Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. O Kiwi, ty zamiast zajmowac sie podróżą tu do mnie zaglądzasz... Nowe zdjecie masz;) To nie tak ze ja go zawsze gonie, tylko wtedy puscily mi nerwy, bo gdy do mnie podchodzil, to zawracal pół merta przedemną. Denisa nie jest tak latwo wytresowac:( Elso, dobrze ze przynajmniej wy macie sie z czego posmiac. Ale po ogrodku nie gonilam na czworaka szczekająć, tylko jak juz siedział zamkniety w domu (czytaj "wiezieniu"), bo chciałam, zeby sie nie obrażał i nie bał mnie. Pozdrówka:*
  2. Denis dziś dał się we znaki. Znowu pada dzis. I znowu wariował na deszczu. Wariat byl przemoczony, wiec gonilam go po całym ogrodku, a ten nie chciał sie złapać! Chował sie i uciekał! Szlak mnie juz zaczynal trafiać, bo cała bylam mokruteńka! A ten zwierz sie ze mna bawi w kotka i myszke!!! Wkoncu go dopadłam, naszczeście, ale trwało to dosyć długo. Za kare dostał dużą miske ulubionej karmy;p Nie umiem sie gniewać na ten słodki pychol. Potem go wytarłam, i tak wymiziałam że szok. Za wszystkie czasy. I wycałowałam, po łapkach, po brzusiu. A potem udawałam psa, i szczekałam do Denisa (juz wczesniej pisałam, że zwariowałam) Biegałam nawet na czterech łapach... Nie wiem co myslał Denis, ale podobało mu się:) Tez na mnie szczekał, i biegał wesoło:) Drań. Ja takie rzeczy dla niego robie, a on? Ucieka po całym ogródku! Denis bardzo chce sie zapoznać z tutejszymi psami, ale te na niego tylko szczekają...:( Wiec o ja mialam innego zrobic? Przeciez mu smutno, tak samemu...
  3. o tak, biedne szczeniaczki!!! do góry uszka, bedziecie zdrowe!!!
  4. Teraz znalazłam wątek... Powiedz, czy jest jakis nr tel. ogolnopolski do takiej strazy zwierzecej, jak bym czasem ja byla swiadkiem czegos takiego. Kiwi jestes bardzo dzielna i odwazna! (i bardzo ładna...) A jamniczki boskie, cudne, przepiekne, urocze itp!
  5. No ci z allgero obiecali sie tym rzetelnie zajac. Dziwczyny piszcie wazne info na priwy!!!!!!!
  6. Ja bym poszła, bo jestem poszkodowana. Kasia_m co moge zrobic? Moge to u nas zglosic? Mieszkam w malopolskim, w beskidach. Dodam tylko ze ten "milosnik zwierzat" caly czas zaglada na "off topiki" pewnie tylko po to, zeby nazbierac postów!!! Jedynie 2 razy zajrzał na "psy w potrzebie" i dał po jednej jedynej odpowiedzi!!!
  7. Nie rozumiecie ze w ten sposob tylko bardzo pomozecie? Badzcie odwazne!!! Zgloscie to na policje!! Naprawde, ja mieszkam za daleko zeby to zrobic!!!
  8. juz dawno zgolsilambym to na policje, gdybym tam mieszkala!!! Kurde dziewczyny!!! Blagam was, zrobcie to!!!
  9. Kurde, ludzie przejzyjcie na oczy, ona jest piekna!
  10. Jesli myslisz ze to sie tak skonczy to bardzo mnie rozsmieszyles!!! Allegro juz wszczelo dochodzenie, wiem o tym, bo zostalam osobiscie poinformowana! Tu nie chodzi o 2 zł tylko o duża kase i nie ujdzie ci to na sucho, wylądujesz w pierdlu. I wiesz co? Wcale nie wspołczuje! Czekam na dowod wplaty moich pieniedzy.
  11. mamy nr jego konta, mamy nr telefonu, kazdy policjant, napet slepy i uposledzony go znajdzie, to banał. sprawa powinna bardzo syzbko zosatc zamknieta,i on zamkniety i to na dlugo!
  12. Nie to napewno nie ona, pewnie siostra, albo kolezanka, nie wierze zeby to byla ona!!! Po pierwsze bardziej prawdopodone jest ze to chlopak, dziewczyny sa mniej zdolne do czegos takiego. Po drugie, od juz kiedys jak go widzialam na forum, wypowiadal sie jak chlopak. Nie wiem co myslec o tym wszystkim. Szok.
  13. Aza potrzebuje domu!!!!!!!!!!! Czas ucieka!!!!!!!!!!
  14. ale 250 to za mało!!!! My żadamy wszystkich pieniedzy, lepiej niechc sie tak stanie, bo sie wtedy naprawde wkur.... a ze mna lepiej nie zadzierac, przyjade nawet do niego do domu z policja.
  15. Napewno suma byla wieksza, o mailach o aukcji wiem, bo do mnie tez napisał, ja tego nie zostawie tak sobie, jesli allegro nie wezwie policji, trzeba bedzie to zrobic. Tu chodzi o bardzo duza kwote, nie o ukradzenie batonika. I o to, w jak chaniebny sposób to robił. I ta bezczelnosc, zeby pisac maile, i wystawic sie na dogomani z tym debilnym apelem! Trzeba byc debilem, zeby sie nie pomyslec, ze dogomaniacy nie poznaja tego psa, i to jak szybko!
  16. Oto jego komentarze, mój tez tam jest... jaka bylam biedna naiwna.... kliknij tu
  17. Własnie mnie oswiecilo! Mozna miec wszystkie osoby ktore wplacily kase dla tego pajaca z listy jego komentarzy;D Tylko nie wiadomo po ile wplacily. Mam nadzieje ze ci z allegro szybko go dopadna!
  18. No tak, sliczne ma to uszka, i sliczny jest cały! Pomyslec ze gdyby nie wy, moglby zostac uspiosny;( A tak, jest wesołym, slicznym pieskiem!!!!!!
  19. heh Marka, kto to wie... Ale to naprawde okropna historia!
  20. No to ze dom bez zwierzat napisałam:)
×
×
  • Create New...