Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Pytasz a wiesz - TAMCI!!! :) Ale jesteś pewna, że to się zaczyna goić? Jakiś makabryczny lekko ten opis!
  2. Ah, jak ja kiedyś psa z rowu wyciągnęłam nosiłam po wetach i strażach m. to jeszcze od właścicieli usłyszałam, że bezczelnie się wpie.... no właśnie;) No więc nie ma za co Dżdżo:) Btw jak tam ręka?
  3. Oszzzz kurde!!! Oby bardzo bardzo żałowali i oby się to nie powtórzyło! Powinni oni dostać Twoje dane i przyjść z podziękowaniem. Wrrrr
  4. Nasz mały dzielny Dżdżowniś:) Oby z tą rękom było wszystko ok, brzmi bardzo nieciekawie. Kurde, mnie jeszcze pies nie pogryzł, ale pewnie boooolii jak cholera. Ciekawe co z psem, dobrze jednak, żeby znaleźli się Ci fantastyczni właściciele
  5. No proszę jakie nowiny! Gdzie ten nasz pupil wybył, no no, trzymam kciuki, żeby to już był ten ostateczny i jedyny dom:) Tzn już chyba jest ale, nie zaszkodzi;)
  6. Eliza -pięknie uchwyciłaś błysk w oku psiaka:) Coś mojego, zdjęcie bez żadnych przeróbek, jedynie przycięte. Zrobione za pomocą soczewki +10 d. ... :/ Także proszę o oszczędzenie mnie;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1751/cc0bf1095fb6a867.jpg[/IMG][/URL]
  7. :) Haha no on nigdy nie ogarnia która noga gdzie i kiedy;)
  8. Mój najśliczniejszy świnniaczek [IMG]http://images42.fotosik.pl/561/d511f2935990b36bmed.jpg[/IMG] Obstawa;) [IMG]http://images48.fotosik.pl/388/faa8a8b2f550312amed.jpg[/IMG] Pies, co o jednej nodze stał [IMG]http://images45.fotosik.pl/1531/b39d51aed07eb35amed.jpg[/IMG] Komitet powitalny [IMG]http://images42.fotosik.pl/561/d5932cb8b5955b42med.jpg[/IMG] Przystojności [IMG]http://images35.fotosik.pl/1601/4a73585998dfcdb4med.jpg[/IMG]
  9. Bazarek ciuchowy, 30% dla Was. Więcej nie mogę... "nasz" dług jest naprawdę mega:( Sprawdźcie, czy nie ma błędów, bo mózg mi lekko sfiksował;) [B]proszę podnosić! [/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231712-***CIUCHY!!!-Na-leczenie-Gmosia-i-mega-d%C5%82ug-13-ty%C5%9B-z%C5%82-Do-14-09-g-20-00-***"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231712-***CIUCHY!!!-Na-leczenie-Gmosia-i-mega-d%C5%82ug-13-ty%C5%9B-z%C5%82-Do-14-09-g-20-00-*** [/URL]
  10. Bazarek ciuchowy, 70% dla Was. Sprawdźcie, czy nie ma błędów, mózg mi lekko sfiksował;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231712-***CIUCHY!!!-Na-leczenie-Gmosia-i-mega-d%C5%82ug-13-ty%C5%9B-z%C5%82-Do-14-09-g-20-00-***[/url]
  11. Ja bym go nie oddała... nie potrafiłabym. Dłużej niż tydzień nie mogłabym mieć zwierzęcia na dt, nie mam nerwów do takich rozstań... Przecież takie zwierzątko myśli, że jest już u siebie, w swoim domku:( A potem ta pustka...
  12. Kochane rozczochrane mordki. Ale im zazdroszczę, chętnie bym się z nimi zamieniła;)
  13. Gentamycyna na mojego chomika podziałała świetnie i szybko. Jestem zachwycona tym lekiem, a kosztuje tylko 3 zł:) Żeby wszystko tyle kosztowało:/ A Fraszka walczy tak dzielnie już od tak dawna, że musicie walczyć dziewczyny, tak dobrze Wam idzie!!! Głaski i całuski dla futrzanej pacjentki.
