-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
:) :) :) :)
-
ooooooooo:):):):) to dobrze
-
Zosia, już Isia pojechała do SWOJEGO Domu do ZuziM !!!!
black sheep replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie jestem na bierząco, bo tu się tyle dzieje:) Zuziu, jak chcesz avatarek, wyślij mi fotki na email, albo powiedz które, jak są na wątku. -
Nowe fotki, jak obiecałam, i fotki Deniskowego domku. Mi się podoba, najważniejsze, że Deniskowi też. Co o nim myślicie? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/207/0ce66a6707d21b2d.jpg[/IMG][/URL] Kto mnie pogłaszcze po brzuszku? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/207/e48dfe34695ce987.jpg[/IMG][/URL] Pora wstawać:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/206/0f46b416d6f276e6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/207/3980936a4927a075.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/207/3a85f9de973e0ac2.jpg[/IMG][/URL] A tutaj widać dach, chciałam żeby był czerwony, tak jak dach od garażu. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/216/ad2e075d454acbfd.jpg[/IMG][/URL]
-
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
Już wstawiłam, ale i tak nic mąrdego mi go głowy nie przyszło. -
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
black sheep replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Nie ma sprawy, i polecam się na przyszłość:) Oskarek jest piękny:) -
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
black sheep replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Już wstawiam, fotki najładniejszego pieska uszatka na świecie:) [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/215/74f5eb64744a584b.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/207/f56722c367206c6b.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/215/399c77f6a67944d1.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/170/29388184a23a779d.jpg[/IMG][/URL][/IMG] -
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
Ok wstawiłam sunie bez poprawek -
Mordka Deniska się nic nie zmieniła:) Ale wiem wiem, fajnie się ogląda zdjęcia wesołego psa:) No i miałam wstawić zdjęcia jego domku. Będą, prosze się uzbroić w cierpliwość.
-
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
black sheep replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
mogę wstawić, mój mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], jak dostane zdjęcia to wstawie -
Taaak, i pani niezwykle cierpliwa raczej:) Droga Wiedźmo, a gdzie ty się podziewałaś, jak Cię nie było?
-
Kurcze taki piękny i rasowy pies może znaleść dom szybko na allegro. Polecam się
-
niech to szlak, co się dzieje, dlaczego wszystko na raz:(:(:(:(:(:(
-
Aga zna, bo sama go zakładała, ale proszę: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21774[/URL]
-
Aga a wątek Tea? Może też by go umieścić. Mi tak Teonia żal, to mój ulubieniec schroniskowy:(
-
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
ojej, to może by się przydał nowy tekst, bo ten jest mało porywający. Jeśli pozwolisz dopisze kilka zdan? -
Mój tekst na allegro. WSTĘPNY. Poczekam na winiki badań. Jasyr to niezwykły pies. Spędził 2,5 roku w schronisku. Oddany przez właściciela, nie wiadomo dlaczego, gdyż to ideał psa. Zachwyca każdego i przyciąga wzrok, gdyż jest niezwykle pięknym psem. Wygląda jak piesek z bajki - choć jego życie bardzo różni się od bajkowego. Ale może dzięki tobie, jego historia zokończy się szczęśliwie? Dopisz zakończenie do tej historii: „ W wielkim grodzie króla Kraka żyła sobie szczęśliwie rodzina, w której wszyscy bardzo się kochali. Mieli małego, pięknego pieska, imieniem Jasyr. Gdzie tylko się z nim pojawiali, natychmiast go chwalono, za urodę i piękną postawę. Niestety, zdażyło się nieszczęście, na rodzinę spadł pech. Dopadły ich wszystkie możliwe nieszczęścia. Piesek stał się ciężarem, przestano go kochać, przestano się nim interesować. Więc jego pan, który zachował wobec niego resztę uczuć, szukał dla niego innego domu. Wszędzie gdzie zapukał, mówiono : nie. „My mamy już psa”, „ Pies na pewno będzie gonił nasze koty”, „Nie mamy w naszym domu miejsca, dla tak pięknego psa” – wszyscy odmawiali. Pan oddał więc Jasyrka do schroniska. Spędził w nim długie lata, posmutniał i stracił wiarę, że jeszcze kidyś ktoś go przygarnie do swojego serca. Zaniedbany w schronisku, został w końcu zauważony przez wolontariuszy, którzy zaopiekowali się nim i dali dom tymczasowy… Jasyr nie stracił swojej urody, a zwłaszcza zachował urodę wewnętrzną, którą obdaruje swoich nowych właścicieli…„ Jarysek potrzebuje normalnego, stałego domu. Nie jest już młodym psem, więc potrzebuje go naprawde pilnie. Mimo, że dużo przeszedł w swoim szyciu, jest przyjaźnie nastawiony do ludzi. Ciągle domaga się zainteresowania swoja osoba. Lubi sobie poleniuchować, wspaniały dla osoby, która prowadzi spokojny tryb życia. OPIS: Rasa mix, znawcy ras mogą się dopatrzeć wielu rodzai. Futro gdy odrośnie po ostrzyżeniu, będzie długie. Wiek około 8 lat. Wielkość średnia - krotko-łapy grubasek. Kastrowany. Łagodny wobec zwierząt. To czarująca istota łagodna jak baranek.