Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Ja też trochę "upiększam" rysunkami moje koszulki;) Używam do tego specjalnych pisaków, które w sumie są dla dzieci;) Ale nie spierają się, a po zaprasowaniu wyglądają jak naklejone. Wszystko fajne, ale mają grube końcówki, czasem przycinam je żyletką;) rodzice a jakich Ty używasz farb? Nie kruszą się? Nie spierają?
  2. Taki tam bazarek ofkors dla Was, proszę o podnoszenie.... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226302-***-WYPRZEDAŻ-ciuszków-na-mega-dług-10-tyś!-Na-krakowskie-bidy-Do-2-V-godz-20***?p=19007960#post19007960"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226302-***-WYPRZEDAŻ-ciuszków-na-mega-dług-10-tyś!-Na-krakowskie-bidy-Do-2-V-godz-20***?p=19007960#post19007960[/URL]
  3. Czy jest na świecie pies, który może dać tyle uśmiechu i radości:))) [IMG]http://images41.fotosik.pl/1465/f5bce581fc0aabdemed.jpg[/IMG] Dziwić się, że ciągle się przewraca, skoro tak łapki stawia:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/1510/4f01568fb9ffefbfmed.jpg[/IMG] HOPSASA:loveu: [IMG]http://images50.fotosik.pl/1529/37d8dd5a3893a446med.jpg[/IMG]
  4. Naprawdę piękna, żeby to nikt takie urodziwości w swoim ogórku nie chciał? Eh:/
  5. Nawet futerko mu troszkę rozbłysło:) Słoneczko na pewno dobrze na stare kosteczki wpłynie:)
  6. Ohoho, truchta sobie:) Może jeszcze odmłodnieje, może nie ma 100 lat:)
  7. [quote name='karusiap']Trus bez zmian.Potrzebuje domu na wczoraj:( Owieczko dostarlo 80 zl-dziekuje!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Tak, ale to taka kropeleczka w wielkim morzu potrzeb finansowych, eh:(
  8. Karolinko poszło 80 zł na Twoje konto dla Trusia, podpisałam tylko nickiem, potwierdź potem tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/224162-ZAKO%C5%83CZONY-*-KOLOROWO!-Na-wielki-d%C5%82ug-krakowskich-hotelowiczy-*-do-16.03-godz-20-*[/url] Głaski dla słabeuszka:(
  9. Witam, podobno macie jakieś domek w suchej, dla którego pieska bo nie mogę się doszukać? No i co z transportem, bo to bardzo daleko od Was? Chyba że pies jest gdzieś bliżej? I skąd macie namiary na ten dom? Os. na stawach to bloki:/ Postaram się zrobić tą wizytę w ciągu dwóch dni (podajcie mi tylko nr tel na pw)
  10. Oj tam, lepsze to niż - tak jak na początku, nie chciała jeść;) Grzanko, trzymaj te telefony, bo niedługo sezon na małe kociaki, sama pewnie będę kilkorgu szukać domów, ja nie jestem wymagająca, wszystko lepsze niż utopienie:(
  11. Bo jest śliczna!!! Jak nie pokochać tych ocząt, tej gracji, nieskazitelności;)
  12. Aż boję się tu wchodzić, dlaczego on się teraz poddaje:( Oby wszystko było dobrze
  13. Co Wy tak bronicie tego właściciela, wiem, że nie powinno się wydawać osądów ale co w tym niezwykłego, że droga obroża - drogi pies to i obroża. Ludzie boją się takich psów, więc obcy by go raczej omijali... No i ślady świadczące o długim znęcaniu się. Ja mam przeczucie, że to właściciel. Jednak to wszystko nie jest tak ważne, jak to, że piesek czuje się dobrze, nie jest agresywny po tym wszystkim i wszystko dobrze się dla niego skończy:)
  14. Uf jeśli zaczął jeść to dobrze:) Cały czas o nim myślę, ma w sobie coś takiego, w tych oczach, że zapomnieć nie można.
  15. Karusia, w piątek skończył mi się bazarek dla Was, będzie ok 75 zł, może Truś by skorzystał? :)
  16. Może jakieś ogłoszenie np. na tablicy.pl, może ktoś coś widział, może zna tego psa. Brak słów, nawet brak mi sił na wściekłość, po prostu chciałabym przytulić to różowe ciałko:(
  17. :(:(:( Co z nim będzie, wyjdzie z tego? A tego co zrobili nawet nie da się skomentować, odbiera mowę
  18. [quote name='magda-trio']jak tylko wyzdrowieja to bedziemy je uczyc wychodzenia na spacery malymi kroczkami do przodu :)[/QUOTE] Na spacerach pewnie niemałą sensację wzbudzą:)
  19. A daj spokój, są tak kochane, że np u mnie nie mogłyby być. Mogłabym je przypadkiem udusić, albo zacałować na śmierć. Już samo ich zdjęcie powoduje, że ściskam moje 4 i 6 kg choć one wolą spać. Dobranoc:)
  20. Ojej jak fajnie, że będą wiadomości z pierwszej ręki:) I pewnie jakieś zdjęcia też się pojawią, super, już się cieszę. Co do imion, to ja moim adoptowanym zwierzakom (3) nie zmieniłam imion, bo przecież takie już miały i są częściom ich. Ale ja nie umiem wymyślać, przez co jeden przygarnięty piesek ma na imię Weronika, bo mama w żartach ją tak nazwała:) Wujek pytał: czy to Majka? -nie! -to jak ma na imię? No jak ma na imię? W końcu mama krzyknęła: a... Weronika:) I zostało, bo ubaw był po pachy. Także nie szalejcie z tymi imionami:) Pozdrawiam szczęśliwą rodzinkę
  21. Nie wiem czy masz fb, ale tu jest mikroskopów od cholery [URL]http://www.facebook.com/media/albums/?id=167056143331434[/URL] A tu jest wątek mikroskosów okręg śląski [url]http://www.dogomania.pl/threads/220703-Mikropsy-OKR%C4%98G-%C5%9AL%C4%84SKI[/url]
  22. A ja wymęczyłam nowy bazar:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224162-*-KOLOROWO!-CIUSZKI-na-wielki-d%C5%82ug-krakowskich-hotelowiczy-*-do-16.03-godz-20-*?p=18776985#post18776985[/url] HOPKAJCIE!
  23. Bobuś ostatnio przeżył ciężką podróż do mojego TZta, 200 km:) Był ze mna na zajęciach, gdzie wywołał skrajne emocje:) Bałam się go zostawić, że znowu dostanie tej okropnej infekcji. Póki co jest zdrowy i szkoda, że go męczyłam:( Ale kto by mu oko zakroplił, pewnie bym od zmysłów odchodziła. Musiał jechać. Za niedługo znowu go to czeka... eh. To chomik dżungarski, świetny jest, polecam każdemu, mądry jak cholera, pocieszny i zabawny. Co do brata, to owszem, powód do dumy może i jest, tym bardziej, że każdy go zna i wszyscy się dziwią, że ma taką "fajną siostrę" hehe;) A auto to chyba ja mu częściej pożyczam, bo jego się ciągle psuję:P Siostrę też bym chciała, dodatkowo;)
×
×
  • Create New...