Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Naszczęście pies Perfi nie jest już szczeniakiem, troszkę tu poplątałyśmy. Co do piszczenia czytałam o tym w książce "Dlaczego mój pies...?" Johna Fisher'a
  2. Ojej, a ja myślałam, że pięć... teraz nie wiem które usunąć...;( które jest najgorsze?
  3. Autor: black_sheep (Kaśka) Model: Denis Tytuły: 1 zdjęcie - Uśmiech psa szczęśliwego 2 zdjęcie - Zamyślony 3 zdjęcie - Podróżnik [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/219/15191fe5838bed26.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/255/77f6d3370718f80e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/219/50fc0528f554e50f.jpg[/IMG][/URL]
  4. Rany, ja jestem prawdziwą TV-maniaczką i też jej nie kojażę... Może już jest zdjęta? JoSi masz świetnego kota, tego burego z pióropuszem:) Ja też mam burą kocicę:)
  5. Straszna bida, przydał by się tymczas. A imię też takie nie zabardzo...
  6. Biedactwo malutkie! Napewno wspomogę chciaż troszeczekę...:(
  7. Nie wiem jak na niego działa, ale wolę, żeby gryzł zabawke niż mnie;)
  8. Jest taka zabawka "ósemka" którą poradziła mi AgaG, i choć Denisek zabawek nie lubi, ta mu przypasiła:) Jak chce mnie zaczepiać, mam ją w ręku i mi ją wyrywa, i tym się zajmuje. Denis wogóle woli bawić się miskami bardziej niż miśkami:) Zwłaszcza w roznoszenie ich po ogrodzie.
  9. Smycz przyda Ci się też w schronisku:)
  10. Noemik jeśli będziesz z wolontariuszkami to możesz praktycznie wszystko robić w schronisku, pieska wyprowadzić itp. Całuski dla ślicznego pana!
  11. Noemik mój Denisek też sika jak suczka. Był w boksie z suczkami i pewnie dlatego... No nie umie podnieść tej łapy! Co do cebuli, to lepiej z nią nie przesadzać, bo czytałam tu na forum, że jest szkodliwa dla psów.
  12. Wczoraj fotka była na 9 stronie w kategorii "dom i ogród", dziś już na 5:) :D
  13. Wsytawiłam fotke Teosia na konkurs z allegra, na najlepszą fote reklamową:) [URL]http://allegro.pl/allefotografia/images/view.php?pid=1654[/URL]
  14. Ja czytałam, że jak gryzie, to czeba piszczeć, to zrozumie, że to nas boli, bo to nie zabawa:(
  15. Te wyciągane kupuje się według wagi. Ja takiej nie mam. Mam taką długą smycz, którą też można skracać, bo ma takie zaczepki. Jest w każdym zoologicznym. Taka długa smycz, z zaczepkami co kilkanaście centymetrów. Jak się chce skrócić, to się zaczepia chaczyk. Ale pogmatwałam! W każdym razie, kup mocną smycz, bo ja oszczędzałam na smyczach, i tyle z tego miałam, że Denis po kolei je urywał:)
  16. Ojej, Moano, faktycznie dałaś psu wycisk! Denis po pół godziny marszu pod góre, przewraca się, brzuch pokazuje, łapami wywraca:) Rudek to prawdziwy zapaśnik! Denis by nie dał rady:)
  17. Czekamy na foteczki! Z utęsknieniem!
  18. Nie wiem jaki porzytek z kota, moja Lalunia tylko je i śpi. W lecie łowi jeszcze, ale teraz? Wychodzi tylko na 3 minutki i już drapie, że chce do domu. I śpi. I je. I śpi. I grubnie. Jak ktoś do nas przychodzi mówi: o rany, ale gruby kot!! Ale to takie milusie, futrzate, kofane:) Całuski dla pannic! Od kawalera Deniska też;)
  19. Noemik ja mam psa od czerwca, i jeszcze nie nadaje się do spuszczania ze smyczy, to sprawa indywidualna dla psa. Najlepsza będzie dłuuuuga smycz, albo taka wyciągana. Całuski dla słodziaczka!
  20. Heh ten język na tych fotkach, wygląda jak doczepiony:)
  21. Mój Denis to też taki wulkan, ciekawa jestem, który wiekszy. Czy to jest aż taki problem? Dla mnie nie. Hej, a co z allegro? Żadnych pochwał? Tak się starałam!:)
  22. :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: O nie! Żeby to nie był nowotwór!!!
  23. Jak można nie chcieć, takiego super pieska!:(
  24. Taki skarb! Ten kto ją przygarnie, będzie mieć wielkie szczęście!!!!
  25. Och, jak miło! Tak u nas jest przepięknie, nie chcę się przechwalać, ale nigdy bym nie chciała mieszkać gdzie indziej!:)
×
×
  • Create New...