-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
Potrącony przez samochody Jamniś przy puławskiej wawa.
black sheep replied to Dżdżowniś's topic in Grupa 4
Pytasz a wiesz - TAMCI!!! :) Ale jesteś pewna, że to się zaczyna goić? Jakiś makabryczny lekko ten opis! -
Potrącony przez samochody Jamniś przy puławskiej wawa.
black sheep replied to Dżdżowniś's topic in Grupa 4
Ah, jak ja kiedyś psa z rowu wyciągnęłam nosiłam po wetach i strażach m. to jeszcze od właścicieli usłyszałam, że bezczelnie się wpie.... no właśnie;) No więc nie ma za co Dżdżo:) Btw jak tam ręka? -
Potrącony przez samochody Jamniś przy puławskiej wawa.
black sheep replied to Dżdżowniś's topic in Grupa 4
Oszzzz kurde!!! Oby bardzo bardzo żałowali i oby się to nie powtórzyło! Powinni oni dostać Twoje dane i przyjść z podziękowaniem. Wrrrr -
Potrącony przez samochody Jamniś przy puławskiej wawa.
black sheep replied to Dżdżowniś's topic in Grupa 4
Nasz mały dzielny Dżdżowniś:) Oby z tą rękom było wszystko ok, brzmi bardzo nieciekawie. Kurde, mnie jeszcze pies nie pogryzł, ale pewnie boooolii jak cholera. Ciekawe co z psem, dobrze jednak, żeby znaleźli się Ci fantastyczni właściciele -
No proszę jakie nowiny! Gdzie ten nasz pupil wybył, no no, trzymam kciuki, żeby to już był ten ostateczny i jedyny dom:) Tzn już chyba jest ale, nie zaszkodzi;)
-
Eliza -pięknie uchwyciłaś błysk w oku psiaka:) Coś mojego, zdjęcie bez żadnych przeróbek, jedynie przycięte. Zrobione za pomocą soczewki +10 d. ... :/ Także proszę o oszczędzenie mnie;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1751/cc0bf1095fb6a867.jpg[/IMG][/URL]
-
:) Haha no on nigdy nie ogarnia która noga gdzie i kiedy;)
-
Mój najśliczniejszy świnniaczek [IMG]http://images42.fotosik.pl/561/d511f2935990b36bmed.jpg[/IMG] Obstawa;) [IMG]http://images48.fotosik.pl/388/faa8a8b2f550312amed.jpg[/IMG] Pies, co o jednej nodze stał [IMG]http://images45.fotosik.pl/1531/b39d51aed07eb35amed.jpg[/IMG] Komitet powitalny [IMG]http://images42.fotosik.pl/561/d5932cb8b5955b42med.jpg[/IMG] Przystojności [IMG]http://images35.fotosik.pl/1601/4a73585998dfcdb4med.jpg[/IMG]
-
Bazarek ciuchowy, 30% dla Was. Więcej nie mogę... "nasz" dług jest naprawdę mega:( Sprawdźcie, czy nie ma błędów, bo mózg mi lekko sfiksował;) [B]proszę podnosić! [/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231712-***CIUCHY!!!-Na-leczenie-Gmosia-i-mega-d%C5%82ug-13-ty%C5%9B-z%C5%82-Do-14-09-g-20-00-***"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231712-***CIUCHY!!!-Na-leczenie-Gmosia-i-mega-d%C5%82ug-13-ty%C5%9B-z%C5%82-Do-14-09-g-20-00-*** [/URL]
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
black sheep replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Bazarek ciuchowy, 70% dla Was. Sprawdźcie, czy nie ma błędów, mózg mi lekko sfiksował;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231712-***CIUCHY!!!-Na-leczenie-Gmosia-i-mega-d%C5%82ug-13-ty%C5%9B-z%C5%82-Do-14-09-g-20-00-***[/url] -
Ja bym go nie oddała... nie potrafiłabym. Dłużej niż tydzień nie mogłabym mieć zwierzęcia na dt, nie mam nerwów do takich rozstań... Przecież takie zwierzątko myśli, że jest już u siebie, w swoim domku:( A potem ta pustka...
