest agresywny po tym wszystkim i wszystko dobrze się dla niego skończy:)
-
Truś- tyle szczęścia dałeś nam kochany- Ty już nie cierpisz:(:(
black sheep replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Uf jeśli zaczął jeść to dobrze:) Cały czas o nim myślę, ma w sobie coś takiego, w tych oczach, że zapomnieć nie można. -
Truś- tyle szczęścia dałeś nam kochany- Ty już nie cierpisz:(:(
black sheep replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Karusia, w piątek skończył mi się bazarek dla Was, będzie ok 75 zł, może Truś by skorzystał? :) -
:(:(:( Co z nim będzie, wyjdzie z tego? A tego co zrobili nawet nie da się skomentować, odbiera mowę
-
Ojej jak fajnie, że będą wiadomości z pierwszej ręki:) I pewnie jakieś zdjęcia też się pojawią, super, już się cieszę. Co do imion, to ja moim adoptowanym zwierzakom (3) nie zmieniłam imion, bo przecież takie już miały i są częściom ich. Ale ja nie umiem wymyślać, przez co jeden przygarnięty piesek ma na imię Weronika, bo mama w żartach ją tak nazwała:) Wujek pytał: czy to Majka? -nie! -to jak ma na imię? No jak ma na imię? W końcu mama krzyknęła: a... Weronika:) I zostało, bo ubaw był po pachy. Także nie szalejcie z tymi imionami:) Pozdrawiam szczęśliwą rodzinkę
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
black sheep replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
A ja wymęczyłam nowy bazar:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224162-*-KOLOROWO!-CIUSZKI-na-wielki-d%C5%82ug-krakowskich-hotelowiczy-*-do-16.03-godz-20-*?p=18776985#post18776985[/url] HOPKAJCIE! -
Bobuś ostatnio przeżył ciężką podróż do mojego TZta, 200 km:) Był ze mna na zajęciach, gdzie wywołał skrajne emocje:) Bałam się go zostawić, że znowu dostanie tej okropnej infekcji. Póki co jest zdrowy i szkoda, że go męczyłam:( Ale kto by mu oko zakroplił, pewnie bym od zmysłów odchodziła. Musiał jechać. Za niedługo znowu go to czeka... eh. To chomik dżungarski, świetny jest, polecam każdemu, mądry jak cholera, pocieszny i zabawny. Co do brata, to owszem, powód do dumy może i jest, tym bardziej, że każdy go zna i wszyscy się dziwią, że ma taką "fajną siostrę" hehe;) A auto to chyba ja mu częściej pożyczam, bo jego się ciągle psuję:P Siostrę też bym chciała, dodatkowo;)