  14. Wysłałam 20 zł z bazarku kagańcowego. Niestety nic się nie sprzedało na allegro:( Będę jeszcze próbować.
  15. Wysłałam Jagience 20 zł z bazarku kagańcowego. Niestety nic się nie sprzedało na allegro:( Będę jeszcze próbować.
  16. [quote name='black_sheep']Bazarek kagańcowy, 50% dla Was :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229857-*-SK%C3%93RZANE-KAGA%C5%83CE-na-leczenie-Gmosia-i-mega-d%C5%82ug-11-ty%C5%9B-z%C5%82-Do-1-08-g-20-00-*?p=19421571#post19421571[/URL][/QUOTE] Dziewczyny z tego bazarku będzie dla Was [B]20 zł[/B], ale niesprzedane kagańce próbuje sprzedać jeszcze na allegro. Koniec aukcji 15stego, jeśli się coś sprzeda to wpłacę całość, dlatego na razie przytrzymam kaskę. Linki do aucji na bazarku
  17. Nie dziwne, że się nim babki zachwycają bo uroczak jest! Wiem, że ciężko jest z takimi chorowitami, u mnie każdy jeden coś ma nie tak:(
  18. Na szczęście ten pudelek zostanie w Polsce:) Ta rodzina, która opiekowała się nim po mnie, nie potrafiła już go oddać:) Przed chwilą była u mnie kobieta, która niedaleko mieszka... Płakała, jej psu ktoś na czole wyciął znak... ch*j*... Pytała co może zrobić... niestety tylko wezwać policję, a co oni mogą, jak nie wiedzą kto to zrobił... Boże jacy Ci ludzie są PO PIE PSZE NI!!!! :(
  19. Hahaha, takiej to dobrze, miejmy nadzieje, że GMO nie poszedł w ślady mamusi;) :knajpa:
  20. Ja też już otworzyłam bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229857-*-SKÓRZANE-KAGAŃCE-na-leczenie-Gmosia-i-mega-dług-11-tyś-zł-Do-1-08-g-20-00-*?p=19421601#post19421601"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229857-*-SKÓRZANE-KAGAŃCE-na-leczenie-Gmosia-i-mega-dług-11-tyś-zł-Do-1-08-g-20-00-*?p=19421601#post19421601[/URL] [COLOR=#4b0082][B]hopkające ciotki przybywajcie!!![/B][/COLOR]
  21. [quote name='magdola']Tak myślałam;) prosiłas o sugestie to napisalam :evil_lol:[/QUOTE] Hehe a nie, od razu porprawiłam;) [quote name='Dżdżowniś'] Pojechałam do miasta na chwile odpocząć [/QUOTE] Też masz pomysły! ;)
  22. Bazarek kagańcowy, 50% dla Was :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229857-*-SK%C3%93RZANE-KAGA%C5%83CE-na-leczenie-Gmosia-i-mega-d%C5%82ug-11-ty%C5%9B-z%C5%82-Do-1-08-g-20-00-*?p=19421571#post19421571[/url]
  23. [quote name='magdola']A moze by tak wymazać w "paint-cie" te niedostępne rasy???? Bo ja już miałam ochotę.......na ten najmniejszy [/QUOTE] Można by, można;) Ja wcale nie mam co robić;)
  24. Mój też gotowy, ale czekam z otwarciem do czasu sprawdzenia przez Dżdżowniś. Nie wiem czy ceny dałam dobre i czy opisy są ok. Może ktoś ma jeszcze jakieś sugestie? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229857-ROBI%C4%98-kaga%C5%84ce-sk%C3%B3rzane-b%C4%99d%C4%85[/url]
×
×
  • Create New...