[quote name='zuziaM']
Black sheep - dziekujemy jeszcze raz bardzo :loveu: :multi: ! Dzisiaj bede u mamy ( na jej adres wyslalas paczke ), to sprawdze, czy paczka przyszla ( mieszkam juz na wsi w nowym domu, ale tam nie mam jeszcze sdresu, a mama wyjechala na trzy miesiace, wiec zagladam tam co kilka dni )
Zuziu nie wiem czy już będzie, może dziś albo jutro:) Jak dojdzie to proszę o fotki kto zamieszkał w koszyczku:)
[quote name='zuziaM']
Jolu, black sheep jest w kazdym razie z pieknych gorskich okolic i Denisek ma nawet cudowna piekna bude w goralskim stylu !
Mieszkam w Beskidzie Wysokim:) Najwyższa góra Stryszawy to Jałowiec 1111 m n.p.m, najwyższa góra w Beskidach - Babia Góra 1725 m n.p.m, jest bardzo blisko mojego domu:) A Denisek to ceper z gór:) :evil_lol: