Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. No i to imię!!! On jest jak gwiazda, która przestała świecić, trzeba by było ją zwów na niebie umieścić;)
  2. No własnie... a czy mozna to zrobic na terenie schroniska? Wykompac chyba nie... jedynie wyszczotkowac. I podciąć tu i tam by się przydało. Myśle że mozna by było z niego zrobić 8-smy cud świata.
  3. Oj tego nie wiem, pytałam, czemu Timba jest w szpitalu, dowiedzialam się, ze dlatego, że miała usuwany ten guzek. Myślałam, że wyjątkowo tam, jest. Oby tak została. Ale troszke duszno tam jest, bo są małe okienka. W izolatkach są duże otwierane okna, a tam tylko takie uchylane.
  4. oj kiwi kiwi, jak zwykle zbyt dobre serduszko... Ja chce dla Denisia, więc dla bardzo domnego psa, wiec mi policzysz za 6 zł, to i tak baaaaardzo mało;)
  5. No funt to raczej 6 zł... ja tak zaokraglałam. A w jakiej tej miejscowosci jesteś? ;D
  6. hehe:) za to ze łapki nie mają, pięknie śpiewają (o nawet umiem rymować...)
  7. Kiwi a w jakiejs miejscowosci jestes? (ja dalej z tymi pytaniami...,nudna jestem, wiem) A dasz rade jeszcze mi tez kupic ten zestaw za 5 zł dla psa? 5 zł, tzn za 1 funt? Kurcze ze szczeniakami to jest tak, ze rosna jak na drozdzach. Dlatego nie rozumiem ludzi, ktorzy chca tylko szczeniaka, przeciez w koncu i tak bedzie duzy! A taki roczny czy kilku letni piesek tez sie łatwo uczy! Nawet moj Denis wariat się szybko uczy;)
  8. Wiem wiem, ale "ten" piesek, byl taki inny, taki smutny, chyba znasz to uczucie;) A Zahir po naszym dzisiejszym plakatowaniu bedzie miec domek szybciuteńko... Timba jest w szpitalu, z taką bidą że szok. Timba ma takie futerko, jakby była gdzieś w domu, dziwne, nigdy nie widzialam u psa ze schroniska tak miłego futerka.
  9. Ja nie wiem, ale wydaje mi sie, że gdzieś od kogos mi sie obiło, że raczej się nie da:(
  10. Tytuł zmieniony. Mysłałam że chcesz żebym załozyła ten wątek...
  11. Heh leniuszek, upały mu pewnie też doskwierają:)
  12. To tak jak Deniś:) Dobrze że juz sie przekonała do rodzinki, Denis chyba nie prędko! Oj Zuziu, jakie ty masz rozrywki z ta Polcią! Śpiewająca Pola!
  13. Takie nieszczesci tą psinke spotkały, czy w końcu coś się zmieni???
  14. Oj biedna Sarunia, widze że trzeba ostro podbijać!
  15. Ulbionym bo jedynym? ;D A tam z boku ucieto siostrzyczke? To jest Minia? Sorki, ale ja zawsze mam sto pytan nie na temat. Ale mała juz urosła, czy mi sie wydaje? Moglaby wejsc szwagrowi do kieszonki;)
  16. Kiwi współczuje szczerze. Dlaczego te psioki tak nas calują po zjedzeniu takich rzeczy??? Hehehe, niezła historyjka:) A wczesnie tez widzialam Stokrote na allegro;)
  17. Nowe fotki TEOnia z dzisiaj. Jest bardzo smutny:( Upał mu doskwiera, siedział w budzie. Wyszedł tylko zobaczyc co sie dzieje i zaraz sie schował. A te dzióry w siersci, czy moze ktos zauwazył, moze się zmiejszyły... [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/99/0a4dbbcbb128f77f.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/62/5247504f30e7fee5.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/99/63c35500d0a1da17.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/99/4c8ef5681d84ca10.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/99/e42c026d6275eacc.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  18. Aga czy Togo ma wątek? Bo tu wstawiałam ostatnio jego fotki, a mam kilka nowych, Togo coraz smutniejszy:(
  19. (pomyliłam i usunełam pierwszy post:( czy da sie go jakoś zwrócić?) Jarys - oddany przez właściciela, jest w schronie od 25 lutego 2004 roku. Jest już starym pieskiem, nie wiem dlaczego ktoś oddał taką piękność:( Niezwykły, od razu rzuca się w oczy. Poprostu inny, taki schroniskowy rodzynek:) Każdy na jego widok robi wielkie oczy. Dlaczego jest skazany na schron, dlaczego nikt go nie chce??? 27 październik 2007 Jasyrek trafia do domu!!!:) 21 kwietnia 2007 Jasyrek odchodzi za tęczowy most [']['][']:-(
  20. Timba to dosyć duża i dobrze zbudowana suńcia, o milusieńkim futereczku, jak puszek, i ładnym umaszczeniu. Obecnie jest w szpitalu w schronisku. Miala niewielką operacje usunięcia guzka z pleców, i na razie nie ma tak futrka, ale to bardzo malutkie. Timba jest miła, lubi baaaaaaaardzo być głaskana, a ręce same ciągną do niej. Wesoło się uśmiecha i jest bardzo ciekawska. Sterylizacje miała 2 lata temu. Co więcej napisze AgaG A oto PIĘKNA TIMBA, prawdziwa dama!
  21. Świetne imie, świetnie pasuje! Bąbel:) Heh, cud miód z tym naszym bąblem!
×
×
  • Create New...