Chodziło mi o to, jak ma im zależeć na zwierzętach, skoro nawet za pieniądze nie chce im się ich leczyć;( To dolujące. Ja byłam z Denisek u jedego weta, (bo ma kulke na brzuchu) i powiedział: operacja, koszt ok 100 zł. Byłam u drugiego, długo badał, raczej jemu ufam bardziej: tłuszczak, zupełnei nie groźny... Może jak zmienisz weterynarza, będzie lepiej:)