Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. ojej, tekst jest, to ja moge wstawić na allegro, tylko taką zwykłą...
  2. [quote name='kiwi'] a to nowa sofcia:) [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy14/1210/202381/previews/5552378_demon_1595.jpg[/IMG][/quote] Brak mi słow, ale są cudne!
  3. słodka parka:) Rudek jest jak taki większy kotek:)
  4. Wow Zuziu, a ściemniałaś że się na kompie nie znasz, a tu... album Polci, Inusi i Isi:) suuuuuuuuuper:)
  5. na pierwszej stronie wstawiłam też dwie fotki jeszcze ze schronu:(
  6. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/156/a9c52c7e838103e7.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/156/6eedbf9bd009fe2e.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  7. No bokserka to jest wyjątkowo biedna, bo jest taka ładna i nikt jej nie chce:( Wakacje mineły, a ja delej nie mam TVP3:(
  8. No tak, nie ma co się łudzić, już pewnie nie zadzwonią, ale są jeszcze inni ludzie...
  9. Timba jest milutka, można ją głaskać, jest delikatna, tylko duża i jak chodzi to aż podskakuje:) Ale radosny ma pyszczek:) Chyba też lubi sobie pojeść, bo dosyć okrąglutka jest. Przyjazna wobec innych suczek:)
  10. Jejku a co tu takie zmiany na forum, jakieś ramki, i inne cuda... Kiwi jak tam egzamin? Mi jeden poszedł, drugi nie:( Masz miły głos przez telefon, ludzie Ci pewnie ufają, jak gdzieś dzwonisz w sprawie psów:) A jak tam nasza Grubcia najgrubsza?
  11. niezła śpiąca gromadka:) Super foty:)
  12. bo taki jest ten nasz porypany świat!
  13. Kiwi bedziesz miec jutro jakies plakaty? Jak tak to byś mi moze dała kilka
  14. O rany, Kiwi nie przebiera w słowach, niezła aukcja:) Można się popłakać. Martwi mnie tylko to, że to co przytrafiło się gurbci napewno przytrafia się innym psom, trzeba coś z tym zrobić:(:(:(
  15. Moja biedna boróweczka, taka smutna:(
  16. Heh pańcia jest tak zadowolona z pieska, że chyba siłą by się go jej nie wyciągneło, nawet wołami!
  17. kiedy tylko bede w schronisku bede brac Teonia na spacerek... tylko tyle moge mu dać... nie ma odezwu z allegro, nie wiem juz co moge zrobić, biedny psiorek:(
  18. Cathedral oferuje tymczas dla Timby... czy coś z tego wyjdzie?
  19. Heh jaki miły, życzliwy pan:) Jeśli Rudek lubi bułke, to może zamist ryżu dawaj mu rozkruszoną bułke z mięskiem. A ja tam daje mojemu domowe pycha jedzonko i grubiutki taki:) Żeby Denis oddał Rudkowi pół swojego apetytu była by norma:)
×
×
  • Create New...