-
Kochane rozczochrane mordki. Ale im zazdroszczę, chętnie bym się z nimi zamieniła;)
-
Co jeszcze można zrobić?- niewydolność wątroby
black sheep replied to ma_ruda's topic in Weterynaria
Gentamycyna na mojego chomika podziałała świetnie i szybko. Jestem zachwycona tym lekiem, a kosztuje tylko 3 zł:) Żeby wszystko tyle kosztowało:/ A Fraszka walczy tak dzielnie już od tak dawna, że musicie walczyć dziewczyny, tak dobrze Wam idzie!!! Głaski i całuski dla futrzanej pacjentki. -
Wysłałam 20 zł z bazarku kagańcowego. Niestety nic się nie sprzedało na allegro:( Będę jeszcze próbować.
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
black sheep replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Wysłałam Jagience 20 zł z bazarku kagańcowego. Niestety nic się nie sprzedało na allegro:( Będę jeszcze próbować. -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
black sheep replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='black_sheep']Bazarek kagańcowy, 50% dla Was :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229857-*-SK%C3%93RZANE-KAGA%C5%83CE-na-leczenie-Gmosia-i-mega-d%C5%82ug-11-ty%C5%9B-z%C5%82-Do-1-08-g-20-00-*?p=19421571#post19421571[/URL][/QUOTE] Dziewczyny z tego bazarku będzie dla Was [B]20 zł[/B], ale niesprzedane kagańce próbuje sprzedać jeszcze na allegro. Koniec aukcji 15stego, jeśli się coś sprzeda to wpłacę całość, dlatego na razie przytrzymam kaskę. Linki do aucji na bazarku -
Nie dziwne, że się nim babki zachwycają bo uroczak jest! Wiem, że ciężko jest z takimi chorowitami, u mnie każdy jeden coś ma nie tak:(
-
Na szczęście ten pudelek zostanie w Polsce:) Ta rodzina, która opiekowała się nim po mnie, nie potrafiła już go oddać:) Przed chwilą była u mnie kobieta, która niedaleko mieszka... Płakała, jej psu ktoś na czole wyciął znak... ch*j*... Pytała co może zrobić... niestety tylko wezwać policję, a co oni mogą, jak nie wiedzą kto to zrobił... Boże jacy Ci ludzie są PO PIE PSZE NI!!!! :(
-
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Piękne zdjęcie i piękna rodzina:) -
Hahaha, takiej to dobrze, miejmy nadzieje, że GMO nie poszedł w ślady mamusi;) :knajpa:
-
Ja też już otworzyłam bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229857-*-SKÓRZANE-KAGAŃCE-na-leczenie-Gmosia-i-mega-dług-11-tyś-zł-Do-1-08-g-20-00-*?p=19421601#post19421601"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229857-*-SKÓRZANE-KAGAŃCE-na-leczenie-Gmosia-i-mega-dług-11-tyś-zł-Do-1-08-g-20-00-*?p=19421601#post19421601[/URL] [COLOR=#4b0082][B]hopkające ciotki przybywajcie!!![/B][/COLOR]
-
[quote name='magdola']Tak myślałam;) prosiłas o sugestie to napisalam :evil_lol:[/QUOTE] Hehe a nie, od razu porprawiłam;) [quote name='Dżdżowniś'] Pojechałam do miasta na chwile odpocząć [/QUOTE] Też masz pomysły! ;)
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
black sheep replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Bazarek kagańcowy, 50% dla Was :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229857-*-SK%C3%93RZANE-KAGA%C5%83CE-na-leczenie-Gmosia-i-mega-d%C5%82ug-11-ty%C5%9B-z%C5%82-Do-1-08-g-20-00-*?p=19421571#post19421571[/url] -
[quote name='magdola']A moze by tak wymazać w "paint-cie" te niedostępne rasy???? Bo ja już miałam ochotę.......na ten najmniejszy [/QUOTE] Można by, można;) Ja wcale nie mam co robić;)
-
Mój też gotowy, ale czekam z otwarciem do czasu sprawdzenia przez Dżdżowniś. Nie wiem czy ceny dałam dobre i czy opisy są ok. Może ktoś ma jeszcze jakieś sugestie? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229857-ROBI%C4%98-kaga%C5%84ce-sk%C3%B3rzane-b%C4%99d%C4%85[/url]