[quote name='kiwi']
a to nowa sofcia:)
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy14/1210/202381/previews/5552378_demon_1595.jpg[/IMG][/quote]
Brak mi słow, ale są cudne!
Timba jest milutka, można ją głaskać, jest delikatna, tylko duża i jak chodzi to aż podskakuje:) Ale radosny ma pyszczek:) Chyba też lubi sobie pojeść, bo dosyć okrąglutka jest. Przyjazna wobec innych suczek:)
Jejku a co tu takie zmiany na forum, jakieś ramki, i inne cuda...
Kiwi jak tam egzamin? Mi jeden poszedł, drugi nie:( Masz miły głos przez telefon, ludzie Ci pewnie ufają, jak gdzieś dzwonisz w sprawie psów:)
A jak tam nasza Grubcia najgrubsza?
O rany, Kiwi nie przebiera w słowach, niezła aukcja:) Można się popłakać.
Martwi mnie tylko to, że to co przytrafiło się gurbci napewno przytrafia się innym psom, trzeba coś z tym zrobić:(:(:(
kiedy tylko bede w schronisku bede brac Teonia na spacerek... tylko tyle moge mu dać... nie ma odezwu z allegro, nie wiem juz co moge zrobić, biedny psiorek:(
Heh jaki miły, życzliwy pan:)
Jeśli Rudek lubi bułke, to może zamist ryżu dawaj mu rozkruszoną bułke z mięskiem. A ja tam daje mojemu domowe pycha jedzonko i grubiutki taki:) Żeby Denis oddał Rudkowi pół swojego apetytu była by norma:)