Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Teoń piękny mój! Tęsknie za spacerkiem z tobą! I za twoją mordą, jak ją wyciągasz do głaskania:)
  2. Jak już pisałam, na wątku Zuzi slicza fotka:) Co do brudasków, niestety znam to aż za dobrze. Ale Denis, jak jest brzydka pogoda i błoto, nie jest wypuszczany, nei ma tak dobrze:) Mamy u nas dyscypline:D Zamiast tego, spacerujemy, a w sumie Deniś to woli.
  3. A koszyczek dotarł? Bo mi się sniło, że nie doszedł... Ja zawsze ma takie smutne sny:(
  4. Ale super! Piękne zdjęcie!!! Ładnie wyszłaś Zuziu:) Teraz to już muszą być domki!!!!
  5. Cholera jasna:( Ludzie co wy wyprawiacie!
  6. Nie no... śliczna to może nie... ale słodka :) Jakie ma fajne wałeczki zwisające z pyszczka:) I te ząbki wystające:) Słodziuteńka!
  7. [quote name='moana']A dziękuję :) To nie moje paluszki majstrują rzeczy, które sprzedaję... Mnie niestety nie obdarowano takimi talentami :shake:[/quote] :):):) ale napewno masz talent w innej dziedzinie:) :multi: Np. w okiekowaniu się Rudeczkiem:loveu:
  8. Ja też jak oglądam zdjęcia, to niechce mi sie wierzyć, że Polunia bez łapki jest. Jakby inna sunia, niż ta, którą pamiętam:)
  9. Moano!!!!!!!!!!! No wiesz??????? Ja od początku widzę, że jesteśmy bardzo z Denisek do siebie podobni:) Krótkie nogi, ciemne włosy, okrągła d..., no i oboje mamy nie równo pod sufitem:D Denisek wyszedł bosko na tym zdjęciu:)
  10. Teoś kochany najukochańszy! Kto go za mnie pogłaszcze....?
  11. Ja jestem za!:) Gorzej z transportem będzie...
  12. [quote name='AgusiaTerierka']Boksia na wszystkich zdjęciach jest piękna:lol: O tak! W życiu nie widziałam tak urodziwej suni:) Uroczy pyszczek:loveu: :lol:
  13. Ale z Krakowa się nie wyprowadzasz?:(
  14. [quote name='zuziaM'] Black sheep - dziekujemy jeszcze raz bardzo :loveu: :multi: ! Dzisiaj bede u mamy ( na jej adres wyslalas paczke ), to sprawdze, czy paczka przyszla ( mieszkam juz na wsi w nowym domu, ale tam nie mam jeszcze sdresu, a mama wyjechala na trzy miesiace, wiec zagladam tam co kilka dni ) Zuziu nie wiem czy już będzie, może dziś albo jutro:) Jak dojdzie to proszę o fotki kto zamieszkał w koszyczku:) [quote name='zuziaM'] Jolu, black sheep jest w kazdym razie z pieknych gorskich okolic i Denisek ma nawet cudowna piekna bude w goralskim stylu ! Mieszkam w Beskidzie Wysokim:) Najwyższa góra Stryszawy to Jałowiec 1111 m n.p.m, najwyższa góra w Beskidach - Babia Góra 1725 m n.p.m, jest bardzo blisko mojego domu:) A Denisek to ceper z gór:) :evil_lol:
  15. Zgadza się:) Innej Stryszawy nie ma:D A znasz kogoś z moich stron?
  16. [quote name='Perfi']1 chlopiec i 2 dziewczynki[/quote] Chodzi mi o to, że u psów, to się nazywa suczki i pieski...:) :lol:
  17. No coż, widać że ciapeczek nie jest u szczytu zdrowia... Biedactwo:(
  18. [quote name='ma_ruda']Jeżeli chcecie poznać Sisi, to zajrzyjcie na ten wątek: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35111 Ale na fotografii wydaje się inna niż w rzeczywistośći. Jest malutka, drobna i nie taka "dostojna". Dokładnie, jest maleńka i taka słodka:) Jednak umie bronić siebie i maluszków;)
  19. Moana śliczne masz te rzeczy z "firmy". Ty masz takie zgrabne paluszki? :):):) Pozdrowienia dla Rudeczka!:)
  20. Wiedźmo jak miło, że o nas pamiętasz:)
  21. :):):):) Perfi widziałam allegro- chłopcy i dziewczynki?
  22. Dziękujemy za informacje:) Zawsze z chęcią przeczytam, co tam u Atosika:)
×
×
  • Create New...