-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
Punia i Fraszka już razem za TM
black sheep replied to ma_ruda's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Faktycznie zbieg okoliczności z tymi buldożkami... Ciekawe jak ta historia się zakończy:) Nie smuć się marudo, wszytsko się ułoży tak jak ma być! -
Tak ogladałam już program, no po takim występie Nortonka musi być domek!!!!!!!!!!!!!!
-
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Właśnie oglądam program, niestety z netu. Ślicznie Norusia wypadła, faktycznie grzeczna jak anioł, no no:) -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Oby teraz znalazł się domek!!!!! -
Kwi skoro to początek choroby, to nic poważnego mu nie grozi, bo ważne że szybko wykryta. Może niech Demon mieszka tylko na jednym piętrze, zrób mu kuwete itp. Co do łóżka najlepiej by było go oduczyć wyskakiwania, ale teraz to pewnie trudno, może chociaż Tole by się dało oduczyć. Przecież to dla ich dobra:( Życze dużo zdrowia dla Demonka
-
Tak,czekamy, czekamy:)
-
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że mi przypomniałaś o zdjęciach Pati, są śliczne, te wstawie. A co do tekstu, to dać też ten z allegra agi i thei, czy te stary, który miałam? -
KRAKÓW - Birint - zostawiony bez słowa wyjaśnienia
black sheep replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Co za babsko:shake: -
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Teoniu kochany, niedługo Cie odwiedzę, najprawdopodobniej we wtorek, więc trzymaj się! Kupię Ci coś pysznego, co byś jeszcze chciał? Nie wiem dlaczego do niego gadam, przecież Teoś nie siedzi na dogo:( Ale tęsknie za pieskiem i mi się udziela! -
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
Aukcja kończy się jutro w nocy, więc w sumie pojutrze. Wstawie więc w niedziele, dam tu link. -
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
Aga ja moge wstawić, było mówione, że na zmiane. Wstawie swoją aukcję jutro. -
[B]A teraz pora na piękne, przepiękne fotki z naszej dzisiejszej wycieczki z Deniskiem:)[/B] To na samym początku, pierwsze objawy zmęczenia;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/250/8ae94ab2dfc7f913.jpg[/IMG][/URL] Widoczek: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/259/2347449ee36c9e17.jpg[/IMG][/URL] Denisek wpatruje się w swoją miejscowoć z góry... i odpoczywa leniuch jeden:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/250/7908f385dafa7878.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/250/7cbad733d90c6f75.jpg[/IMG][/URL] To jedno z niewielu w życiu Denisa zdjęcie z zamkniętą paszczą! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/214/0bf8e93b9642bb05.jpg[/IMG][/URL] Taki jestem piękny, i czasem też poważny! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/250/1dfac2476912bf02.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/250/bc273896919ba9fb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/250/0a3e868a919da545.jpg[/IMG][/URL] Niestety, naszego domku nie widać, ale tak wygląda STRYSZAWA:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/250/ade1b6dac718791f.jpg[/IMG][/URL] Denis podróżnik! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/214/1e3bc52882292b55.jpg[/IMG][/URL]
-
Patia gratuluję śliczności!
-
Dzięki za rade Perfi, ale ja własnie ucze się robić na drutach i sprawie rodzince szaliczki:diabloti: Ale tak na poważnie, to chyba babci kupie, bo nikt inny do głowy mi nie przychodzi. No bo ja dostane gratis:eviltong: Ale łądny Denisek jest, prawda?
-
Zosia, już Isia pojechała do SWOJEGO Domu do ZuziM !!!!
black sheep replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Taaak, ful wypas:) -
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Biedny Boluś, maleństwo kochane śliczne. Myślimy o tobie! -
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
black sheep replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Cudownie, Kasanowa wraca do szybko do formy:) -
Czy mieszanka boksera z amstaffem może zostać kanapowcem????????
black sheep replied to agaaaa's topic in Wychowanie
O tak to najlepsza decyzja! Gratuluje pociechy i życze powodzenia:) -
[quote name='Faro']Kierując sie "lokalnym patriotyzmem" podaję "oficjalnie" najpierw na krakowskim wątku informacje : udało sie zrealizować to o czym niektórzy wiedzieli , ale dzielnie trzymali w tajemnicy : wczoraj zamknęliśmy "nasz" kalendarz "metamorfozy serc 2007" - zainteresowanych zapraszam tu : [URL]http://forum.boksery.pl/tematy13/kalendarz-quotmetamorfozy-serc-2007-quot-vt3706.htm#67105[/URL] Dodam tylko , ze pomysł zrodził sie pod wpływem założonej na dogomanii przez Patię galerii "METAMORFOZY" - dlaczego serc ? chciałam pokazać jak mądrą miłością i sercem mozna zmienić los psiaka . NAWET JEŚLI WYDAJE SIĘ, ZE SYTUACJA JEST BEZNADZIEJNA . Jeśli pod wpływem tego kalendarza przez mądrą adopcję uda sie uratować choć o jedno psie istnienie więcej to będzie super (choć mam nadzieję, ze dzięki pozyskanym z jego sprzedaży środkom uratujemy więcej psiaków) Psiaki z kalendarza to "bohaterowie" dogomanickich lub z "forum-boksery" wątków . Z przyczyn technicznych (jakość zdjęcia ze schroniska) nie udało sie umieścic historii największej chyba metamorfozy - Serwa , ale bardzo dziękuje Irmie za odpowiedź na ma prośbę i gotowośc pomocy .[/quote] Strasznie jestem dumna, bo w kalendarzu jest mój Denisek:loveu: :loveu: :loveu:. Tylko ja się kiedyś wygadałam, i to na forum o kalendarzu:oops: Ale wiedziała o tym chyba tylko AgaG, za co przepraszam... Już nie mogę się doczekać jak będę mieć kalendarz:) Duma mnie rozpiera, taki Denisek jest tam śliczny!
-
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
O tak Zwierzak nie daj się!;) -
Zosia, już Isia pojechała do SWOJEGO Domu do ZuziM !!!!
black sheep replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No właśnie? Może Isia już pękła z przejedzenia????;) -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Norusia kochana, zdrowa bądź:):):):):):):) -
Kraków biedaki ze schronu w pilnej potrzebie Omar ma dom!!!!!!
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Oj Biedactwa "malutkie":(